FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2015. gada 5. oktobrī 22:46 

Vai Tu būsi mūsu pārstāvis Domē un SPP? (0)

Ikvienā augstskolas institūcijā, kas skar studentu intereses, nevar iztikt bez studentu pārstāvniecības, tāpēc meklējam studentu pārstāvjus šoreiz Fizikas un matemātikas (FMF) fakultātes Domē un Matemātikas studiju programmu padomē! 

Uzņemoties kādu no amatiem, Tu vienmēr būsi lietas kursā par aktualitātēm dažādos akadēmisko jautājumu līmeņos, attīstīsi savu argumentāciju, kā arī kritiskās domāšanas un cēloņsakarību meklēšanas spējas. Tas viss ir atkarīgs no ieguldītā darba, taču šī noteikti ir pieredze, kas palīdzēs Tev arī nākotnes ceļā.

Studentiem un jo sevišķi studentu pārstāvjiem ir liela vara mūsu fakultātē un universitātē. Nebaidos lietot vārdu vara, jo tieši tik nopietns un atbildīgs ir šis statuss – ar savu viedokli Tev ir iespēja iestāties par izmaiņām, tikt sadzirdētam. Pat vēl vairāk – ir pienākums no vadības puses tikt sadzirdētam, uzklausītam un piedalīties nozīmīgāko lēmumu pieņemšanā. Tādēļ īpaši nozīmīga ir atbildīgu un kompetentu studentu pārstāvju virzīšana un ievēlēšana fakultātes lēmējinstitūcijās, kurās visās ir jānodrošina 20% studentu interešu pārstāvju esamība.

Šiem studentu pārstāvjiem ir nozīmīga loma tajā, kā administrācija un akadēmiskais personāls kopumā uztver LU FMF studentus. Tāpēc vēlamies uzrunāt atbildīgus, ieinteresētus un kompetentus studentus, kuri labprāt veltītu vidēji vienu pēcpusdienu mēnesī klātienes sēdēm un spētu sekot līdzi aktualitātēm tādā apjomā, lai spētu kvalitatīvi pārstāvēt studentu intereses šādās institūcijās – Fizikas studiju programmu padomē (2), Matemātikas studiju programmas padomē (2) un fakultātes Domē (2). Skaitlis iekavās norāda, cik studentu pārstāvji ir vajadzīgi katrā vietā. 

Par FMF Domi īsumā:
FMF dome ir fakultātes lēmējinstitūcija, kas risina fakultātei nozīmīgākos jautājumus kā vadības līmenī, tā studentu darbībā. Fakultātes dome izskata jautājumus par programmu pašnovērtējumu ziņojumiem, akadēmisko amatu apstiprināšanu, izmaiņām studiju programmu saturā un daudzus citus. 

Par Fizikas un Matemātikas studiju programmu padomēm īsumā:
Fizikas un matemātikas studiju programmu padomes ir lēmējinstitūcija, kurā tiek izskatīti grozījumi studiju programmu saturā. FSPP tiekas reizi mēnesī, tās sēdes notiek reizē ar Fizikas nodaļas valdes sēdēm.

Studentus gan FMF domē, gan Fizikas un Matemātikas studiju programmu padomēs var pārstāvēt jebkurš fakultātē studējošais.

Ja Tevi ir uzrunājis šis piedāvājums, mēs gaidīsim e-pastu ar Tavu kontaktinformāciju, vēlamo amatu fakultātes lēmējinstitūcijās un lūgsim ierasties uz nākamo FMF Studentu padomes sēdi, lai tur varētu balsot par tieši Tavu kandidatūru. 

E-pastu sūti uz aigars.langins@gmail.com līdz 7. oktrobra 23:59.

Autors: Dagnija Strīķe  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: dome, mspp, padome, programma, SPP, studijas
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Decembris, 2022 »

POTCPSSv
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
234567 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva