Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Datorzinātņu pr. prakse 4 semestris
Autors Ziņa
anh Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 29
Pievienojās: Aug 2008
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
Datorzinātņu pr. prakse 4 semestris
Labdien,
Gan jau būs zinātāji, gribu uzprasīt, kā ir ar to praksi?
Ja pats neatrodi tad itkā lu iedod fizikas matemaatikas instituutaa pie Trukšāna vai Freivalda?
Itkā sabiedēja, ka baigi traki, 1/3 nevar uzrakstīt prakses atskaiti.Labāk ir pašam meklēt, bet, ja neizdodas, tiešām ir tik grūti kā saka?
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 02.12.2009 20:10 anh.)
02.12.2009 20:09
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Mezha_lauminja Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 530
Pievienojās: Sep 2005
Reputācija: 9
Ziņojums: #2
RE: Datorzinātņu pr. prakse 4 semestris
(02.12.2009 20:09 )anh rakstīja:  Ja pats neatrodi tad itkā lu iedod fizikas matemaatikas instituutaa pie Trukšāna vai Freivalda?
Itkā sabiedēja, ka baigi traki, 1/3 nevar uzrakstīt prakses atskaiti.Labāk ir pašam meklēt, bet, ja neizdodas, tiešām ir tik grūti kā saka?

kooo? kopsh kura laika Freivalds nodrarbjaas ar fiziku?! Tu domaaji Matemaatikas un informaatikas?!
Nee, dod arii citur, bet forshaak ir atrast pasham (taa lai cik ne cik patiik Wink ) un taadu, ka prakses laikaa dariitais darbs ir noformuleejams kaa kvalifikaacijas darbs.

Patiesiibu sakot, es iisti neizprotu, kas tev par iebildumiem pret MII, vismaz dazhas laboatorijas te ir tieshaam jauka vieta ar neteresantiem uzdevumiem. Te ir laboratorija kas nodarbojaas ar visaadaam modeleeshanas lietaam, tad ir reaalaa laika sisteemu laboratorija, kas izstraadaa sisteemas prieksh skanjas ierakstu studijaam. Ja nemaldos, tad arii ar grafiem un atteelu analiizi te var nodarboties. Ir arii tiiklinieki. Es pati esmu Maaksliigaa intelekta laboratorijaa (te notiek datorlingvistikas lietas).

Varbuut es esmu pardaudz safanojusies, bet man te tieshaam patiik un mani ne pa jokam samusinaaja doma, ka kaads cits vareetu Tevbuut ieteicis izvariities no shejienes kaa ruugtas naaves. Darba grafiks parasti ir labi pielaagojams lekcijaam, turklaat (vismaz manaa gadiijumaa) man ir bijusi iespeeja izdomaat un uztaisiit izstraadaajamo priekshmetu no viena gala liidz otram - no koncepcijas liidz peedeejam realizaacijas siikumam. Dazhaas stadijaas tas ir patiikamaak, dazhaas nomaacoshaak, bet, manupraat, taa ir veertiiga pieredze. Man patiik arii tas, ka shii tomeer ir peetnieciska iestaade un man nav jaacep augshaa 700 savaa dziljaakajaa buutiibaa vienaadas weblapas, katrs naakamais darbinjsh ir kaut kas jauns un savaadaaks.
..
Nu varbuut man vienkaarshi ir paveicies ar darba vadiitaaju, ar kuru varu labi sastraadaaties, un viss paareejas ir bleenjas Razz

Ko noziimee - nevar uzrakstiit prakses atskaiti? tur tak vismaz agraak nekaada rakjeshzinaatne nebija jaasacer, vienkaarshi vienaa teikumaa jaaraksturo, ar ko Tu katraa nedeeljaa esi nodarbojies. Ja prasiibas nav mainiijushaas, tad nespeeja uzrakstiit shaadu sacereejumu ir pieliidzinaama vismaz ljoti lielam slinkumam.....
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 03.12.2009 19:12 Mezha_lauminja.)
03.12.2009 19:10
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
anh Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 29
Pievienojās: Aug 2008
Reputācija: 0
Ziņojums: #3
Nu paldies, nomierināji. Vnk Vītiņš lekcijā, esot stāstījis visādus brīnumus Very Happy
03.12.2009 20:48
Senior Member

Ziņojums: #4
Ieprieksheejaa postaa neuzmaniigi sadziedaaju slavas dziesmas un vienu lietu izlaidu:
Shobriid darbam instituutaa ir shaads truukums - naudas maz, ekonomiskaas kriizes deelj no vienas puses ir maz aareejo projektu (ES utt), no otras puses valsts arii samazina finanseejumu un tas meedz novest pie dieetiska dzives veida, ja tas ir tavs vieniigais ienaakumu avots Very Happy
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 04.12.2009 13:22 Mezha_lauminja.)
04.12.2009 13:22
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
TomsBergmanis Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 34
Pievienojās: Jan 2009
Reputācija: 2
Ziņojums: #5
Iesaku neiet uz MII, bet gan tiešām censties atrast prakses vietu pašam kādā vidējā vai lielā uzņēmumā.

Man nav iebildumu pret MII, taču manam padomam ir sekojoši iemesli.

Mūsu studiju programma ir pārlieku orientēta uz industriju [runāju par pirmajiem 2. kursiem] - sak, pēc 2 gadiem varēsi naudiņu nopelnīt un dzīvot zaļi. Lieta ir tāda, ka lielāko tiesu cilvēki neaizdomājās, kāda tad ir tā darba ikdiena programmējot biznesa aplikāciju dažādus līmeņus, kaut kādus DAO objektus un citas nevisai aizraujošas lietas. Pēc 3 mēnešiem, piemēram, Accenture kur mazliet esmu sabijis mācību nolūkos, vai pēc kolēģu stāstītā jebkurā vidēji lielā programmēšanas cehā skatīsies uz lietām maķenīt citādāk.

Būs skaidras vairākas lietas:
vai vēlies kodēt dienu dienā nākamos 3-4 gadus, līdz uzdienēsies darīt ko jēdzīgāku;
vai tomēr ne.

Ja ne, tad jāsāk domāt reāli. Jāapsver ko vēlētos darīt datorikā. Varbūt kā Lauma saka, vēlies strādāt pie zinātniskiem projektiem, taču tad vajag mācīties matemātiku.

Prakse industrijā ir pārdomas raisoša.

Toms
05.12.2009 17:36
Senior Member

Ziņojums: #6
Tomam lielaa meeraa ir taisniiba. Vienkaarshi man jau praksi saakot bija lielas aizdomas, ka MII man vareetu patikt labaak.
06.12.2009 15:19
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija