FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2011. gada 2. janvārī 08:28 

Atskats uz FMF SP darbību decembrī (0)

Ziemassvētku balle 2010

Decembris SP bija sēdēm bagāts, un nav jau brīnums - jauns sastāvs, jauns darba spars. Jaunajā gadā atliek vēlēt, lai nepazūd vēlme darboties un rastos arvien jaunas idejas, ar kurām varētu padarīt fakultātes mācību procesu gan interesantāku un jautrāku, gan arī kvalitatīvāku.

Pasākumu darba grupas sēdes 14. decembrī steidzamākais uzdevums bija 2011. gada pasākumu plāna izveide. Tas nepieciešams, lai varētu pēc iespējas lietderīgāk plānot laiku un finanses, kā arī saskaņotu plānus ar Latvijas Universitātes Studentu padomi (LUSP). Tā kā februāris nemaz nav aiz trejdeviņiem darbiem, tad pamazām sākts domāt par Valentīndienas balli - kad, kur, ar ko un kādā izskatā tā varētu notikt. Tad nu varu pačukstēt - ja plāni nemainās, tad to svinēsim kopā ar DF un SZF studentiem. Paralēli pirmkursnieki aktīvi rosījās Ziemassvētku balles tapšanā. Ja nu kāds nezina, tad šis ir pirmais pasākums, kuru jaunie aktīvisti rīko patstāvīgi, iegūstot nenovērtējamu pieredzi organizēšanā un komandas darbā.

13. decembrī notika pirmā PR darba grupas sēde. Idejas, kā popularizēt Fizmatu vārdu, bija daudz un visai trakas. Protams, netika piemirsts par tradicionālajām akcijām, piemēram, Ciparkūku cepšanu un fakultātes darbinieku, citu pašpārvalžu sveikšanu. Jāsaka, ka šis bija pirmais gads, kad saceptais tiešām tika nogādāts visiem, kam bija iecerēts.

Fizmati.lv sēdē 9. decembrī tika runāts par lapas modernizāciju,  nedaudz ērtāku ziņu pārskatīšanas izveidi, satura papildināšanu un atjaunošanu, kā arī dažādas citas lietas par IT tēmu. Ideju bija daudz, diemžēl kaut kā jauna radīšanas process ir diezgan sarežģīts, tādēļ pārmaiņas nāks palēnām. Protams, ja Tev ir kāda ideja, kā varētu uzlabot oranžo portālu, tad droši raksti uz valdis.zuters@fizmati.lv!

Izglītības darba grupas sēdē 7. decembrī tika spriests par iksemestra anketēšanu, par studiju kvalitāti, informācijas atjaunošanu topošajiem studentiem, kā arī par jaunu izglītības projektu veidošanu, piemēram, par Jauno fiziķu skolu (JFS) vai semināru organizēšanu.
Uz sporta darba grupas sēdi sanākušie sprieda, kādi varētu būt sporta notikumi šogad fakultātē, kā arī kāds būtu nepieciešamais inventārs. Joprojām visiem, kas grib jaunajā semestrī apmeklēt sporta vai svaru zāli, jāraksta iesniegums SP.

Ļoti svarīga bija tikšanās ar fakultātes vadību, tās galvenais uzdevums bija iepazīstināt ar jauno SP sastāvu. Ar vadības atbalstu šogad plānots organizēt salidojumu un jaunu izglītības projektu – Jauno fiziķu skolu. Ja Tev ir labas idejas par šo pasākumu, raksti uz trīs rindkopas augstāk minēto e-pastu!

Šobrīd jau ir notikušas divas tikšanās, lai pārrunātu Jauno fiziķu skolas koncepciju. Viena tikšanās bija kopā ar pārstāvjiem no fakultātes vadības un mācībspēkiem, otra tikšanās noritēja tikai JFS aktīvistu starpā. Jāteic arī, ka Fizikas nodaļas un Fizikas studiju programmas padomes apvienotās sēdes, kas notika 22. decembrī, darba kārtībā bija punkts par īsu domu apmaiņu par JFS.

Decembra sākumā pārstāvji no FMF SP devās sadraudzības vizītē uz SZF SP Jauno biedru semināru. Fizmati šajā pasākumā parūpējās par aktīvās daļas norisi un pie reizes pārrunāja abu pašpārvalžu nākotnes sadarbības plānu, pateicoties kam arī nākošā balle tiks rīkota, sadarbojoties ar viņu fakultātes studentiem.

Bez minētajām sēdēm un pasākumiem ir bijis arī spēļu vakars, karstvīnu tests, par kura rezultātiem varēsiet lasīt vēlāk, LUSP gada balvas pasniegšana, kurā „Fizmatdienas 2010”  ieguva Gada kultūras pasākuma titulu, kā arī labākā fakultātes gada pasākuma titulu.

28. decembrī notika fakultātes darbinieku Ziemassvētku balle, kurā, izmantojot doto izdevību, FMF SP pasniedza diplomus un pateicības fakultātes darbiniekiem par dažādiem nopelniem. Pateicības saņēma izpilddirektors Visvaldis Neimanis par palīdzību naudas lietās un daudzajiem padomiem un fakultātes dekāns Leonīds Buligins par atbalstu un iesaistīšanos SP dzīves veicināšanā. Diplomus saņēma Sandris Lācis par labāko kompromātu „Iesvētībās 2010”, Vjačeslavs Kaščejevs par labāko tēlojumu „Baldonē 2010”. Pirms Ziemassvētkiem Studentu padome aicināja studentus iesūtīt interesantus un smieklīgus pasniedzēju izteicienus, kurus izvērtējot, tika pasniegti arī diplomi Jānim Bulam un Vitoldam Grabovskim par labākajiem izteicieniem.

Janvārī ir gaidāma studentu aktivitātes lejupslīde, jo tas ir laiks, kad ir jābeidz studēt un beidzot ir jāsāk mācīties, proti, sesijas laiks, taču studentiskā dzīve pavisam neapstāsies!

Autors: FMF SP  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: FMF SP, Studentu padome
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 2, vidējais vērtējums: 4.5

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Jūnijs, 2024 »

POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva