Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DF SP
Autors Ziņa
Mezha_lauminja Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 529
Pievienojās: Sep 2005
Reputācija: 9
Ziņojums: #31
RE: DF SP
Man kaa ierindas studentam ir dzilji vienalga, vai SP vadiitaajam ir oratora speejas vai nav. Es taapat dodu priekshroku informaacijas ieguvei rakstiskaa veidaa. BET man tieshaam ir radusies sajuuta, ka SP darboshanaas briizhiem liidzinaas aitaam Dzh.Orvela romaanaa "Dziivnieku ferma". Kaut ko kliedz, kaut ko breekaa, nevienam nekas nav labi, galvenais lai neviens neko nesaprastu un nevienas intereses netiktu aizstaaveetas veeraa njemamaa liimenii.

Viena no nedaudzajaam man zinaamajaam lietaam, ar kuraam nodarbojaas SP, bija DF kreklu konkurss. Man taa arii neizdevaas uzzinaat ne kreklu izveeles principus, ne konkursa rezultaatu, liidz briidim kad sesijas beigu daljaa satiku kursabiedru, kam bija viens no konkursaa daliibu njeemushajiem krekliem muguraa. Pajautaaju, vai tas ir DF kreklus, un sanjeemu atbildi, ka laikam taa kaa jaaa. Vienkaarshi perfekti :/

Informaacijas par kaut kaadaam ar DF saistiitaam lietaam, kas organizeetas studentu liimenii, ieguve arii mums ir "labi" organizeeta: kaut kaadas druscinjas ir te, kaut kas ir dn maajas lapaa, bet veel krietna chupinja ir kaut kaados miitiskos "borzovs.lv", kur lai kaut ko apskatiitu vajag regjistreeties, a regjistreeties var tikai atbilstoshaa kursa studenti :/
Ir labi, ka es uzzinaaju, ka kaut kad ziemaa notika ziida apgleznoshana R19 gaitenjos, bet uz taam 1. vai 2. kursa organizeetajaam fizikas vieslekcijaam es buutu arii aizgaajusi, ja buutu uzzinaajusi laiciigi.

Un arii tagad: ir liela meeroga probleemas, pat vairaakas, a cilveeki njemaas ap MZ oratora speejaam...
17.07.2010 12:35
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija