Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Par datorsistēmu uzbūvi
Autors Ziņa
jj Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 7
Pievienojās: Aug 2008
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
Rolleyes Par datorsistēmu uzbūvi
Vai lūdzu cilvēki nevarētu padalīties ar pieredzi par eksāmenu pie R. Rūmnieka(ceru ka pareizi uzraxtiiju Very Happy)! kka ļoti baida tas eksamens ar 50 jautajumiem... Un cik liela noziime ir 2 parbaudes darbiem semestra laika?
16.01.2009 08:54
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
TomsBergmanis Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 34
Pievienojās: Jan 2009
Reputācija: 2
Ziņojums: #2
RE: Par datorsistēmu uzbūvi
(16.01.2009 08:54 )jj rakstīja:  Vai lūdzu cilvēki nevarētu padalīties ar pieredzi par eksāmenu pie R. Rūmnieka(ceru ka pareizi uzraxtiiju :D)! kka ļoti baida tas eksamens ar 50 jautajumiem... Un cik liela noziime ir 2 parbaudes darbiem semestra laika?

Kontroldarbu praktiskā nozīme ir sekojoša (jaut_skaits_eksāmenā =20 - kd_1 - kd_2 | jaut_skaits_eksāmenā>3 -> jaut_skaits_eksāmenā=3 || jaut_skaits_eksāmenā==0 -> jaut_skaits_eksāmenā=1)

Vēl R.R. jautās par KD vājajām vietām, tie būs kā papildjautājumi -> kontroldarbi ir jāsaprot.

Iesaku mājās paskatīties DST video un noklausīties visas lekcijas vēlreiz veidojot pierakstus. Man tas bija ceļš uz 10 eksāmenā (kontroldarbos bija 7 un 7).

NB! iesaku nerunāt par lietām, kuras nesaprtoti, nepārzini. Nemētējies ar vārdiem kuru nozīmi nezini.
16.01.2009 09:48
jj Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #3
Tātad ja man ir 10 un 10 tad man būs 1 jautajums? kas ir DST video un kur to dabūt? un Liels Paldies SmileSmileSmile
a jaā!! un ja es tajaa 1 jautajumaa izgazos, es varu buut arii nesekmiigs? Very HappyVery Happy
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 16.01.2009 15:02 jj.)
16.01.2009 14:57
AlienZ Atslēdzies
Džokers
**

Ziņojumi: 35
Pievienojās: Jul 2008
Ziņojums: #4
Patiesībā, ja tev ir 10 un 10, tad tas nozīmē, ka tev būs pie Rūmnieka tikai jāaiziet pieņemt savu 10 kā gala atzīmi (tā vismaz liecina mani līdzšinējie novērojumi), jo 20 -10 - 10 = 0 jautājumi. Video var atrast šeit pat - resursos.
16.01.2009 15:27
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
jj Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #5
Paldies Smile
17.01.2009 18:12
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija