Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Retro balle
Autors Ziņa
Andris Priede Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 232
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 0
Ziņojums: #16
RE: Retro balle
Manuprāt ir daudz vieglāk būt paģirainam piektdien, kad tavos plānos ir atpūsties vai pievērsties Dievam, nekā būt paģirainam ceturdien, kad tev daļa dienas jābūt darbā vai lekcijā

Un es tiešām neticu, ka liela daļa Fizmatu svin (ticības ietvaros) zaļo ceturdienu, un neiet tusēt.
28.03.2007 10:20
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Illusion Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 182
Pievienojās: Oct 2005
Reputācija: 1
Ziņojums: #17
RE:  Retro balle
Andris Priede rakstīja:Manuprāt ir daudz vieglāk būt paģirainam piektdien, kad tavos plānos ir atpūsties vai pievērsties Dievam, nekā būt paģirainam ceturdien, kad tev daļa dienas jābūt darbā vai lekcijā

Un es tiešām neticu, ka liela daļa Fizmatu svin (ticības ietvaros) zaļo ceturdienu, un neiet tusēt.
Un tomēr daži ir...
28.03.2007 11:05
Vita Tilgase Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 39
Pievienojās: Sep 2005
Ziņojums: #18
Illusion rakstīja:
Andris Priede rakstīja:Manuprāt ir daudz vieglāk būt paģirainam piektdien, kad tavos plānos ir atpūsties vai pievērsties Dievam, nekā būt paģirainam ceturdien, kad tev daļa dienas jābūt darbā vai lekcijā

Un tomēr daži ir...
IR un nedazhi vien Smile
28.03.2007 11:36
Illusion Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 182
Pievienojās: Oct 2005
Ziņojums: #19
RE:    Retro balle
Vita Tilgase rakstīja:
Illusion rakstīja:

Un tomēr daži ir...
IR un nedazhi vien Smile
njaa, kursaa mees no vienas draudzes vien esam divas
28.03.2007 11:38
Līga Pētersone Atslēdzies
Čilll...

Ziņojumi: 245
Pievienojās: Aug 2005
Ziņojums: #20
Man šķiet, ka fizmatu lapā prasās pēc aptaujas par tēmu - kurā lakā labāk apmeklētu balles... vai kā tml.
28.03.2007 11:44
Liene Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 6
Pievienojās: Mar 2005
Ziņojums: #21
1.tas jau bija sen zinams,kurā nedēļā iekrīt zaļā ceturtdiena, varbūt vajadzēja būt ieplānot šo pasākumu nedēļu ātrāk? Un redzams,ka daudziem nekas nebutu bijis pretī bllēties 5.aprīlī, tā jau būtu paša izvēle vai nākt uz pasākumu vai klusu ciest kaktā.

2. varbūt varētu beigt gvelzt krepu, par to, ka tusiņi jārīko dienu pirms brīvdienu sākšanās, jo redz kojinieki brauks mājās:
a)Fizmatos nemācās tikai kojinieki!
b)Ja Tu reiz vēlies apmeklēt pasākumu, tad varbūt mājās aizbrauksi nākamajā nedēļas nogalē vai arī 6dien(šajā gadījumā 5dien)!
c)Tāpat lielākais vairums kojinieku mājās brauc vidēji reizi 3 nedēļās!
d)Tie kas brauc majās katru nedēļu lielākoties nenāk arī uz pasākumiemWink

P.S. Es dzīvoju kojās. Un mani kretinē dažu cilvēku prātos valdošie
"pareizie" uzskati kā kam būs būtWink

Būtu interesanti redzēt balsojuma rezultātus par tusiņa notikšanas laikiem..
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 28.03.2007 11:57 Liene.)
28.03.2007 11:53
optoLiene Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 52
Pievienojās: Aug 2006
Ziņojums: #22
Mor! pilnīgi prieks, ka ir parādījusies šāda aptauja. un cerams viedoklis arī tiks ņemts vērā..
28.03.2007 19:09
Blekss Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 712
Reputācija: -2
Ziņojums: #23
pankuklacitis rakstīja:Mor! pilnīgi prieks, ka ir parādījusies šāda aptauja. un cerams viedoklis arī tiks ņemts vērā..

Njā nevaru nepiekrist šādas aptaujas nepieciešamībai, lai gan jāatzīst, ka ne īpaši uzticos tās objektivitātei! Bet ko nu varu atzīt - labprāt redzētu, kas notiek ar pasākumu 5dienā!
29.03.2007 02:00
Liene Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #24
Blekss rakstīja:Njā nevaru nepiekrist šādas aptaujas nepieciešamībai, lai gan jāatzīst, ka ne īpaši uzticos tās objektivitātei! Bet ko nu varu atzīt - labprāt redzētu, kas notiek ar pasākumu 5dienā!

Kas Tev neļauj uzticēties aptaujas objiktivitātei?
29.03.2007 09:52
Blekss Atslēdzies
Senior Member

Ziņojums: #25
Liene rakstīja:Kas Tev neļauj uzticēties aptaujas objiktivitātei?

Pārliecība, jeb precīzāk pārliecības trūkums, ka fizmati.lv apmeklētāju auditorija ir tāda pati, kā pasākumu apmeklētāju auditorija. Bet nu iespējams es kļūdos!
29.03.2007 09:57
Liene Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #26
Blekss rakstīja:Pārliecība, jeb precīzāk pārliecības trūkums, ka fizmati.lv apmeklētāju auditorija ir tāda pati, kā pasākumu apmeklētāju auditorija. Bet nu iespējams es kļūdos!

Nu ja tu ielūkosies aptaujā tad tu redzēsi ka tur nav tikai divi atbilžu varianti:4diena un 5diena, bet gan arī-"es pasākumus neapmeklēju" un "man ir vienalga", neesmu fizmats, kautkā tā.. Katram fizmati.lv apmeklētājam savs.
29.03.2007 10:04
Blekss Atslēdzies
Senior Member

Ziņojums: #27
Liene rakstīja:Nu ja tu ielūkosies aptaujā tad tu redzēsi ka tur nav tikai divi atbilžu varianti:4diena un 5diena, bet gan arī-"es pasākumus neapmeklēju" un "man ir vienalga", neesmu fizmats, kautkā tā.. Katram fizmati.lv apmeklētājam savs.

Nu neuztraucies, ir gadījies redzēt šo aptauju!
29.03.2007 10:07
Raivis Dejus Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 275
Pievienojās: Feb 2005
Ziņojums: #28
1) Aptauja fizmatu lapā nav rādītājs, vajag reāli dzīvē pārbaudīt kad uz pasākumu atnāk vairāk cilvēku 5dienā vai 4dienā. (ja mērķis ir lai pasākumu apmeklē pēc iespējas vairāk cilvēku)

2) Fizmati nemācas tikai 1. un 2. kursā! FMFSP būtu jāņem vērā visu fakultātes studentu viedokļi un vajadzības. (piem. daži pasākumi darba dienās daži 5dienā)

3) Vai svarīgāk ir ka pasākumā piedalās kāds papildus kojinieks vai varbūt labāk ka atnāk arī kāds "vecais", kas kādreiz varētu noderēt, piemēram kā pieredzes avots.

3) Šeit tiek demonstrēta ne-tālredzīga pieeja, jo šībrīža pasākumu organizatoriem nākamgad vai gadu pēc tam pašiem būs tās pašas problēmas, jo viņiem būs jāstrādā.

4) Un "dievu" vai "mieru" piesaukt uzdzīves pasākuma sakarā manuprāt ir lieki.

Ar cieņu,
Raivis Dejus
29.03.2007 12:42
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Mezha_lauminja Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 530
Pievienojās: Sep 2005
Reputācija: 9
Ziņojums: #29
mjaa, manupraat, jautaajums par to, kaa peec katra ieskatiem buutu jaapavada Lieldienas un dienas pirms taam ir pietiekami privaats, lai taa apsprieshanu nepiesaistiitu jautaajumam, vai pasaakumi jaariiko piektdienaas vai ceturtdienaas.

Runaajot par otro - arii manupraat, izdeviigaaks ir pasaakums peedeejaa nedeeljas darba diena - jau mineetais darbs, un turklaat es labi atceros, kaa pagaajushajaa gadaa - 1.kursaa, 2.sem - peec viena no pasaakumiem, maajaas nebiijusi, neko par tajaa dienaa notiekshajaam lietaam iisti nezinaadama, nokljuvu Ruumnieka obligaatajaa kontroldarbaa. Vieniigais iemesls, kaapeec neaizmigu uz sola, bija tas, ka nokaveeju un un seedeeju uz trepeem.
30.03.2007 00:08
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija