Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Linux-LinPus probza
Autors Ziņa
Mārtiņš Puķītis Atslēdzies
Math

Ziņojumi: 161
Pievienojās: Nov 2006
Reputācija: 1
Ziņojums: #16
RE: Linux-LinPus probza
Tā #@*&§ā Vista! Neko nevaru izdarīt - mēģināju trešo variantu, bet uz Vistas tas laikam neies. Nāksies vien iztikt ar alt Sad
24.09.2008 19:42
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Raimz Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 330
Pievienojās: Aug 2005
Reputācija: 5
Ziņojums: #17
PeterB ieteikto Apostrofu mēģināji? Apostrofu uz WinXP bez nekādām problēmām lietoju jau diezgan ilgu laiku. Vistas atbalsts arī tam ir.
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 24.09.2008 20:11 Raimz.)
24.09.2008 20:10
Mezha_lauminja Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 530
Pievienojās: Sep 2005
Reputācija: 9
Ziņojums: #18
cerams, ka taas ir vecas zinjas, bet pirms 0,75 gadiem man vistu uberatbalstoshaa Tilde kaavaas ar 2007 ofisu. Ja pareizi atceros, tas bija kaut kaadsi "unikonvertors" vai "veidnju paarvaldnieks", kas ar katru palaishanu sapinaas pats sevii, bet nokaut vinju permanenti arii nevareeja. Ceru ka man nav taisniiba Wink
24.09.2008 23:22
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Obsis Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 399
Pievienojās: May 2007
Reputācija: 12
Ziņojums: #19
RE:""Mārtiņš Puķītis"" par Acer 5520 - nule nāku no Acer autorizētā servisa. Tur viens garš garš augsts augsts plaukts PILNS ar šo modeli. Jautāju kas tiem vainas - atbilde - 5520 ir izcili slavens ar kriminālu dzesēšanas sistēmu un to, ka tad kad visvairāk nepieciešams, tad ventilators nodevīgi iesprūst. Un tad mirstīgās atliekas saliek plauktiņā.

Bet tā kā pirms gada pats fanoju par Acer - tad jaunākais apdeits (sorrī) šajā jomā ir sekojošs - JĀ tehniski datoram nav ne vainas, visas ņedorabotkas IR iespējams novērst paša spēkiem. Diemžēl ir viena lieta ko nevar. Kad pirmajam Acerim novembrī sasitās diosplejs nospriedu, ka esmu pats vainīgs. Garantiju man anulēja - mehānisks defekts. Otrais salūza decembrī vienkārši aizverot. Garantiju anulēja. Trešo man uzdāvināja. Tam displejs pārlūza aizvakar (februārī). Atverot. Garantiju anulēja. Vai nav par daudz viena sasodīta Ķīnīzeru ražotāja brāķproduktam, neskatoties, ka biju nu NENORMĀLI saudzīgs un piesardzīgs??

Lasi sīkāk Deivida Matas vārdus par mūsdienu Ķīnu "Šis ir bezprecedenta ļaunums kāds uz planētas Zeme vēl līdz šim nekad nav ticis piedzīvots - tas ir jauna veida ļaunums" (h://organharvestinvestigation.net) vai Mak-Milana Skota ziņojumu w:theepochtimes.com/news/6-7-7/43653.html tāpat h://en.epochtimes.com/211.111.1.html un h://en.zhoukiishoku.com un w:fofg.org/act_top.php

Izlasītā iespaidā esmu cieši izlēmis ar savu naudu nekad un nekādā mērā nepabalstīt šīs nagu maucēju zemes nekrietno ekonomiku. Kad izlasīti citētās saites, sapratīsi, cik šie vārdi ir pamatoti, nopietni un svarīgi. Jo citādi Latvija būs nākošā - rindas galā.
01.03.2009 17:38
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija