Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Halava:D
Autors Ziņa
raganina Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 20
Pievienojās: Aug 2007
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
Halava:D
Esmu dzirdeejusi,ka ir taadi lektori,kas atbriivo no sesijas(ja ir buuts visaas lekcijaas vai pieraksti sakartoti vai tml.)
Gribeetu zinaat ka ir datorzinaatnees, vai ir taadi???
27.08.2007 14:46
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Andris Stīpnieks Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 193
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 3
Ziņojums: #2
RE: Halava:D
raganina rakstīja:Esmu dzirdeejusi,ka ir taadi lektori,kas atbriivo no sesijas(ja ir buuts visaas lekcijaas vai pieraksti sakartoti vai tml.)
Gribeetu zinaat ka ir datorzinaatnees, vai ir taadi???

Ir tādi, kas atbrīvo no sesijas, ja nav nokārtoti kontroldarbi.

Diemžēl, komplektā ar atbrīvošanu nāk arī pāris kredītpunktu parāds un visas no tā izrietošās sekas. Bet uz eksāmenu nav jāiet. Twisted Evil

Ja runājam par pozitīvo scenāriju - automātu var dabūt Angļu valodā (ļoti nelietderīga ieguldītā laika/iegūtā rezultāta attiecība). Par pārējiem priekšmetiem varētu kāds cits pastāstīt, jo sistēma mēdz mainīties.
Katrā ziņā populāri ir daļu no gala atzīmes iegūt jau semestra laikā ar kd, praktisko darbu un citu brīnumu palīdzību.
27.08.2007 15:11
Ēriks Klotiņš Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 428
Pievienojās: May 2005
Reputācija: 4
Ziņojums: #3
Jā, datoriķos automātus var iegūt diezgan lielā dalaa kursu..
parasti, eksaamens tiek izmantots, atziimes uzlabosanai vai nepadariito darbu kompensesanai..
bet tas protams ir individuāli no pasniedzēja.. (lasi kursu aprakstus LUISā)
27.08.2007 15:14
Uldis Luckāns Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 182
Pievienojās: Jul 2005
Reputācija: 1
Ziņojums: #4
Lūk arī iemesls, kāpēc obligāti jāiet uz visām pirmajām lekcijām, jo tieši tur pasniedzēji pastāstīs, vai un kā iespējams dabūt t.s. "automātu".

luck
27.08.2007 15:19
raganina Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 20
Ziņojums: #5
Gandriz visur- jaa, forsi gan Very Happy
27.08.2007 16:24
eXponenta Atslēdzies
tā pati vien ir...

Ziņojumi: 110
Pievienojās: Sep 2006
Ziņojums: #6
To "Gandrīz visur jā..." ātri kompensē ļ.cien. Ikaunieka k-gs ar saviem priekšmetiem Automātu teorija (tici man - viņam par haļavu vesels lekciju kurss ir uzrakstīts) un Formālās gramatikas, kur automātu dabūt ir biku vieglāk nekā nokārtot eksāmenu pie Iļjina Datu struktūrās I-II..

tas jau protams izgudrots, lai studenti neatslābinātos. Kā zināms : ja tev ir kaut viens parāds (ja >1, tad noteikti) tu pazaudē bužetu. Tā kā ir tomēr vērts čakli mācīties tieši Ikaunieka un Iļjina priekšmetos.
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 27.08.2007 21:09 eXponenta.)
27.08.2007 21:08
Toms Mikoss Atslēdzies
DatZ

Ziņojumi: 295
Pievienojās: Aug 2006
Ziņojums: #7
Ikaunieku ir iespējams iemācīties 2 dienu laikā no nulles līdz devītniekam. Ar Iljinu gan ir nedaudz grūtāk, tur gan uz lekcijām būtu jāparādās.
27.08.2007 21:14
Rouziys Atslēdzies
Mētāties, mētāties un vēlreiz mētāties

Ziņojumi: 340
Reputācija: 2
Ziņojums: #8
Datu struktūras neieredzu... viss tas stulbums... jaak... ar tiem Pointeriem... tur pat logjiskaa domaashana nepaliidz... Very Happy
kaa var eksaamenaa visu norakstiit no paraugiem (ko devis pats lektors) un tik un taa dabuut 1??? Very Happy njaa... DS bija peedeejais piliens... Very Happy
laikam tas sviests buus beidzot jaamaacaas...
27.08.2007 21:18
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
eXponenta Atslēdzies
tā pati vien ir...

Ziņojums: #9
nu par to, vai Ikaunieks būtu 2-ās dienās iztirzājams un nokārtojams uz 9 - nez kāpēc Automātu teorijā man tas gandrīz izdevās, bet ar FG tikt līdz 8 un augstāk - ir ļoti labi jāmāk konstruēt magazīnas automātus, ko 5-ās min izdarīt neizdevās un bez lekcijām arī neizdotos. Tur gan problēma ir cita - Ikaunieka lekcijās ir ļoti grūti turēties neaizmiegot, ja tu tomēr esi atnācis (kas savukārt ir pielīdzināms neapmeklēšanai).

nu katram jau sava pieredze, es zin ka labāk izdzert pāris liekos Red-Bull un pierakstīt, lai nokārtot k-d uz pozitīvo atzīmi un jau sesijas sākumā staigāt ar atzīmi maisā. Wink
27.08.2007 21:24
eXponenta Atslēdzies
tā pati vien ir...

Ziņojums: #10
Rouziys rakstīja:Datu struktūras neieredzu... viss tas stulbums... jaak... ar tiem Pointeriem... tur pat logjiskaa domaashana nepaliidz... Very Happy
kaa var eksaamenaa visu norakstiit no paraugiem (ko devis pats lektors) un tik un taa dabuut 1??? Very Happy njaa... DS bija peedeejais piliens... Very Happy
laikam tas sviests buus beidzot jaamaacaas...

tieši tā - laikam Matisona k-gu pazīsti Wink
27.08.2007 21:26
Rouziys Atslēdzies

Ziņojums: #11
RE:   Halava:D
eXponenta rakstīja:tieši tā - laikam Matisona k-gu pazīsti Wink

njaa... paziistu... nu labi.. ir zinaams iemesls kaapeec es to 1nieku dabuuju Very Happy
lekcijaas es laikam biju kaadaas 2aaas (hmm... ko juus gribat... peec sporta veel stunda jaagaida un vinja tikai 6os saakas)
emm... praktiskajaas nodarbiibas neko nejeedzu... md nepildiiju... Very Happy Very Happy Very Happy
nuuu jaaa... Very Happy
27.08.2007 21:30
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
eXponenta Atslēdzies
tā pati vien ir...

Ziņojums: #12
pazīstama situācija...
cik brīnišķīgi, ka sports fizmatiem ir neobligāts pr. un Datu struktūras fizmatiem pasniedz pirms tam tomēr iemācot C++, nevis tā kā RTU vispirms "iemāc" Pascal (domāts tiem, kas ir nākuši no teķiem) un jau uzreizi pēc tam sāk muļļāt pointerus un divkārši saistītos sarakstus C++ interpretācijā, kad par C++ neviens nenojauš...

fizmatos, paldies Dieviņam un vēl pāris izciliem pasniedzējiem, ar DS viss ir kārtībā Cool
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 27.08.2007 21:37 eXponenta.)
27.08.2007 21:36
Toms Mikoss Atslēdzies
DatZ

Ziņojumi: 295
Pievienojās: Aug 2006
Ziņojums: #13
Nu ar aizmigšanu AT/FG lekcijās ir kā ir, taču Ikaunieka sagatavotie konspekti ir ideāli, IDEĀLI!
27.08.2007 21:49
eXponenta Atslēdzies
tā pati vien ir...

Ziņojums: #14
Toms Mikoss rakstīja:Nu ar aizmigšanu AT/FG lekcijās ir kā ir, taču Ikaunieka sagatavotie konspekti ir ideāli, IDEĀLI!

Tieši tā ! Very Happy
27.08.2007 21:50
Rouziys Atslēdzies

Ziņojums: #15
tici man... tu mani tagad nomierinaaji...
c++ mums vsp nemaaciija... buknjiija iekshaa pascal...
kaut gan pascal es esmu apguvis tiiri labi...
bet nu Grafika... kas bija Delphi... likaas pilniigs sviests Very Happy
es tur ta arii neko neiemaaciijos... Very Happy (nu mosh kko biki)... bet nu tai kursaa es dabuuju aatru ieskaitiitu un miers Very Happy
Taatad LU maaciities vieglaak ir taapeec ka te viss ir vairaak piekaartots taadiem kas naak peec vidusskolas nevis tehiem... Smile nice Smile
27.08.2007 21:51
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija