Pavediens aizvērts 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Video montēšana
Autors Ziņa
Ēriks Šķipars Atslēdzies
Laiks atpūsties

Ziņojumi: 77
Pievienojās: Sep 2005
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
Video montēšana
Ik pa laikam sanāk noņemties ar video montēšanu, bet nevaru atrast pietiekoši labu programmu. Pašlaik lietoju "Pinnacle Studio 9", un redzu, ka pietrūkst ļoti daudz iespēju, lai izstrādātu kautko nopietnāku.
Kādam ir ieteikumi, kura programma ir labāka vai kuru vispār nav vērts mēģināt?
28.02.2006 13:34
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus
KM Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 456
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 2
Ziņojums: #2
RE: Video montēšana
Windows Movie Maker un Pinnacle Studio ir tie, kurus es nemēģinātu, ja būtu vēlme apstrādāt video. Adobe Premier pāri visam:

http://www.adobe.com/products/premiere/main.html
28.02.2006 13:54
Guest
Unregistered

Ziņojums: #3
nevaru iedomaaties, kaadas iespeejas gan vareetu pietruukt. pinnacle ir viss, kas vajadziigs. vispaar vieniigaa montaazhas programmu funkcija ir salikt griezt filmu un savienot celinjus. un pinnacle to labi dara.

ja gribas kaut ko \m/ , tad adobe premiere ir iistaa lieta. daargs gan.

/ki
28.02.2006 14:14
Guest
Unregistered

Ziņojums: #4
Adobe premiere pro 2.0 + adobe after effects 7.0 + adobe encore DVD 2.0 profesional... Ar sho komplektu vajadzeetu buut OK!
28.02.2006 14:20
Pēteris Jurčenko Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 86
Reputācija: 1
Ziņojums: #5
Viss ir atkarīgs ko gribi montēt un cik spējīgs, radošs esi. Un ko nozīmē ik pa laikam? Es montēju katru dienu. Pārsvarā ar Adobi, bet tas tāpēc ka pieradu un jau ir iesākti projekti. Patiesībā par super programmu priekš vienkāršas raidījumu, filmu montāžas uzskatu Canopus Edius. Nedaudz pierodot saproti, ka japāņu softs vienkārši valda. Bet tas pamatā ir paredzēts raidījumiem, jo tikai viņā r super ērti strādāt ar Time Code, pa nezinu, kā to sauc latviski.
Man pašam pinacle neaizgāja pie sirds, lai gan Liquid Chrome tiek uzskatīta par The best montāžas programmu vienīgi izmantojot Targas karti (~10'000 $) un vēl kaut kādu pribambasu no Pinacle (~5'000$)
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 28.02.2006 18:02 Pēteris Jurčenko.)
28.02.2006 18:01
123123123 Atslēdzies
Oasis

Ziņojumi: 211
Pievienojās: Aug 2005
Ziņojums: #6
Manām spējām atbilstošs ir Pinnacle, taču vēl labs skaitās - Roxio Easy Media Creator
28.02.2006 19:24
Pēteris Jurčenko Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 86
Ziņojums: #7
Lineāra montāža pāri visam Smile
01.03.2006 01:45
Guest
Unregistered

Ziņojums: #8
Man ir Jaunaakaa Adobe Studio Bundle: After Effects 7.0, Premiere Pro HD 2.0, Photoshoop CS2, Illustrator CS2, Adobe Audition 2, Adobe Encore DVD Proffesional 2. Ja kaadam vajag - varu izpaliidzeet.. Smile
23.03.2006 11:23
Guest
Unregistered

Ziņojums: #9
sony vegas video ir forsh.. iespeejas daudzdaudz un viss viegli saprotams.. acid video monteeshanai
23.03.2006 11:54
karlis_pinnacle_latvia Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 3
Pievienojās: Aug 2006
Ziņojums: #10
Pinnacle Studio ir tikpat daudz iespēju kā Windows Movie Maker, bet atšķirībā no Adobe un Movie Maker - Pinnacle Studio piedāvā vairāku veidu effektus kā piemēram uzrakstus, tēmas, u.t.t. kurus vēl ir iepējams iegādāties papildus par atsevišķu samaksu (Hollywood FX vol.1; 2, Studio Premium Pack vol.1; 2 un RTFX vol.1; 2), bet kuri ir ir iekļauti jaunajā Pinnacle Studio 10 Plus Titanium kas tā pat kā Studio 10 Plus atbalsta HD video[High Deffinition video] - cena 50 LvL

Lielākais Pinnacle Studio pluss ir tas, ka programma ir veidota lai būtu pēc iespējas saprotamāka un vieglāk lietojama atšķirībā no Adobe Premiere kuram ir tik daudz visa kā, ka nepieredzējis lietotājs apjūk - turpretī pinnacle studio piedāvā izveidot filmu ar trīs vienkāršiem soļiem - capture; edit; make movie tādejādi ir pieejams viss, bet tajā pašā laikā nekā lieka un viss ir vienuviet un sadalīts pa nodaļām nevis izbārstīts pa visu ekrānu
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 16.08.2006 10:52 karlis_pinnacle_latvia.)
16.08.2006 10:40
Jānis Ročāns Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 51
Pievienojās: Jul 2006
Ziņojums: #11
Smaga, pretīga programma... nekādi celiņi... Tad jau labāk Adobe, vai manu iecienīto Sonic foundry Vegas kopā ar Soundforge.. ideāls Video montēšanai... Vajadzētu tā kā saprast, ka tie lielie slaidu maiņas efekti tikai grauj filmu... Vegas piedāvā arī filtrus, kā old movie, noise utml, kurus var pats modificēt...
22.08.2006 12:32
Junior Member
**

Ziņojums: #12
Ja?, bet vai Sonic Foundry un Sound Forge ļauj nepieredzējušam lietotājam viegli un ātri izveidot filmu? Un šie visi effekti kas ir iekšā visos Sonic'os Movie maker'os un adobe'ēs kā arī pinnacl'ī ir ievietojami pēc paša lietotāja ieskatiem un vēlmēm Ja kas . Neutral
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 22.08.2006 12:51 karlis_pinnacle_latvia.)
22.08.2006 12:50
Jānis Ročāns Atslēdzies
Member

Ziņojums: #13
Man ir jautājums, kam tev super truper ūber krutos efektus? Man pietiek ar dažiem primitīviem efektiņiem... Skatītāju nogurdina tas krutais...
Patiesībā ļauj gan, movie maker nepiemini, to es neesmu vēris vāļā kādus 4-5 gadus... Žēl, ka nevar atinstalēt... Vegasu ļoti ātri var apgūt... Krietni vieglāk ir samontēt skaņu un video tais pašos celiņos... Adobe es īsti vairs neatceros... Tur tikai graizi, pārklāj, pinnacle vienīgi patīk tas, ka pēc Capture viņš automātiski sadala pa scēnām... Var ārti nogriezt lieko, bet kas tur bija ar to avi vai mpeg Pinaclei īsti neatceros, Vegas daudzus failu formātus atpazīst... Mums pārtaisot filmiņu no vienas citas (paziņai priekš izlaiduma) taisni ar to iekš pinnacle bija problēmas... domājām likt tur no sākuma tās bildītes, bet sanāca šaizes ar laikiem, ilgi tas process... Un kur nu vēl ielikt fona dziesmai liekas četrras taktis vai ieciklēt sākumu... Pārgājām uz Vegas un Sound Forge... Nakts laikā (ar miega un depresijas brīžiem, kad beidzās idejas, 50% no kopējā laika) sataisījām visu ideāli...
Slaidu maiņas ir viegli atrast un ievietot, pats ar var manuāli kādu primitīvo uztaisīt... Galvenais jau tai visā ir ideja, sižets, ne efekti...
22.08.2006 13:35
Junior Member
**

Ziņojums: #14
The Fact is ..... es teicu ka effektus var likt pēc lietotāju pašu ieskatiem tas ir - gribi liec negribi neliec un Pinnacle Studio 10.6 tagad ir iespēja browse'ot filmas gan pa scēnām, gan pa visiem video kas atrodas folderī, bet Studio 10 Plus tagad ir paplašināts pieejamo formātu klāsts.
22.08.2006 15:15
Jānis Ročāns Atslēdzies
Member

Ziņojums: #15
Jā, nu bet vecākam kompim uz pusi smagāks viņš ir (neesmu mērījis), Vegass darbojas ātrāk... Ir tāda lieliska patiesība, jo jaunāka versija, jo bieži vien smagāka, tikai tādēļ, ka viss tiek būvēts uz vecās bāzes... Es gan tikai 4.0 izmatoju... Ja paskatās 6.0 iespējas, tad mans kompis to nepavilks... Reklākas es netaisu un to man nevajag, bet tie, kas taisa, ar šādām progām nespēlējas...
22.08.2006 21:02
Pavediens aizvērts 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija