Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ieks LUIS ,nesaprashana.
Autors Ziņa
Ašais Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 58
Pievienojās: Aug 2007
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
ieks LUIS ,nesaprashana.
sveiki! patiesiba jautajums ir diezgan vienkarš Laughing

iegāju LUIS kontā un skatos tur kkāds zils teksts priekšā -cik saprotu ar lugumu ierasties LU 27.augusta (tas par tām trim darbībām). -tā tas ir?
ir vēl jāierodas unversitātē lai piereģistrētos semestrim un pieteiktos kursiem?

vai tas zilais teksts neatiecas uz mani? LaughingCool

paldies jau iepriekš.
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 26.08.2007 21:51 Ašais.)
26.08.2007 21:46
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Uldis Luckāns Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 182
Pievienojās: Jul 2005
Reputācija: 1
Ziņojums: #2
RE: ieks LUIS ,nesaprashana.
Vari ielikt skrīnšotu? Citādi tās tevis minētās "trīs darbības" atgādina latviešu tautas mitoloģiju Laughing

luck
26.08.2007 21:49
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Ašais Atslēdzies
Member

Ziņojums: #3
LaughingLaughing varbūt tas ir konfedincionāli, bet lai iet! lūk skrīn šoots:
izmantoju fīču pielikums. Cool

Pievienotie faili
.jpg  LU.JPG (Izmērs: 31,8 KB / Lejupielādes: 942)
26.08.2007 21:53
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Uldis Luckāns Atslēdzies
Member

Ziņojums: #4
Mjā, LU kā vienmēr izceļas.

Pirmkursniekiem NAV jāreģistrējas uz kārtējo rudens semestri - tas jādara tikai vecāko kursu studentiem, tādējādi apliecinot savu vēlmi turpināt studijas nākamajā (vai tajā pašā Twisted Evil ) semestrī.

Pieteikšanās kursiem - LUISā, reģistrācijas apstiprināšana - arī.

Personīgais ieteikums - ja negribi tikai formāli izbraukt un dabūt kredītpunktus, iesaku apgūt citu studiju programmu A vai B daļas kursus kā savu C daļu.

luck
26.08.2007 21:57
Ašais Atslēdzies
Member

Ziņojums: #5
tātad balstoties uz tevis teikto rindu ''Pirmkursniekiem NAV jāreģistrējas uz kārtējo rudens semestri '' noprotu tas tekstiņš iekš LUIS uz mani kā jauniņo neatiecas, ja? Cool

a šo rindkopu ''Personīgais ieteikums - ja negribi tikai formāli izbraukt un dabūt kredītpunktus, iesaku apgūt citu studiju programmu A vai B daļas kursus kā savu C daļu.''

tu atiecinaji uz manis? Rolling Eyes
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 26.08.2007 22:09 Ašais.)
26.08.2007 22:00
Uldis Luckāns Atslēdzies
Member

Ziņojums: #6
Ašais rakstīja:tātad balstoties uz tevis teikto rindu ''Pirmkursniekiem NAV jāreģistrējas uz kārtējo rudens semestri '' noprotu tas tekstiņš iekš LUIS uz mani kā jauniņo neatiecas, ja? Cool
Ja vien nav kas mainījies, tad jā. Pirmkursnieki apliecina savu gatavību studēt, parakstot studiju līgumu, ko gan tu, gan citi tavi kolēģi izdarīja jūlijā, kad ieradāties Raiņa bulvārī 19.

Ašais rakstīja:a šo rindkopu ''Personīgais ieteikums - ja negribi tikai formāli izbraukt un dabūt kredītpunktus, iesaku apgūt citu studiju programmu A vai B daļas kursus kā savu C daļu.''

tu atiecinaji uz manis? Rolling Eyes
Uz jebkuru. Datoriķiem, cik zinu, vienīgā sakarīgā C daļa bija Eiropas kultūras vēsture I un II, ko nāca klausīties arī no citām fakultātēm. Kolosāls pasniedzējs, interesants kurss.

luck
26.08.2007 22:24
Ašais Atslēdzies
Member

Ziņojums: #7
ok, tad es neiespringšu uz to.. Cool

par tām daļam ir tā ka tas nac pirmajā kursa? vai ari nepareizi sapratu?

radās jautājums kā tad es zināšu kur un uz kuru auditoriju man doties 3. septembrī? ShockedRolling EyesRolling Eyes
26.08.2007 22:31
Uldis Luckāns Atslēdzies
Member

Ziņojums: #8
Tev ir studiju programmas plānā kaut kāds konkrēts skaits kredītpunktu gan B, gan C daļās, kas katru semestri ir jāsavāc. Tad nu arī kursiem jāpiesakās LUISā, sākot no 27. augusta (pirmdienas).

Par ierašanās laikiem gan nezinu. Vai to nepateica, kad slēdzi līgumu? Ja esi datoriķis, tad tev noteikti būs 13. auditorija Raiņa bulvārī 19 trešajā stāvā. Bet par laikiem - tas varbūt ir izlikts fakultātē pie ziņojumu dēļa...

Gan jau Aristoteļa svētkos kāds pateiks Smile

luck
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 26.08.2007 22:48 Uldis Luckāns.)
26.08.2007 22:48
Ašais Atslēdzies
Member

Ziņojums: #9
bet tā pieteikšanās tām daļām tikai nakošajā gada kad es pa šo gadu būšu savācis tos kredit punktus ne tā? Rolling Eyes

nepateica gan!, bet cik noprotu tas noteikti būs 3. septembris, jo valti takš kkadu apstiprinājumu deva atiecība par to ka 1. septembris ir brīvdiena! Cool
ja esmu Datoriķis programmetājs Very HappyCool tad jau 3dien būs jaieskrien LU -Raiņa bulvārī 19 un japskata tas ziņojumu dēlis.

Aristoteli jau nebus tikai vissi no maanas fakultates.. takā domaju tur būs grūti kko saprast CoolRolling Eyes

izdomāju rīt pazvanīt uz LU vai ir jaierodas uz to reģistrēšanos, jo cik sapratu 100% droš tu nēsi Rolling Eyes
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 26.08.2007 23:03 Ašais.)
26.08.2007 22:57
Ģirts Upītis Atslēdzies
Administrator

Ziņojumi: 137
Pievienojās: Sep 2005
Reputācija: 4
Ziņojums: #10
Reģistrēšanās ir viens klikšķis iekš LUISa, ja nemaldos, pirmkursniekiem tas notiek automātiski, jo ir parakstīts līgums.
Datoriķiem pirmajā semestrī jaunajai programmai nav izvēles priekšmetu, vismaz pirms diviem gadiem nebija, un droši vien arī pirms gada. Ir tikai 18kp A daļas un 2kp Bs (obligātās B daļas) priekšmeti.
Par C daļu vispār vari neuztraukties līdz 3. kursam (izņēmums ir civilā aizsardzība, kas ir obligāts, bet ne pirmajā semestrī).
Tā ka dotais teksts ir domāts visiem studentiem, bet uz pirmkursniekiem īsti neattiecas, jo nav ko izvēlēties.
26.08.2007 23:04
Ašais Atslēdzies
Member

Ziņojums: #11
paldies -tu apgaismoji mani pilnibā tiko, jo es uzpiežot uz linka ''reģistreties kursiem'' sapratu ka man jau viss ir nokartots, tatad tabula salikti jau priekšmeti Rolling Eyes
26.08.2007 23:08
Rouziys Atslēdzies
Mētāties, mētāties un vēlreiz mētāties

Ziņojumi: 340
Reputācija: 2
Ziņojums: #12
arii tikko iechekoju...
juhuuu... 5dienas ir briivas Very Happy Very Happy Very Happy
vieniigi man ir jautaajums..
ko pie laboriem noziimee tie cipasrinji iekavaas???
26.08.2007 23:17
Uldis Luckāns Atslēdzies
Member

Ziņojums: #13
Ašais rakstīja:bet tā pieteikšanās tām daļām tikai nakošajā gada kad es pa šo gadu būšu savācis tos kredit punktus ne tā? Rolling Eyes

nepateica gan!, bet cik noprotu tas noteikti būs 3. septembris, jo valti takš kkadu apstiprinājumu deva atiecība par to ka 1. septembris ir brīvdiena! Cool
ja esmu Datoriķis programmetājs Very HappyCool tad jau 3dien būs jaieskrien LU -Raiņa bulvārī 19 un japskata tas ziņojumu dēlis.

Aristoteli jau nebus tikai vissi no maanas fakultates.. takā domaju tur būs grūti kko saprast CoolRolling Eyes

izdomāju rīt pazvanīt uz LU vai ir jaierodas uz to reģistrēšanos, jo cik sapratu 100% droš tu nēsi Rolling Eyes

http://fizmati.lv/faili/lekciju_grafiki/...gramma.pdf
Tabulā parādīts, ka attiecībā uz B daļām, vari nelikties ne zinis līdz 1. kursa pavasara semestrim.

Par C daļām - tās pirmo reizi parādās tikai... 3. kursa 5. semestrī. Šajā jomā LU patiešām smagi izgāzušies SadSadSad

Aristotelī būs ļoti daudz (un pamanāmi) fizmati, gan jau noteikti kāds varēs pateikt. Datoriķi/programmētāji var piezvanīt mūsu lietvedei Ārijai Sproģei (7034505) un apjautāties.

luck
26.08.2007 23:32
numirapi Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 15
Ziņojums: #14
Rouziys:
eem, kur tu izkasi ka 5dienas ir brīvas? tur tak vēl nav lekciju saraksta pirmajam semsetrim. tu tak 1kurss datz bak. ja?
26.08.2007 23:33
Uldis Luckāns Atslēdzies
Member

Ziņojums: #15
Rouziys rakstīja:arii tikko iechekoju...
juhuuu... 5dienas ir briivas Very Happy Very Happy Very Happy
vieniigi man ir jautaajums..
ko pie laboriem noziimee tie cipasrinji iekavaas???
Grupas. Nevar vienlaicīgi laboratorijas darbus pie kompjiem pildīt pāri pa simts studentu.

Laboratorijas darbu apmeklējums vismaz agrāk bija diezgan brīvs - vari neiet un pats prasītās programmas mājās kodē.

luck
26.08.2007 23:34
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija