FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2018. gada 7. aprīlī 15:40 

Martā paveiktais (0)

Biljarda vakars
Klāt jau aprīlis, beidzot bija jūtama kāda siltāka pavasara diena, pēc kuras jau sekoja pērkons (pavasaris Latvijā beidzot ir klāt!), un straujiem soļiem paralēli visiem citiem pasākumiem tuvojas Fizmatdienas, kam SP ir cītīgi gatavojusies marta laikā, bet gan jau šomēnes sagaidāms vēl cītīgāks darbs.

Lai atjēgtos no Fizmati uz ledus aukstās nakts, 6. martā bariņš no mūsu pašu SP biedriem un draugiem tikāmies BAMS, spēlējot biljardu un lieliski pavadot laiku. Mūs apciemoja arī pa kādam vecbiedram un uz turnīru bija gatavas 6 komandas: Pankūkas ar medu, Gliemežu vaids, Pavasara ķirsīši, Kapteinis Labsajūta, Enija + Kirils, Nūģeri (sakārtots pēc iegūtajām vietām turnīrā). Vakars bija patiesi izdevies un visi piekrita atkārtot to, tāpēc gaidiet ziņu no Gunas!

Jau nākamajā dienā solītā īsā logo sēde nepavisam nebija tik īsa. Visa mēneša laikā Artūrs M., kas ir galvenais atbildīgais par logo, saprata, ka uzņēmies ļoti grūtu darbu – katram patīk kaut kas cits un ir grūti atrast ideālo variantu. Pēc sēdes, apspriedes kopsapulcē un sarunas ar fakultātes vadību vairāki logo varianti ir iekļauti aptaujā kopā ar jautājumiem, kas studentam/mācībspēkam/vispārējam personālam šķiet svarīgākais, kam būtu jāparādās logo. Par pašreizējiem logo variantiem un attīstību jautāt Artūram M. Izsaki arī savu viedokli aptaujā!

Marts iesākās darbīgi – 8. martā bija Laivu Brauciena sēde Fizmatdienu ietvaros. Ir atvērta pieteikšanās, un šogad plostosim pa Amatu-Gauju. Sīkāku info un palīdzēšanas iespējas meklē pie Kalvja un Līvas. Jau notika nakts trases sēde, bet, ja netiki, bet vēlies būt kādā no posmiem, droši raksti Karlīnai.

Kā visiem zināms (un paziņojies tiem, kam nav vēl zināms!), Fizmatdienas tiks atklātas ar Salidojumu. Malvīne noorganizēja sēdi 13. martā, kurā izrunāja vēl darāmos darbus. Salidojuma laikā būs foto izstāde, varēs uzstādīt Fizmatu rekordus (sāc gatavoties jau tagad!), bildēties ar draugiem un bijušajiem kursa biedriem un uzreiz iegūt fotogrāfijas, kurās saglabāsies atmiņas no lieliskā vakara mūsu pašu mājīgajās telpās.

Pašu Fizmatdienu sēde bija 20. martā, par kuru bija atbildīgs Artūrs K. Katrs orgs gatavojas saviem pasākumiem un, lai Personību vakara laikā kādu īpaši iepriecinātu ar 800 EUR balvu un mūžīgu slavu, ir izsludināta pieteikšanās Gada Fizmata konkursam. Tāpat, domājot par mūsu Fizmatdienām, šogad īpaši tiek domāts arī par citu valstu fiziķu dienām, kā Baltkrievijā, Lietuvā, Krievijā. Šajā pašā laikā uz visu nedēļas nogali pārstāvji no Fizmatiem atrodas Viļņā, piedaloties FiDi. Gaidām atpakaļ ar aizraujošiem stāstiem!

Marta laikā notika divas kopsapulces. Pirmajā galvenais notikums bija Baldones galvenā organizatora vēlēšanas. Mūžīga slava Fizmatos pēc septembra sākuma pienāksies Gunai par Baldones noorganizēšanu. Otra kopsapulce tikai izsludināta par godu logo. Esi gaidīts otrdien, 10. aprīlī, uz Lauras izsludināto jau 9. kopsapulci!

Kā jaunu tradīciju starp FSP un LU SP aizsāka Līva, noorganizējot Groziņu vakaru, lai Latvijas Universitātes aktīvākie un foršākie studenti savā starpā vairāk sapazītos un pavadītu forši laiku. Tika pārstāvētas gandrīz visas LU fakultātes, un pēc iepazīšanās aktivitātēm sekoja galvenā spēle – Dziesmu duelis. Vakars tāpat kā visi studentu pasākumi bija izdevies un draugu loks paplašinājās ik vienam, kas ieradās.

Pašiem rūdītākajiem, trenētākajiem, kā arī pavisam svaigajiem novusa entuziastiem tika dota iespēja sevi pierādīt Novusa čempionātā 15. marta pēcpusdienā. Piedalījās 8 komandas, starp kurām noskaidrojām visspēcīgākās un izturīgākās! Lūk, arī pirmo četru vietu sadalījums:

• 1. vieta: “Nav Ieradušies”, kuru pārstāvēja Mikus Luckāns un Renārs Juskevics;
• 2. vieta: “Natus Vincere”, kuru pārstāvēja Aleksandrs Vaguščenko un Aleksandrs Aleksejevs;
• 3. vieta: “Why?”, kuru pārstāvēja Aleksandrs Lončs un Matīss Rencis;
• 4. vieta “Winged+”, kuru pārstāvēja Artūrs Kriviņš un Iļja Skopincevs.

Interesanti, ka pirmo trīs vietu ieguvēji nāk tieši no pirmā kursa MatBakiem un MatStatiem! Karlīna priecāsies visus redzēt arī nākošajos sporta un kultūras pasākumos!

Marta vidū savu nogali akadēmiskiem jautājumiem veltīja Laura, Līva, Dace un Dāvis, piedaloties LU SP rīkotajā Akadēmijā III. Turpinot sadraudzību ar citām fakultātēm un LU SP, vairāki Fizmati devās arī uz LU SP 98. dzimšanas dienas svinībām 22. martā, jautrā gaisotnē un draudzīgu cilvēku lokā piedaloties dažādās aktivitātēs, iemūžinot skaistos mirkļus fotostūrī un ļaujot vaļu dejām dzīvās mūzikas pavadībā līdz pat rīta gaismai klubā “Četri balti krekli”.

Visiem baļļu cienītājiem par prieku šogad pēc Fizmatdienām notiks vēl viena balle kopā ar SZF un PPMF. No mūsu puses par šo rūpējas Līva, noorganizējot jau pirmo sēdi 4. aprīlī. Visi aicināti iesaistīties un palīdzēt, lai Pavasara balle būtu izdevusies!

Aprīļa sākumā SP biedri, aktīvisti un draugi tikās SP spēļu vakarā, lai kopīgi atpūstos. Ieradās arī iepriekš neredzēti cilvēki, kas iespējams ieguva entuziasmu pievienoties SP darbībai. Guna bija sagatavojusi aktivitātes ar glāzēm un baloniem, kurā no komandām “Nav komandas” un “Asinsvadi, buļļa pauti” uzvarēja pirmā. Tiekamies jau pavisam drīz ilgi gaidītajā un solītajā boulinga vakarā!

Lai pavasaris top vēl oranžāks ar katru vārdu un darbu!

Autors: Guna Brenda Pogule  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: atskats, marts, paveiktais
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 2, vidējais vērtējums: 5

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Jūnijs, 2023 »

POTCPSSv
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
34567 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva