FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2019. gada 12. jūnijā 18:51 

Aprīli paveiktais 2019 (0)

Piekāpām arī Zeļļos
Aprīlis ir mēnesis, kuru Fizmatos raksturo divi vārdi vien – gatavošanās Fizmatdienām. Tādēļ arī šajā rakstā var sagaidīt šo vārdu salikumu vai tā variācijas neskaitāmas reizes, vairāk gan tādēļ, ka pa vidu visiem darbiem vai grūti noticēt, ka neesam aizmirsuši, kā skaitīt. Tomēr paspējām sadarīt arī daudzus citus, objektīvi runājot, mazāk svarīgus, bet ne mazāk nepieciešamus un patīkamus darbiņus.

Mēneša gaitā bija divas valdes sēdes un tajās tika pārrunāta jau iepriekš pieminētā gatavošanās Fizmatdienām, jo tas, godīgi sakot, bija vienīgais prātā aprīļa mēnesī, un Eksakto Zinātņu dienai. Tām pa vidu paspējām arī sarīkot 2. Fizmatdienu sēdi Martas vadībā, kur apspriedām progresu pasākumu virzībā – kas izdarīts un kas vēl jāizdara – kā arī visādas citas nianses. Tomēr pats svarīgākais – iemēģinājām degustējamās sponsorlietas, lai pārliecinātos, ka pasākumos būs kvalitatīva manta.

Un kur nu mēnesis bez kopsapulces! Šoreiz mums jau 9. kopsapulce, kurā gan diemžēl neievēlējām atbildīgo par sportu, bet nekas, gan jau būs (ir, ir). Toties uzzinājām, ka ar budžetu viss kārtībā, tikai nedaudz jāsaliek pa plauktiņiem. Protams, visi tika noinformēti par drīzumā gaidāmajiem pasākumiem: gan Fizmatdienu, gan vēl citiem pasākumiem. Kā nekā – aprīļa beigās un maija sākumā mums to bija vesels lērums!

Pavasaris jau jūtams gan ārā, gan prātos, jo mēs Fizmatos kopā ar HZF jau sākām rīkot Pavasara balli! 1. Pavasara balles sēde norisinājās pa vidu visai drūzmai, gatavojoties Fizmatdienām, un sākums bija mazdrusciņ traks, tomēr Kvēseles vadītajā sēdē tika izspriestas ja ne visas, tad daudzas svarīgas lietas.

Tam sekoja valdes tikšanās ar vadību. Arī tajā tika apspriestas Fizmatdienas, jo kā gan bez tā? Kā arī izrunājām Erasmus iespējas Fizmatiem un iespējamu semināru jaunajā semestrī par tēmu, kuru gaidām ar nepacietību.

Pirmo reizi pa ilgiem laikiem Fizmati.lv kalendārā parādījās arī zaļš ieraksts. Tieši tā, pateicoties Aleksandrai, mums bija sporta pasākums – Novusa turnīrs! 3 stundu garumā tika meklēts visadvancētākais novusa spēlētājs Fizmatos. Godalgotās trīs vietas attiecīgi izcīnīja Aleksandrs Lončs, Mārtiņš Znotiņš un Aleksandrs Aleksejevs.

Jau nākamajā dienā norisinājās vēl viens pasākums – Orange mic! To mums sagādāja Kvēsele, kā jau solīja, kandidējot par kultūras virziena vadītāju. Iepriekš varēji pieteikt dalību un izpausties atvērtajā mikrofonā. Nekādu specifisku ierobežojumu, izskanēja gan dzeja, gan dziesmas, kā arī joki. Ja vēlējies piedalīties, bet palaidi garām, šis solās kā pasākums, kurš atkārtosies!

Tad sekoja brīvdienas, kurās norisinājās Fizmatdienu iesildošie pasākumi, sākot ar Lielo talku ap Akadēmisko centru. Šo pastrādāšanu mums nokoordinēja Katja. No desmitiem no rīta līdz četriem pēcpusdienā kopām Akadēmiskā centra apkārtni, un vakarā nosvinējām padarīto cafe “Leningrad”. 

Tajā pašā laikā mūsu dalība bija arī redzama Eksakto zinātņu dienā, kuras organizēšanu no Fizmatu puses bija uzņēmies Dāvis. Šajā pasākumā skolēni varēja iepazīt, kā Eksaktās zinātnes mijiedarbojas savā starpā.

Nākamais Fizmatdienu iesildošais pasākums bija Fizmatu pikniks, kurā mūsējie izbaudīja lielisko laiku, kompāniju un uzceptos gardumus pie upes Lucavsalā. Par šo pasēdēšanu pateicamies Enijai!

Slava Fizmatdienām! Tās aizsākām pirmdienā ar Gājienu, pašas Fizmatdienu galvenās organizatores Martas taisītu. Šoreiz maršruts bija no Raiņiem, gar Brīvības pieminekli, uz Zeļļiem un, visbeidzot, uz Fizmatu jaunajām mājām – Zinātņu māju. Baumo, ka Fizmatu skaits gājiena gaitā pakāpeniski palielinājās. Pēc šī iedvesmojošā ceļojuma ielās Zinātņu mājā mūs sagaidīja grupa “Pēdējais brīdis” un kūka, un, līdz ar to, bija sagaidāmi uzmundrinājuma un laba vēlējuma vārdi, kurus sniedza vadība.

Kas gan ir Fizmatdienas bez Afterīša? Šajā gadā īpaši gaidītā balle Folkklubā “Ala” norisinājās mēneša pēdējā dienā un par tās veiksmīgo norisi sakām paldies Enijai! Afterītī uz vietas varēja iegādāties Fizmatdienu atribūtiku (baumo, ka to drīz varēs atrast caur Fizmatu sociālajiem tīkliem!), it īpaši Afterītim raksturīgos kausus – gan šī, gan pagājušā gada. Protams, dejas grupas “Otrais kurss” pavadījumā un karaoke, kā jau Fizmatu ballē pienākas, bija priekšplānā!

Vēlam veiksmi sesijā, tomēr neaizmirsti izbaudīt vasaras priekus!

Autors: Linda Arāja  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: 2019, aprīlis, atskats, paveiktais, SP
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Maijs, 2024 »

POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
34567 

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva