Rakstīt ziņojumu 
 
Pavediena vērtējums:
  • 1 balsis - 5 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FMF SP vālēšanas 2016
Autors Ziņa
Furjē Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 2
Pievienojās: Oct 2016
Reputācija: 1
Ziņojums: #1
FMF SP vālēšanas 2016
Labdien!
Vēlēšanu process jau ir sācies!
Aicinu katru sarakstu izteikt savu darbības plānu nākamajam FMF SP gadam!
Protams arī kandidāti tiek aicināti izteikties par saviem plāniem SP, kāpēc kandidējat? Kāpēc jāvēl tieši Tevi?
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 04.11.2016 14:37 Furjē.)
04.11.2016 14:28
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Senioru Rota Atslēdzies
Vieduma kantoris
**

Ziņojumi: 3
Pievienojās: Oct 2016
Reputācija: 0
Ziņojums: #2
RE: FMF SP vālēšanas 2016
[Bilde senioru_rota.png]
Pieredzējušākais saraksts LU FMF - Senioru Rota!

Biedri! Kolēģi! Studenti!

LU FMF politiskajos kuluāros ir parādījies jauns, ļoti daudz seniorus kopā savācošs spēks - partija "Senioru Rota". Partijā savus individuālos talantus vienkopus savākuši un pa visu telpu nointegrējuši daži titulētākie LU FMF studenti, kā arī perspektīvākie no jaunā iesaukuma censoņiem.

Atšķirībā no citiem nenopietniem vai pilnīgi nepieredzējušiem sarakstiem, mēs solījumus par fizmatu fakultātes celšanu oranžā saulītē varēsim turēt - jo esam kaujas laukā pārbaudīti kareivji. Rau, ļausim precīzai matemātikai runāt tukšu runu vietā.

Kopai SR, kas pieder pilnu pieredzes telpu klasei*, ir spēkā:
- Kopas elementu pieredzes kumulatīvā summa ir ~28 gadi ar darbību SP un izdzīvotas ~64 sesijas
- Problēmu risinājumu kvalitātes (PRK) funkcijai vienmēr atrodams maksimums tieši kopā SR
- ir definēts nenulles skalārais reizinājums ar Optometrijas un redzes zinātnes nodaļu** (pretēji visiem citiem politiskajiem spēkiem)
- ir spēkā studentu interešu pārstāvniecības vienādojuma atrisinājuma eksistence - kopā SR vienmēr ir atrisinājums
- Kopa ir definēta arī tālāk par ±∞, proti, bezgalība mums nav robeža.

* - pilnu pieredzes telpu definē pēc tā, ka tajā ir lineāri neatkarīgi bakalaura, maģistra un doktora līmeņu studenti
** - ja nu gadījumā ir tāds politiskais spēks, kas sastāv tikai no pirmkursniekiem un šo piezīmi līdz galam nesaprot, tad paskaidrojums: mēs vienīgie pārstāvam optometristu intereses ar pārstāvi no šīs nodaļas.

Partijā ir vispusīgi cilvēki - izbijušie valdes locekļi iepriekšējā SP sasaukumā, pati SP vadītāja, Gada Fizmats, dažādi LUSP darboņi. Visu līmeņu un visu studiju programmu studenti. Sievietes un vīrieši. Turklāt - mūsu partiju pārstāv arī pirmā kursa fiziķu kursa vecākā. Pirmkursnieki, jūsu kursa vecākā izvēlas stabilas vērtības un nepieļauj nekā sačakarēšanu, tā vietā izvēloties drošu pamatu zem kājām - atbalstu no Senioru Rotas.

Fizmat - vēlēšanu dienā nekļūdies, izvēlies pieredzi, stabilitāti un drošību! Vēlēšanu dienā - 10. novembrī - balso par Senioru Rotu - sarakstu #4! Atceries - mums neviena Tava problēma nav triviāla, un mēs pilnīgi noteikti neko nesačakarēsim.

Un mēs protam integrēt.
04.11.2016 21:45
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
RQMAN Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 2
Pievienojās: Sep 2013
Reputācija: 0
Ziņojums: #3
RE: FMF SP vālēšanas 2016
Sveiki,

Tā vien izskatās, ka Senioru Rota savos apgalvojumos sevi noliek paši to nemaz neapzinoties. Tipiska iesācēju kļūda, nākamreiz iesaku partiju saukt par Junioru Rotu. Lielīties ar absolūtiem skaitļiem labi atbilst trešajai klasei, bet rūdītiem fizmatiem zināms, ka viss ir relatīvs. Pieredzes "bagātie" juniori apgalvo, ka viņiem esot visvairāk pieredzes. Ja izdalām SP pieredzes gadus ar kandidātu skaitu, tad viegli redzams, ka tas ir 1.12 gadi/biedru, salīdzinot šo skaitli ar TuAK rezultātu 2 gadi/biedru vai Locāna partijas iespaidīgo 3 gadi/biedru pat dinozauram skaidrs, ka notikusi rupja manipulācija ar skaitļiem. Apskatot pievarēto sesiju skaitu uz vienu biedru vēl spožāk parādās junioru trūkumi.
Punkts par PRK nevienā brīdī neiztur kritiku. Būtībā tas ir skaļš propagandas sauklis, bez reāla pamatojuma. Pameklējot indeksēto datubāžu dzīlēs ir ātri saprotams, ka nav definēta nedz pati PRK funkcija nedz kopa SR.
Nākamais punkts - vektoriālais reizinājums. Tas būs nenulles, ja optometrijas un redzes nodaļas vektors skatīsies citā virzienā nekā fiziķu un matemātiķu vektors. Mums bija aizdomas, ka jums nav pa ceļam, bet līdz šim nebija izdevies iegūt drošus pierādījumus.
Pārējos apgalvojumus nemaz nav jēga apgāzt, jo pēc matemātiskās indukcijas saprotams, ka aŗī tie ir meli. Pirmais apgalvojums ir nepatiess un arī nākamais => visi apgalvojumi ir nepatiesi.

Visu cieņu

[Bilde tuak.jpg]
05.11.2016 00:24
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Senioru Rota Atslēdzies
Vieduma kantoris
**

Ziņojumi: 3
Pievienojās: Oct 2016
Reputācija: 0
Ziņojums: #4
RE: FMF SP vālēšanas 2016
Atļausimies viegli atspēkot.

Lai gan vēsturiski TuAK ir bijis izcils saraksts ar dziļām, tradicionālām saknēm fizmatu vēsturē, kuru cienīt un godāt vajadzētu katram oranžajam, šogad tas, šķiet, ir nokļuvusi neīsto ļaužu rokās. Ja jau reiz sarakstā ir ierakstīts, bet tam par spīti nepatiku pret to izrāda visuzticīgākais TuAK vārda nesējs Jānis Ratnieks, tad kaut kas nav tīrs. To parāda arī straujš kritums argumentācijas un matemātiskās spriestspējas kvalitātē.

Pirmkārt, nav skaidrs, kāpēc tiek aprēķināts pieredzes un sesiju blīvums uz vienu cilvēku. Acīmredzams, ka svarīga ir integrālā pieredze, jo, ievēlot visus Senioru Rotas biedrus Studentu padomē, jaunā SP darbosies ar integrālo pieredzi 28 gadi, kamēr TuAK tā būtu vien 14 gadi, bet Locāna partijai - divi gadi (nevis trīs, jo Aigars Langins Studentu padomē ir bijis divus gadus. šādas kļūdas ielaišana atkal jau norāda uz paviršību).

Vēl vēlamies norādīt uz milzu aplamību, kas ielaista ar vektoriālo reizinājumu. Tik tiešām - uzrakstītais būtu patiess, bet partijas uzsaukumā runa bija par skalāro reizinājumu. Ja mūsdienu TuAK versijas biedri nespēj atšķirt skalāro reizinājumu no vektoriālā - vai tiešām vēlamies tādus cilvēkus redzēt vadām SP? Vai tomēr gribām, lai ir skaidrs, ka skalārs ir skalārs, vektoriāls ir vektoriāls, un ka studentu lieta ir taisa un cieta?
05.11.2016 00:39
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
fane Atslēdzies
do-re-mi-FA-NE
**

Ziņojumi: 13
Pievienojās: Nov 2014
Reputācija: 1
Ziņojums: #5
RE: FMF SP vālēšanas 2016
Būtu jauki, ja katra partija nosauktu konkrētu cilvēku, ko viņi virzīs uz SP vadītāja amatu. Vai visām partijām SP vadītāja amata kandidāts ir saraksta 1. numurs (ja nē, tad kādēļ šis cilvēks ir izpelnījies pirmo vietu sarakstā)? Pavisam izcili būtu, ja katra partija nosauktu arī precīzāku vēlamo padomes sastāvu, norādot, kurus cilvēkus virzīs uz katru no amatiem (akadēmiskā, sociālā, iekšlietu, ārlietu, kultūras u.c. virzienu vadītāji). Vēlētājiem būtu svarīgi zināt, ko no katras partijas sagaidīt, nevis ievēlēt un tad kost pirkstos.
05.11.2016 13:33
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Centīsimies Nesačakarēt Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 2
Pievienojās: Nov 2016
Reputācija: 0
Ziņojums: #6
RE: FMF SP vālēšanas 2016
Dārgie draugi, kolēģi un fizmati!
Mēs esam pirmā partija visu fizmatu vēsturē, kas sastāv tikai no pirmkursniekiem - tas nozīmē, ka mums ir jaunas asinis, spēks un idejas. Jā, mēs varbūt arī neesam ideāli, bet tas ir tāpat kā mūžīgais ģenerators, kurš vēljoprojām neeksistē, un tieši tāpēc mēs, atšķirībā no pārējām partijām, nesolām integrālīšu kalnus un bezgalīgas atvasinājumu upes, nē! Mēs sakām visu tā, kā tas patiešām ir. Mēs centīsimies (vārda vistiešākajā nozīmē), mūsu gada plāns ir tieši tāds - censties no visas sirds un darīt, ziedot savu laiku, lai pilnveidotu it visas fizmatu tradīcijas un, sākot jau ar šī gada Ziemassvētku balli (16.12.), lauzt dažas iestīdzējušu veco fizmatu dogmas, kuras nekādā veidā nepalīdz augt ne katram individuāli, ne arī visai Fizikas un matemātikas fakultātei kopumā.

Skatoties uz mūsu cienījamo konkurentu - "Senioru Rotas" un "TuAK" - publicētajiem rakstiem, gribot negribot nāk prātā rietumos notiekošās prezidenta vēlēšanas. Tramps vai Klintone, "TuAK" vai "Senioru Rota". Izteikti redzams, ka notiek nevis cīņa par fizmatu labklājību, bet gan savstarpēja konkurence par varas iegūšanu savās rokās. "Senioru Rotas" partijā ir samesti maksimāli daudz un dažādi pārstāvji tikai tam, lai iegūtu balsis - viņi cenšas pārstāvēt lielāko daļu sabiedrības grupu, taču mēs vēlamies norādīt uz to, ka fizmatu izaugsmei ir nepieciešama nevis haotiska dažādība bez vienota mērķa, bet gan demokrātiski domājoši, visus vērā ņemoši, taču uz vienu mērķi virzīti SP biedri. "TuAK" partijas ievietotais attēls runā pats par sevi - visā vainosim ģeogrāfus, un bez viņiem gan jau beigās visi laimīgi dzīvosim oranžo cilvēciņu ciemā, virs galvas spīdēs varavīksne un visi kopā varēsim vienoties skaistā dziesmā. Bet mēs sakām: ģeogrāfi nav problēma! Problēma ir pārāk daudz pieredzes un pārāk maz entuziasma! Mēs, NC partijas pārstāvji, esam gatavi uzņemties Bērnija lomu, izdarīt visu pēc labākās sirdsapziņas un cīnīties pret veco krabju kārtējo varas sagrābšanu! (runa ir par Bērnija sirds un dvēseles, nevis fizisko vecumu).

Vēl mēs vēlamies jums norādīt uz to, ka senioru (vai junioru) partija acīmredzami apzinās mūsu partijas spējas, viņi jau apzināti ir norādījuši uz mūsu izcilo kandidatūru - viņu raksts tika izteikti vērsts tieši pret mums, un vienīgais viņu izteiktais arguments bija pieredze.
Mēs neteiksim, ka pieredze nav nepieciešama, taču tā nedrīkst būt visa pamatā, galvenā ir tieši izpildvaras spēja pildīt savus pienākumus pēc vislabākajiem nodomiem un vislielāko centību, pieredzei jābūt kā konsultantam, kurš šo milzīgo pirmkursnieku potenciālu pavērš pareizajā virzienā, un tieši tāpēc vēlamies jums norādīt, ka mēs varam maksimāli aizņemt 13 SP vietas un atstāt pārējās divpadsmit pieredzei un virzībai, tāpēc mēs aicināsim jūs balsot par centīgāko partiju - "Centīsimies nesačakarēt", 1. Saraksts.


Mūsu izvirzījumi padomes valdei:
• *Priekšsēdētājs – Irina Marčenko;
• Lietvedis – Lana Lazareva;
• Ārlietu virziena vadītājs – Artūrs Kriviņš;
• Iekšlietu virziena vadītājs - Dace Otomere;
• Sociālās DG vadītājs - Ernests Einbergs;
• Akadēmiskās DG vadītājs – Kristians Draguns;
• Kultūras DG vadītājs – Līva Elizabete Liepiņa;
• Propagandas DG vadītājs – Alfrēds Mežulis.

*Mūsu partija atzīst, ka būtu nepieciešams pieredzējis vadītājs, taču nekompetentu SP priekšsēdētāja kandidātu gadījumā mums ir ļoti apņēmīga un padomdevējus uzklausīt-spējīga kandidatūra.

Ar cieņu,
[Bilde nLPDZahyf-E.jpg]
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 05.11.2016 22:12 Centīsimies Nesačakarēt.)
05.11.2016 22:05
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
joo Atslēdzies
Member
***

Ziņojumi: 101
Pievienojās: Sep 2012
Reputācija: 0
Ziņojums: #7
RE: FMF SP vālēšanas 2016
@ NC vai CN:
1) Precizējiet, lūdzu, "dažas iestīdzējušu veco fizmatu dogmas".
2) Varbūt Jums ir padomā arī kādas jaunas lietas, ne tikai uzturēt vecās tradīcijas ? Smile
3) Bērnijs ne īsti labi satika ar pārējiem abiem. Izklāstiet, lūdzu, kāda ir NC vai CN nostāja un potenciālie sadarbības modeļi ar pārējiem 5 nopietnajiem politiskajiem spēkiem ?
4) P.S. Šo foruma pavediena platumu ar resno bildi gan man sačakarējāt </3
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 05.11.2016 22:37 joo.)
05.11.2016 22:33
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Furjē Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 2
Pievienojās: Oct 2016
Reputācija: 1
Ziņojums: #8
RE: FMF SP vālēšanas 2016
Paliekt karsti!
Atļaušos izteikt kritiku:
Uz doto brīdi neviena partija nav izvirzījusi savu vīziju un mēŗķus, gribētos dzirdēt konkrētiku;
"Senioru Rota" ir iedomīga un pārliecības pilna, izskatās , ka viņi neplāno sadarboties arī pēc vēlēšanu periodā, kad apstiprinās mandātus;
"Centīsimies nesačakarēt" ir lojālāka.
Vai lietotājs RQMAN ir "TuAK" partijas pārstāvis, vai izņemot sienu ir vēl kas sakāms?
Vai pārējās partijas spēs izteikties tuvākajā laikā?

Anonīmi tika atsūtīta bilde, nolēmu izlikt to publiskai apspriešanai.
[Bilde rot_Trump.png]
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 06.11.2016 01:50 Furjē.)
06.11.2016 01:22
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Rota Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 23
Pievienojās: Oct 2014
Reputācija: 0
Ziņojums: #9
RE: FMF SP vālēšanas 2016
(06.11.2016 01:22 )Furjē rakstīja:  Paliekt karsti!
Atļaušos izteikt kritiku:
Uz doto brīdi neviena partija nav izvirzījusi savu vīziju un mēŗķus, gribētos dzirdēt konkrētiku;
"Senioru Rota" ir iedomīga un pārliecības pilna, izskatās , ka viņi neplāno sadarboties arī pēc vēlēšanu periodā, kad apstiprinās mandātus;
"Centīsimies nesačakarēt" ir lojālāka.
Vai lietotājs RQMAN ir "TuAK" partijas pārstāvis, vai izņemot sienu ir vēl kas sakāms?
Vai pārējās partijas spēs izteikties tuvākajā laikā?

Anonīmi tika atsūtīta bilde, nolēmu izlikt to publiskai apspriešanai.
(negribu šo bildi vairs redzēt)

Dārgais Furjē,

aicinu izvēlēties pārdomātākus izteicienus un nemētāties apkārt ar plikiem apgalvojumiem, kā arī nenozākāt (un prasti nepārveidot) manas personīgās bildes. Ja Tev ir kāds personīgs naids pret mani un maniem darbiem (vai Tev maz ir nojausma?), aicinu rakstīt man personīgi. Šī ir Fizikas un matemātikas fakultāte, nevis soliņš ar vecām tantiņām. Te Tavi Delfu līmeņa komentāri netiks celti slavas saulītē.

SR ir tradīcijām bagāts, zinošs saraksts. Tas ir kā rupjmaize un lauku piens. Veidojot sarakstu īpaši piedomāju (jā, es veidoju šo sarakstu!), lai tur nebūtu tikai pirmkursnieki vai tikai veci buki, bet gan cilvēki, kuri ir sevi pierādījuši vai ir gatavi sevi pierādīt Studentu Padomes kalnos un lejās. Tāpēc, ka esam rūpīgi, prātīgi un pieredzējuši, cenšamies uzturēt dzīvu Optometrijas nodaļas pārstāvniecību, jo, šķiet, ka citas partijas spēj domāt tikai par Zeļļu ēkas iedzīvotājiem.

Mūsu saraksts pēc būtības nevar būt iedomīgs, jo visiem, kas tiešām vēlējās tajā būt, vērām durvis plaši un aicinājām savā pulkā. Kā arī, nevienu brīdi neesam teikuši, ka nevēlamies sadarboties ar citām partijām sasaukuma laikā, tieši otrādi, mēs garantējam pārējām partijām, ka tām būs zinoši un prātīgi cilvēki, kas spēs atcerēties nerakstītos un rakstītos SP likumus, Ilonas tikumus un niknumus, Neimaņa jaukumus un nodaļu sīkumus.

Pēctecībai būs būt!
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 06.11.2016 21:07 Rota.)
06.11.2016 21:05
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
kruuklis Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 3
Pievienojās: May 2016
Reputācija: 1
Ziņojums: #10
RE: FMF SP vālēšanas 2016
NC vai CN - kāds prieks dzirdēt, ka esat gatavi organizēt Ziemassvētku balli! Tikai žēl, ka balles organizēšanā iesaistās tikai 5 cilvēki no visa saraksta. Tā pat nav puse! Turpmāk, lūdzu, apdomājiet sava sakāmā patiesumu!


SR pārstāve un Z-svētku balles galvenā organizatore
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 06.11.2016 22:02 kruuklis.)
06.11.2016 21:37
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Ģirts_Z Atslēdzies
Pīp' mutē
**

Ziņojumi: 19
Pievienojās: Nov 2013
Reputācija: 1
Ziņojums: #11
RE: FMF SP vālēšanas 2016
Interesanti gan, Furjē, kā gan pirmkursnieki, kas vēl nav bijuši nevienā SP sasaukumā, var izrādīties lojālāki pret to nekā tie, kas jau tur bijuši un kandidē atkārtoti? Smile

P.S. Aicinu ievērot, ka CN/NC partijas kopfotogrāfijā uz tāfeles ir vērojams partijas logo. Tajā vārdā "nesačakarēt" acīmredzami nule pirms foto taisīšanas ir nodzēstas iekavas abpus priedēklim "ne-". Vai nav tā, ka šie jaunie, spriganie buki patiesībā slēpj savu īsto nodomu ... visu sačakarēt?

[Bilde cover256x256-5ec1d7c4fe3f406ba93653fc155379c8.jpg]
07.11.2016 00:07
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
reversedego Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 11
Pievienojās: Nov 2013
Reputācija: 0
Ziņojums: #12
RE: FMF SP vālēšanas 2016
Kā Senioru Rotas pārstāvis, neuzskatu par nepieciešamu piedalīties šādās jaunuļu ēverģēlībās, bet tomēr būtu fizmata pilsoņa goda pārkāpums nepadalīties ar vitāli svarīgu informāciju, kas iespējams var mainīt vēlešanu gaitu. Šis attēls ir nācis no anonīma avota, kas var būt un var nebūt komanda ar labi bruņotu datu un attēlu analīzes speciālistiem. Viņi ziņo, ka šajā attēlā, pēc rūpīgas apstrādes, ir vērojamas patiesi satraucošas lietas. Vai jūs, kolēģi, arī tās redzat? Jo man liekas arī mūs kāds redz ļoti jo ļoti labi.


Pievienotie faili
.jpg  processed_06_06_6.jpg (Izmērs: 119,73 KB / Lejupielādes: 1074)
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 07.11.2016 13:44 reversedego.)
07.11.2016 01:33
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Centīsimies Nesačakarēt Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 2
Pievienojās: Nov 2016
Reputācija: 0
Ziņojums: #13
RE: FMF SP vālēšanas 2016
Cienījamie draugi, kolēģi un fizmati!

Ļoti patīkami, ka mums tiek veltīts tik daudz uzmanības, ka mēs pat īsti nevaram paspēt atbildēt uzreiz visiem, tapēc, lūk, būs viena atbilde, tomēr katram būs veltīta daļa no tās! Taču arī gribējām vērst uzmanību, ka eksistē vēl 3 partijas, kuras pagaidām nav īsti izteikušās, un mēs ļoti gribētu dzirdēt to mērķus, vīzijas par nākotni, utml.
Tāpat mēs vēlētos aicināt visas partijas šeit izteikties bez rupjiem un agresīviem ziņojumiem, bet izrunājot visu pēc ētikas normām, nevienu neaizvainojot.

Atbildot uz Langina kunga (joo) izvirzītajiem jautājumiem:
1) visspilgtākais piemērs “veco fizmatu dogmai” - naids pret ģeogrāfiem kā likums;
2) neesam vēl pārāk aizrāvušies ar jauno ideju ģenerēšanu, taču nāk prātā tādas lietas kā lielformāta galda spēļu vakari vai saredzamu krītu ieviešana 100. auditorijā, kā arī dzeramā ūdens pieejamība fakultātes gaiteņos;
3) Bērnijs ir kā vafele gardumu pasaulē – to var ņemt par gardumu pārstāvi, taču ne visas tās īpašības atbilst arī visiem citiem gardumiem un labumiem.
Mēs plānojam produktīvi sastrādāties ar pārējiem politiskajiem spēkiem, kā jau to pieminējām. Vēlamies visu partiju pieredzes dalību nākamā gada SP, lai pieredze un entuziasms varētu sastrādāties un vest visus kopā uz lielākiem mērķiem.
4) no sirds lūdzam tavu piedošanu, bilde jau ir informēta un aizsūtīta uz resno bilžu tievēšanas nodarbībām (fitnessforfatpics.com).

Vēršoties pie Rotas un visas Senioru Rotas kopumā:
Lai izvairītos no citu partiju tūlītējā uzbrukuma, mēs vēlētos norādīt, ka Senioru Rotas un TuAK partiju pielīdzinājums ASV prezidenta vēlēšanu kandidātiem ir kompliments nevis aizvainojums – kurš gan negribētu tikt pielīdzināts tādiem izciliem sabiedrības piemēriem kā demokrātu un republikāņu partiju līderiem, miljardieriem un beigu beigās vienkārši spēcīgai, e-pastu privātumu saglabājošai sievietei un par vienu mērķi domājošam, smagi strādājošam vīrietim?!

Runājot par pēctecību. Mūsuprāt, visproduktīvākā SP darbība būs, ja jauno un veco skaits būs aptuveni vienāds (tad mūsu produktivitātes f(x) tieksies uz +∞ ). Savukārt, ja tiks ievēlēti tikai vecie, tad par kādu pēctecību var būt runa?! Tad mūsu attīstība un produktivitāte (ja vispār būs) būs salīdzinoši maza (tas ir, tieksies uz 0), vēl sliktākā gadījumā mūs gaida degradācija (f(x) -> -∞). Tikai sadarbojoties mēs tiksim pie labākā rezultāta!

Mēs cienām to, ka jūs esat vienīgā partija, kuras sastāvā ietilpst Optometrijas nodaļas pārstāvji. Tomēr mūs uztrauc tas, kā SR plāno ieintegrēt SP darbībā pirmkursniekus, jo vienīgais iemesls, uz kuru jūs balstaties, kāpēc būtu jāievēl tieši jūsu partija, ir pieredze. Ko domā pirmkursnieki?

Atbildot uz Karīnas (kruuklis) kundzes teikto:
Kopā balles rīkošanā aktīvi iesaistās 26 cilvēki, 14 fizmati (1 matemātikas skolotāju un 1 piesaistīto sponsoru pārstāvi ieskaitot), no tiem 2 ir SR pārstāvji, 6 – CN pārstāvji un pārējie 4 nepārstāv nevienu politisko spēku. Tā kā mūsu partiju pārstāv 2 pirmkursnieku kursu vecākie* (matemātikas bakalaurs un matemātiķis-statistiķis), mēs gribētu uzticēties mūsu matemātikas spējām un teikt, ka puse tomēr sanāk, kā arī mēs esam izteikti lielākais politiskais spēks šī pasākuma rīkošanā.

*Tāpat gribam vērst uzmanību uz iepriekš SR izteikto norādījumu par mūsu partijas biedru nesekošanu kopējiem pirmkursnieku uzskatiem, kas kopumā nav īsti korekti teikts – mums ir ne tikai veselu 2 pirmkursnieku kursu vecākie, bet arī vēl veseli 5 fiziķu kursa pārstāvji (6 fiziķi-pirmkursnieki kopā iesaistās partijās, pieci no sešiem ir mūsu partijā). Skaitļi paši par sevi runā.

Ar cieņu,
Centīsimies nesačakarēt

P.S. Iekavas tika nodzēstas, jo mūsu sēdes laikā nemanīts ielauzās kāds nezināms objekts (visticamākais Ģirta kungs, klīst baumas, ka, lai kļūtu par gada fizmatu, viņam esot bijis obligāti jāiziet nindzju kursi) un uzvilka tās, mēs tās, protams, nodzēsām.

P.S.S. (ne)sačakarēt = (ne)(sačakarēt+0) = nesačakarēt + ne0 = nesačakarēt

P.S.S.S. Pareizāk pēc visiem latviešu valodas likumiem būtu tomēr CN, šis pārpratums radās, jo, rakstot fizmatu komentāros, izrādījās, ka CN kā lietotāja vārdam nepieļaujama burtu kombinācija.
07.11.2016 09:29
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Mikus M. Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 12
Pievienojās: Nov 2013
Reputācija: 2
Ziņojums: #14
RE: FMF SP vālēšanas 2016
(07.11.2016 00:07 )Ģirts_Z rakstīja:  P.S. Aicinu ievērot, ka CN/NC partijas kopfotogrāfijā uz tāfeles ir vērojams partijas logo. Tajā vārdā "nesačakarēt" acīmredzami nule pirms foto taisīšanas ir nodzēstas iekavas abpus priedēklim "ne-". Vai nav tā, ka šie jaunie, spriganie buki patiesībā slēpj savu īsto nodomu ... visu sačakarēt?

[Bilde cover256x256-5ec1d7c4fe3f406ba93653fc155379c8.jpg]

Ģirt, tik atcerieties, ka pats arī reiz esi grēkojis..
https://twitter.com/kaktuss_FMF/status/5...3672519680
07.11.2016 09:41
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Senioru Rota Atslēdzies
Vieduma kantoris
**

Ziņojumi: 3
Pievienojās: Oct 2016
Reputācija: 0
Ziņojums: #15
RE: FMF SP vālēšanas 2016
Senioru Rota piedāvā šādus kandidātus potenciālajiem amatiem:

Vadītājs: Lelde Švinka

Grasāmies uz otru termiņu pārvēlēt līdzšinējo vadītāju Leldi, kura jau pierādījusi savas spējas gada garumā. Padarītie darbi runā paši par sevi.

[Bilde 33.jpg]

Kultūras ministre: Laura Orliņa

Laura ir ļoti kulturāla meitene, kas ir vadījusi savu virzienu jau kādu labu laiku un zina drēbi. Viņa ir noorganizējusi vairākas balles un diriģēja visu iesvētību procesu, tāpēc sevi ir pierādījusi un ir gatava papildināt izdarīto darbu sarakstu arī jaunajā sasaukumā.

Sociālā (labklājības) ministre: Malvīne Strakova

Šo portfeli arī grasāmies uzticēt jau pierādītai vērtībai. Malvīne ir ņēmusies un cīnījusies par iespējām uzlabot fakultātes apstākļus jau labu laiku. Vajag vairāk krīta? To jau viņa ir sarunājusi. Citas partijas sola ūdeni fakultātē? Nesanāks, Malvīne jau par to ir cīnījusies un noskaidrojusi, ka fakultātē to nevar realizēt. Televizors virs SP durvīm (kura raidlaiku ir nozagusi cita partija)? Malvīnes darbs. Formas basketbola komandai? Malvīne jau sataisīja. Varam sarakstu turpināt un turpināt.

Propagandas ministrs: Daniels Dāvis Ore

Kungs, kurš ir tapinājis partijas plakātus un kaļ plānus, kā nest fizmatu vārdu pasaulē. Atšķirībā no iepriekšējiem, Danielam vēl nav pieredzes valdes amatos, un mūsu partija grib dot iespēju jaunajiem, un saskatām Danielā lielu potenciālu, tamdēļ virzam viņu uz Fizmatu reklāmista amatu.

Akadēmiskais (izglītības un zinātnes) ministrs: Andris P. Stikuts

Izcili pieredzējis, daudz gadus fizmatos pavadījis maģistrants, kurš ir mācījies pie pasniedzējiem, par kuriem jaunākie studenti pat neko vairs nezin - ja ir runa par pieredzi, tad šim kungam tā ir pārpārēm. Zina, how to make education great again. Fizmatu studentu tiesības būs labi pārstāvētas, ja par viņu studiju kvalitāti uztrauksies Andris P. Stikuts.

Iekšlietu ministre: Dace Gaile

Dace iepriekšējā sasaukumā vadīja citu darba grupu, bet ir gatava uzņemties jaunu (un lielu) lomu, kārtojot iekšejās SP lietas. Gadu ir redzējusi, kāda ir politiskā virtuve - tātad zinās, kā ieviest kārtību.

Ārlietu ministre: Alīna Komkova

Šeit komentāri gandrīz vai lieki - allaž smaidīgā Alīna mācēs ar savu smaidu un enerģiju apburt ne tikai mūsu pašu studentus, bet nu arī visus citus SP kolēģus, kārtojot visu, kas attiecas uz SP darbību ārpus fakultātes sienām.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lietas, kuras sola citas partijas, nereti fakultātē dažādu iemeslu dēļ nav iespējamas - tikai viņi to nezina, jo viņiem nav pieredzes. Mūsu partijas biedri pazīst vadību, viņi mūs (un mēs viņiem patīkam!), zinām, kā lūgt palīdzību gan izpilddirektoram Neimanim, gan dekānam Lācim. Lai nodrošinātu, ka Studentu padomē ir cilvēki, kas zina, ko, kā un kurā vietā vajag darīt, balso par Senioru Rotu, sarakstu #4!
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 08.11.2016 12:26 Senioru Rota.)
08.11.2016 11:31
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Rakstīt ziņojumu 


Lēciens uz forumu:Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija