Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neļauj nozagt Latviju
Autors Ziņa
Atslēdzies
Suq Madiq

Ziņojumi: 468
Pievienojās: Nov 2005
Reputācija: 11
Ziņojums: #1
Neļauj nozagt Latviju
Tiem, kam nav lekcijas, varbūt ir vērts aiziet.
http://vdiena.lv/lat/politics/about/piedalies
17.10.2007 20:46
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
ki Atslēdzies
rils

Ziņojumi: 1 211
Pievienojās: Mar 2006
Reputācija: 13
Ziņojums: #2
RE: Neļauj nozagt Latviju
ja jau spaaaaaaaams, tad spams!!
http://kirils.com/?read=528

un jaa, ir veerts aiziet.
17.10.2007 23:32
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
nex Atslēdzies
Fighting4Peace Is Like Fucking4Virginity
**

Ziņojumi: 22
Pievienojās: Jun 2006
Reputācija: 0
Ziņojums: #3
Nu kurš vēl psihopāts derīgus pasākumus, kuros būtu vēlams kkāds kvorums, rīko plkst. 8 no rīta?!?! Visas pūces guļ! Sad ...un Pārdaugavas cīruļi sēž sastrēgumos uz tiltiem Sad(
18.10.2007 00:00
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Uldis Luckāns Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 182
Pievienojās: Jul 2005
Reputācija: 1
Ziņojums: #4
8:15 ir loģisks laiks, jo plkst. 9:00 sākas Saeimas plenārsēde.

luck
18.10.2007 00:49
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Mārtiņš Lūsis Atslēdzies
Socmats

Ziņojumi: 421
Pievienojās: Jul 2006
Reputācija: 5
Ziņojums: #5
Nu, ko, mani draugi, laižam! Smile

P.S. Žēl vienīgi, ka laiks tik sūdīgs. Sad Bet mani tas neapturēs!
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 18.10.2007 06:29 Mārtiņš Lūsis.)
18.10.2007 06:28
ki Atslēdzies
rils

Ziņojumi: 1 211
Pievienojās: Mar 2006
Reputācija: 13
Ziņojums: #6
laiks, daiks, whatever.
tauta leenaam mostas.
18.10.2007 09:14
Mārtiņš Lūsis Atslēdzies
Socmats

Ziņojums: #7
Bet bija fun ne, Kiril? Very Happy
18.10.2007 13:37
Grims Atslēdzies

**

Ziņojumi: 9
Pievienojās: Sep 2007
Reputācija: -2
Ziņojums: #8
A jums tipa Loskutovs baigi iet pie sirds? Tas klauns, KNAB vadīdams, vienkārši uzlika mīksto tam, ka valsts kontrole palūdza sakārtot grāmatvedību. Pus-fakin-gada laikā pirkstu nepakustināja, lai paraugiestādē ieviestu kārtību.

Kā JL sauc, tā 5 tūkstoši zombēto atbalso...
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 18.10.2007 23:53 Grims.)
18.10.2007 23:52
Mārtiņš Lūsis Atslēdzies
Socmats

Ziņojums: #9
Es, protams, neko, bet: 1. Es biju pret Kalvīti, nevis par Loskutovu. 2. Par TP balso zombētie. Very Happy
18.10.2007 23:58
Unknown_Guy Atslēdzies
Atturībnieks

Ziņojumi: 306
Pievienojās: Aug 2006
Reputācija: 2
Ziņojums: #10
Grims rakstīja:A jums tipa Loskutovs baigi iet pie sirds? Tas klauns, KNAB vadīdams, vienkārši uzlika mīksto tam, ka valsts kontrole palūdza sakārtot grāmatvedību. Pus-fakin-gada laikā pirkstu nepakustināja, lai paraugiestādē ieviestu kārtību.

Kā JL sauc, tā 5 tūkstoši zombēto atbalso...

Nu tādu kā tu dēļ, oranžie* un co ir pie varas. Nu paldies tev, paldies!
Un sabiedrības inteliģenci (+/-) saukt par zombētajiem - no manis šķidri aplausi ar stulbu smīnu sejā.

*Ne tie ko jūs domājat vai arī tie par kuriem neiedomājāties.
19.10.2007 00:02
Unknown_Guy Atslēdzies
Atturībnieks

Ziņojumi: 306
Pievienojās: Aug 2006
Reputācija: 2
Ziņojums: #11
Esmu par Loskutovu, Maizīti, Strīķi - pēdējajiem demokrātijas bastioniem!
Godmanis arī ir cienījams vīrs, bet tā partija gan viņam ir galīgā pakaļā, vismaz var redzēt, ka dara un saprot, ko dara.

Nu ar JL ir sarežģīti, esmu par viņiem, bet arī saprotu, ja viņi tiks pie varas, tad citiem būs grūti ar viņiem strādāt.
19.10.2007 00:12
Grims Atslēdzies

**

Ziņojums: #12
Sabiedrības inteliģence (tb Latvijas inteliģences apvienība) pašlaik fiško kā lai pārbļauj JL un paskaidro tautai kādēļ valdība rīkojas tā, kā viņi rīkojas.

Par zombēšanu parunāsim? Kad man pirmo reizi pateica, ka Diena ir JL propagandas avīze, neticēju... pēdējā laikā man uz to izdevumu ir vienkārši pretīgi skatīties - katru otro numuru rotā milzu virsraksts (citēju brīvi) "KALVĪTIS IR MAITA!!!111one". Un tauta lasa un šausminās kāds Kalvītis maita. Tad vēl ir šķira, kas principā bļauj pret valdību, pret pastāvošo iekārtu un pret vispār visu, kuri arī atbalso visu ko kāds nokliedzas pret valdību. Tad vēl panesās joks par Cūkmenu... Kalvīša bashošana vienkārši ir modē.

Es nesaku, ka viņš ir kaut kāds ideāls - drošības likuma izmaiņas bija pārāk smags gājiens un es pats referendumā balsoju par to atcelšanu, taču kopumā nav par ko vaidēt. Labklājības, izglītības un ekonomikas jomās ir kaut kādi sūdi savārīti? Jums tagad baigi slikti Latvijā dzīvot? Bļaustās te par inflāciju, bet kāda šķirba, kāda ir inflācija, ja pērn reālās darba algas (tātad nevis cipara, bet tā, ko par to reāli var nopirkt) pieaugums bija 16% - augstākais Eiropā?

Un ja nu tagad ņems un nogāzīs valdību - kas lai nāk vietā? Ir kaut kas labāks? Kā reiz kāds cilvēks teica: "Tautu drāzīs visi, bet labāk lai mani drāž profesionāļi, nevis tādi, kas paši nezina ko dara."

Tā pavisam konkrēti - Unknown_Guy, ko Tu liktu pie varas?
19.10.2007 00:32
Atslēdzies
Suq Madiq

Ziņojumi: 468
Pievienojās: Nov 2005
Reputācija: 11
Ziņojums: #13
1. Katrai partijai ir pa avīzei. Ne jau tikai JL.
2. Labāki var arī nenākt, bet noteikti - ne sliktāki. Iepriekšējās valdībās nebija tik spēcīga koalīcija, tās bija vairāk sašķeltas un bija spēcīgāka opozīcija. Un opozīcija "ņēma priekšā" valdību par katru lietu (gan labu, gan sliktu), kas noteikti ir labāk nekā bija pirms īsa laika, kad vēl neviens nebija sācis bļaut.
3. Nevienas iepriekšējās valdības laikā nav bijušas tādas problēmas tik īsa laikā - ASV vēstnieces "draudzīgi padomi"; mēģinājums nepamatoti atstādināt KNAB vadītāju (līdzīgs gadījums ar J.Strīķi) kaut gan citas institūcijas par daudz lielākiem pārkāpumiem saņem tikai aizrādījumus; Gulbja "iekrišana" Daugavā; tiesnešu lietas un "Tiesāšanās kā ķēķis"; gigantiska inflācija; 3 lielie brāļi un bērnu slimnīcas bez līdzekļiem; ievēlēts prezidents, kura godīgums un kompetence tiek apšaubīti; runas par oligarhiem un to nevēlamo ietekmi. Tas tā ātrumā, bet ir iespējams uzskatīt vēl.

Tā kā padomā pirms saki, ka labāk, lai ir kā ir. Un viennozīmīgas atbildes, ko likt valdībā nav, reizēm tas, ko sākumā noliek, var izrādīties viens no labākajiem varantiem un otrādi.
19.10.2007 01:21
Grims Atslēdzies

**

Ziņojums: #14
Noteikti ne sliktāki? Lai Repše turpina cīņu ar tā arī neidentificētajiem tumsas spēkiem? Lai par nesakarīgāko runātāju iebalsotais Emsis turpina pīties tīklveida struktūrās? Varbūt lai pie varas nāk kreisie un iedod visiem krievvalodīgajiem pilsonību?

Vajag sašķeltu valdību? Vajag atkal vairāk kasīties par to, kas būs valdībā, nevis ko tā darīs? Tipa netīšām Kalvītis ir pirmais premjers, kurš par tādu palicis arī pēc vēlēšanām?

ASV vēstnieci ar visiem viņas padomiem vajadzētu izraidīt no valsts - tas kā saka ir psc šitā pateikt. Uzjautrinoša bija viņas vietnieka locīšanās par tēmu vai ASV viedoklis saskan ar vēstnieces viedokli... Par Loskutovu jau izteicos - KNAB, kas paši citiem izvirza prasības nav kaut kāda random institūcija, kurā var pieciest bardaku. Arī par inflāciju jau izteicos. Laikā, par kuru runāts iekš Tiesāšanās kā ķēķis, Kalvītis bija zempkopības ministrs. Vienkārši tas sūds smird tagad, jo tagad viņu kustina. Lembergs naudu rausa ilgi un pamatīgi, bet kamerā paviesojās tikai tagad.

Par prezidentu gan jāpiekrīt - vājš prezidents nozīmē lielāku varu premjeram. Tas ir no tās pašas sērijas kā drošības likums - dzīšanās pēc ietekmes, kas ir slikta tikai tādēļ, ka nevar prognozēt kā šī ietekme tiks izmantota (un pasaules prakse šajā jomā nav diez cik pozitīva). Gaismas pils imho ir Demakovas nopelns, taču viņu, protams, vajadzēja apklusināt.

Nav Kalvītis nekāds zelta gabaliņš, taču ne tuvu arī ne tas monstrs par kādu viņu cenšas iztēlot. Manu nostāju šajā gadījumā nosaka pamatā tas, ka es neredzu labākas alternatīvas. Ņemot vērā to, kā līdz šim gājis ar valdībām, arī nav pamata cerēt, ka kāds pēkšņi un nejauši izpeldējis premjers nesīs vairāk uzlabojumu kā sviesta.
19.10.2007 02:28
Mārtiņš Lūsis Atslēdzies
Socmats

Ziņojums: #15
Un kā ar Gulbi vai bērnu slimnīcu? Very Happy Un, Grims, vai tev ir kādreiz ir nācies sastrādāties ar kādu no ministrijām vai ministriem?

P.S. Es domāju, ka šo thread'u veselīgāk būtu aizklapēt, jo politika ir tēma par kuru var strīdēties bezgalīgi.
19.10.2007 08:49
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija