FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kuru pasākumu Fizmatdienās 20'21 gaidi visvairāk?
ČŅP, jāatsvaidzina zināšanas!
Orientieri, lai kārtīgi varētu izstaigāties!
Fizmatu rekordus, gribu parādīt savas prasmes!
Personību vakaru, gribu dzirdēt pieredzes stāstus!
Visus, protams!

Rezultāti

Foto

2018. gada 16. maijā 11:50 

Aprīlī paveiktais (0)

Fizmatdienu gājiens
Ja tev rodas jautājums, ko Fizmati sadarījuši pa aprīļa mēnesi, tad liels fui! Katrs Fizmats un viņu draugs noteikti būs jau pamanījis pa fakultātes un Facebook sienām uzaicinājumus un informāciju par šī gada Fizmatdienām. Tām un papildu vēl citiem pasākumiem esam cītīgi gatavojušies un pēc tam pelnīti svinējuši oranžākos svētkus Latvijā!

Visa mēneša laikā ļoti daudz oranžo cilvēciņu gatavojās mūsu pašu oranžajiem svētkiem, tomēr daži paspēja noorganizēt vēl pa kādam pasākumam vai sēdei. Līvai pietika spēka gan Karaokes vakaram, gan akadēmiskajai sēdei, kuras galvenie plāna punkti bija:
 • E-studijas;
 • LUIS anketas;
 • Accenture ekskursija;
 • Seminārs par bakalaura darbu;
 • Plāni septembrim.

Par saliedējošo un sportisko pasākumu šim mēnesim parūpējās Udo, noorganizējot Boulinga sacensības. Tika izaicinātas arī citas fakultātes, kopā piedalījās 11 komandas. Pirmo vietu laureāti: Tava māte, KRŪ KRŪ TIS, Pablo! 

Jau ceturtdien, 17. maijā, notiks Fizmatdienu atskata sēde un afterītis. Bet galvenos paldies jau pateikšu tagad! Vislielākais paldies jāsaka Artūram, kas uzmanīja visu un visus, sarunāja sponsorus un bija galvenais Fizmatdienu organizators. Ar satraukumu Enija gaidīja gājienu, kuram dažāda sastāva mēģinājumos gatavojās “Vienas dienas orķestris”, lai skandinātu Rīgas ielas. No Raiņa 19 pēc Salidojuma svinīgās daļas oranžā ģērbtie Fizmati devās uz Zeļļiem turpināt svinības, par kuru norisi jāsaka paldies ļoti daudziem, jo īpaši Malvīnei. Lai kārtīgi ieskandinātu Fizmatdienas un nedēļas sākumu, pirmdien visi izballējās arī Afterītī Alas telpās, ko nodrošināja Karlīna. Kaspars sagādāja plašu spēļu klāstu un oranžu gaisotni 1. maija pēcpusdienā Spēļu vakarā. Personību vakarā par garšīgiem pīrādziņiem, mafiniem un dzērieniem, bet galvenais - par trim lieliskām personībām parūpējās Līva un Guna. Lai mūsu zinošākie prāti – Toms Akmens, Laura Orliņa un Artūrs Mikāls – varētu sevi parādīt, Andris sagatavoja jautājumus un noorganizēja ČŅP. Par tirdziņu un visforšākajiem krekliem vislielāko paldies jāsaka Didzim, bet par naudas lietu kārtošanu un daudzu tāmju sarakstīšanu jāpateicas Dacei. Un kas gan ir Fizmatdienas bez Laivu Brauciena? Atbildes nav – tādas nav pieredzētas! Par foršo laiku un maršrutu pa Gauju parūpējās Kalvis ar saviem lielajiem un mazajiem palīgiem. 

Galvenie iegūtie apbalvojumi Fizmatdienu laikā:
 • Visprasmīgākais Katanas spēlētājs – Oskars Belruss;
 • Gada Fizmats – Malvīne Strakova, kas ir bijusi tik čakla, ka pat apbalvošanas laikā atradās Zviedrijā komandējumā;
 • Gada Aktīvists – Kaspars Vītols, kurš vienīgais tika galā ar visiem uzdevumiem un visu gadu ir priecējis ar tīru SP (kā zināms, tas nav viegli!);
 • Gada Cirvis, par kuru tiks stāstīts arī turpmākajos gados – Artūrs Kriviņš (jā, tas pats Fizmatdienu galvenais organizators!).

Nav iespējams nosaukt visus palīgus, pasākumu vadītājus, glābējus un autovadītājus, kas savu laiku veltīja, lai jau 49. gadu notiktu mūsu oranžie svētki. Paldies jums visiem! Gaidām 50. Fizmatdienas! 

Bet, beidzoties Fizmatdienām, nebeidzas Fizmatu darbi un pasākumi! Tik tikko notika Propagandas virziena sēde, kuras galvenais apspriežamais temats bija braukāšana uz skolām. Ja vēlies būt viens no tiem, kas iedvesmos jauniešus uzsākt studijas mūsu fakultātē, raksti Enijai! Tāpat arī Guna aicina visus ierasties uz Baldones sēdi jau šodien!

Laura valdes sēdē un kopsapulcē teica, ka katra galvenais maija mērķis ir mācīties! Tomēr ikviens noteikti atradīs laiku, lai ierastos uz pēdējo šī mācību gada balli Zeļļos 24. maijā. Līva kopā ar SZF un PPMF aicina Tevi apreibt ziedu smaržās pavasara ballē “Pilnīgā ziedonī”!

Lai saulains gan pavasaris, gan pēdējie noslēguma darbi!

Autors: Guna Brenda Pogule  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: aprīlis, atskats, paveikatis
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Maijs, 2021 »

POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
7 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva