FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2018. gada 2. janvārī 14:37 

Decembrī paveiktais (5)

Lai veiksmīgāk varētu sākt 2018. gadu un turpināt čakli darboties, iedvesmai jāatskatās uz SP jaunā sasaukuma pirmajiem veikumiem un pasākumiem. Lieki piebilst, ka pirmais grūtais uzdevums bija pirmās divas SP kopsapulces līdz pat pusnakts stundai, atskatoties uz iepriekšējā sasaukuma paveikto un vēlot mūsu jauno priekšsēdētāju (1.vietas ieguvēja – Laura Orliņa!), valdi un galvenos amatus.

Kā viens no pirmajiem saliedēšanās pasākumiem jau 24. novembrī bija PBS Pēcballīte Vimbas un Ziemeļa pavadībā, bija gan maizītes, gan šašliks, gan spēles un sarunas. Paveicās tiem, kuri atrada laiku un ieradās! Jaunā sasaukuma saliedēšanās un jau darāmo darbu apzināšanās turpinājās novembra pēdējā pēcpusdienā Lauras organizētājā “FMF SP jaunā sasaukuma gada vīzijā”. Galvenais uzdevums bija izvirzīt savus gada mērķus un soļus to sasniegšanai.

Decembris ir bijis ļoti aktīvs. Jau 6. decembrī turpinājās ilgstošā sadarbība ar Datorikas fakultāti, šoreiz spēļu vakara izpildījumā, par kura norisi rūpējās Kaspars. Pēc divām dienām, 8. decembrī, satikās visas LU fakultātes LU SP Gada balvā. Pašu balvu ieguva mūsu fakultātes trīs pārstāvji: izpilddirektors Visvaldis NeimanisGada LU administrācijas darbinieks, Daniels Dāvis OreGada mentors un Džihādiņš Gada draugs. FMF un DF mācību vakari ieguva balvu nominācijā Gada inovācija.

Mūsu SP telpas un aizsimtās aizgādnis Kaspars ir bijis čakls un organizējis jau divas iekštelpu talkas. Ja vēl neesi paguvis ieraudzīt jauno SP telpas izkārtojumu, pirms pirmā eksāmena nāc iedzert kafiju, lai atgaiņātu miegu un apskatītos mēbeļu izvietojumu!

Decembra laikā jaunā valde ķērās pie lielākiem darbiem, tāpēc aktīvi tika rīkotas sēdes. Tālāk īsumā par katras sēdes galvenajām atziņām.

Kultūras virziena sēde (Karlīna):
• Novusa čempionāts notiks februāra beigās.
• Valentīndienas balle pavisam noteikti notiks!
• Izskanēja ideja par FMF un DF "Just Dance" battle, ko varētu apvienot ar "Tuc-Tuc" deju vakaru vai karaokes vakaru.
• Ļoti entuziastiski tika domāts par non-stop soda metienu diennakti.
• Prieks parādījās par ātrintegrēšanas turnīru, bet netika izlemts, kurš gribētu uzņemties organizēšanu.
• Kādu dienu arī biedri un aktīvisti brauks uzspēlēt boulingu!

Akadēmiskā virziena/ kursa vecāko sēde (Ernests):
• Februāra sākumā gaidāmas aptaujas par e-studiju vidi.
• Vēlētos sagaidīt pēc iespējas vairāk pārstāvjus sēdēs, lai rastos labāks priekšstats par kursu norises gaitu.
• Studentu sāpes virziena vadītājs (Ernests Einbergs) gatavs uzklausīt e-pastā.
• Lūgums painteresēties sava kursa ietvaros par mācību vakariem. Vai tie ir nepieciešami, kādā priekšmetā un cik liels cilvēku apmeklējums sagaidāms?
• Matstatu e-vide ir vājā stāvoklī.

Fizmatdienu sēde (Artūrs):
• Tika izteiktas kolosālas idejas par to, ko paši vēlētos redzēt. Dace Gaile pastāstīja par visiem pasākumiem FMD`17, tādējādi radot jaunpienācējiem ideju par to, kas vispār pavasarī notiks.
• Tika nolemts, ka SALIDOJUMS būs! Un datumi ir vienkārši fantastiski! Meklē informāciju epastā vai pie Artūra Kriviņa!
• Vakars izvērtās fantastiskā vīna testēšanā. Paldies Kalvim!

Propagandas sēde (Patriks):
Marijai līdz 30. janvārim jāatrod labāka alternatīva hūdiju apdrukāšanai.
• Pēc sesijas tiks veidots konkurss jaunu FMOF simbola/logo izveidei. Šis simbols būs fakultātei nevis Studentu Padomei.
• Tiks izveidota un nosūtīta aptauja, kuras mērķis būs noskaidrot, kādas tieši izmaiņas studenti atbalsta Fizmatu mājaslapai.
• Tiks atsākta ceļošana par skolām, bet nevis kā PR fakultātei un universitātei, bet gan kā PR fizikai, matemātikai un optometrijai.

Ziemassvētku balles organizatori, no kuriem galvenā bija Enija, kopā ar BF un ĢF parūpējās par lielisku 15. decembra vakaru mūsu fakultātes telpās, rīkojot Masku balli. Tradicionāli bija pieejami galdiņi un karaoke, atšķirīgāk no citiem gadiem bija mūziķu uzstāšanās vakara gaitā – no pusnakts līdz diviem par aktīvām dejām rūpējās DJ Rudekso, bet līdz pat balles beigām, plkst. 6.00, uzstājās grupa “Collection Of Six”, un daudzi izmantoja iespēju dejot līdz pašam rītam. Krāšņās bildes jau ir pieejamas mūsu Facebook lapā.

21. decembra vakars, pēc Karlīnas iniciatīvas, tika veltīts, lai kopīgi mīļā un priekpilnā gaisotnē sagaidītu Ziemassvētkus SP eglītē. Katrs tika pie oriģinālas dāvanas, kas izraisīja gan smieklus, gan mīļus paldies. Par jautru noskaņojumu parūpējās spēles “Uzmini, ko zīmēju”, mēmais šovs, “Mafija” un stāsti par Ziemassvētku dāvanām, kuras vēlētos saņemt un kuras ir bijušas mīļākās, kā arī sarunas visa vakara gaitā.

Vēlu laimīgu Jauno gadu un veiksmīgu sesiju!

Autors: Guna Brenda Pogule  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: atskats, decembris, paveiktais
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 3, vidējais vērtējums: 5

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Oktobris, 2022 »

POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
7 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva