FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2012. gada 15. janvārī 10:56 

Atskats uz FMF SP darbību 2011. gada decembrī (2)

Decembris ir pirmais darba mēnesis jaunajam sasaukumam, kad jaunie vadītāji apgūst, kas tiem aptuveni būs jādara un iespēju robežās sastāda nākamā gada plānu. Vienlaikus notiek arī atkats uz iepriekšējā gadā paveikto. Šogad studentiem bija iespēja balsot par Gada pasniedzējiem.

Rezultāti ir šādi:
Čaklākais pasniedzējs - G. Krūmiņa
Draudzigākais pasniedzējs - M. Belovs
Izteiksmīgākie žesti - V. Kaščejevs
Acīgākais pasniedzējs - J.Buls
Gada pasniedzējs - J. Smotrovs

Paldies visiem, kas izteica savu viedokli!

Tikmēr Dienesta viesnīcās no pāri palikušajiem LU Sociālā fonda līdzekļiem ir iegādāti spoguļi dušām un foajē, kā arī nomainītas pāris mikroviļņu krāsnis. Ja arī turpmāk redzi, ko vajadzētu uzlabot Dienesta viesnīcā, vērsies pie atbildīgā – Ingmāra no 419. istabiņas. Vēl ir panākts, ka vairs nav jāsēž telpās mēteļos un biezos cimdos, jo ir atrisināta aukstuma problēma. Izrādās, LU Saimniecības pārvalde mūsu fakultātē izmēģināja elektronisko siltuma regulāciju, protams, ne no Zellijas. Kā jau pirms laika tika rakstīts, SP puiši izcīnīja fakultātei galda futbolu. Tas vēl nav uzstādīts, jo tiem tiek meklēts optimālākais un mācībām netraucējošākais risinājums, kur to varētu novietot. Varbūt Tev ir kāda laba ideja par vietu tam fakultātē?  

Turpinot Ziemassvētku tradīcijas, tika ceptas Ciparkūkas un cienāta LU un fakultātes vadība, kā arī citas studējošo pašpārvaldes. Savukārt, pateicoties Kristai Skujiņai, FMF studenti var nākt SP telpā lasīt žurnālus Forbes, Ir, Ilustrētā Zinātne un Ilustrētā Vēsture.

Akadēmiskā darba grupa aktīvi domā par elektroniskās kursu anketas aktualizēšanu, lai, līdz minimumam samazinot jautājumu daudzumu, atvieglotu aizpildīšanu, tajā pašā laikā gūstot vislielāko labumu no atbildēm. Tiek plānots arī piedalīties izstādē Skola 2012, uz kuru, sadarbojoties ar PR DG, tiks izveidots jauna tipa informatīvs materiāls par mūsu fakultāti tās topošajiem studentiem. Jaunajā gadā plānots turpināt Zinātniskās literatūras konkursu, pilnveidot un izdot “Pirmziemnieka manuāli 2012”. Tāpat ir iecere veidot ciešāku sadarbību ar kursu vecākajiem, lai apjaustu situāciju studiju programmas. Ļoti iespējams, ka izmēģinājuma kārtā tiks īstenota iecere par Mācību vakaru.

Tikmēr Pasākumu darba grupa darbojās pie Ziemassvētku balles veidošanas un nākamā gada pasākumu kalendāra veidošanu. Savukārt florbola cienītājiem drīz būs iespējas fakultātes sporta zālē spēlēt arī florbolu. Tas gan notiks tikai pēc tam, kad tik izveidota laba izmantojuma uzskaites un inventāra uzglabāšanas sistēma. Bet par to gaidiet ziņas tuvākā mēneša laikā.

Arī Latvijas Universitātes Studentu padomei (LU SP) ir jauns sastāvs un jauna vadītāja Inguna Zariņa no Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes (PPMF). Mūsu pašu Līga Veinberga LUSPā vada sociālo virzienu. Vairāk informācijas par novirzienu vadītājiem var uzzināt LU SP mājas lapā.

Autors: Gunita Sprūde  Apskatīt komentārus »

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Maijs, 2024 »

POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
34567 

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva