Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neatrod HDD
Autors Ziņa
Legaija Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 3
Pievienojās: Dec 2010
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
Neatrod HDD
Jaunam kompim bez operetajsistemas BIOSa neatrod HDD. Un kad meginu uzinstalet Windows XP parada ka ir atrasta kautkada kluda un windowsu ir jaizsled. Varbut kads var paskaidrot ka dabut HDD un ko darit ar windowsu.
31.12.2010 11:29
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
dambō bet rōzā Atslēdzies
Man ir tituls.

Ziņojumi: 304
Pievienojās: May 2010
Ziņojums: #2
RE: Neatrod HDD
nu pastāsti par kļūdu vairāk. lai nav jāzīlē no pirksta.
31.12.2010 13:28
Legaija Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #3
Problema tama, ka dators neredz cieto disku, jo kad maginu uzinstalet windowsu izlec logs kur raksta, ka windowss ir jaizsledz lai noverstu bojajumu datoram un zemak raksta, ka dators japarbauda uz virusiem vai ari problema ar cieto disku. Ka man tikt pie HDD?
31.12.2010 14:28
ramuuns Atslēdzies
esmu vecs
**

Ziņojumi: 36
Pievienojās: Jul 2007
Ziņojums: #4
(31.12.2010 11:29 )Legaija rakstīja:  Jaunam kompim bez operetajsistemas BIOSa neatrod HDD. Un kad meginu uzinstalet Windows XP parada ka ir atrasta kautkada kluda un windowsu ir jaizsled. Varbut kads var paskaidrot ka dabut HDD un ko darit ar windowsu.

Nemēģini jaunam datoram instalēt teju desmit gadus vecu operētājsistemu. Visticamāk problēma ir tajā, ka tev ir SATA cietais disks, savukārt windowsXP sākotnējā paskatā tādus bez papildus draiveriem neatpazīst. Just use windows 7 (vai kādu no linukšiem).
31.12.2010 16:37
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Legaija Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #5
Ari bez windowsa diska dators BIOSa cieto disku neredz, bet pirmo reizi parbaudot viss bija kartiba. Un man draugs iedeva Windows 7 ierakstitu uz DVD+R, dators to disku vispar neredz un nearver.
31.12.2010 16:50
ki Atslēdzies
rils

Ziņojumi: 1 211
Pievienojās: Mar 2006
Reputācija: 13
Ziņojums: #6
Tev ir problēmas ar aparatūru. Izsauc meistaru.
31.12.2010 17:43
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Atslēdzies
Suq Madiq

Ziņojumi: 468
Pievienojās: Nov 2005
Reputācija: 11
Ziņojums: #7
(31.12.2010 17:43 )ki rakstīja:  Tev ir problēmas ar aparatūru. Izsauc meistaru.

kādu vēl meistaru jaunam kompim?
uz garantiju.
31.12.2010 18:04
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija