FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2005. gada 28. augustā 13:13 

Baldones talka 2005 (32)

Apmēram 130pirmkursniekiem ļoti aktuāls jautājums varētu būt viņiem veltītais pasākums - darba talka, kas no 2. līdz 4. septembrim notiks Baldones ogļraktuvēs.

Tā kā daudz par to jau ir rakstīts un stāstīts iepriekšējos gados, tad atļaušos pacitētizAstras Cīrules rakstiem, kas varētu ieviest zināmu skaidrību par šīs talkas būtību:

"Šī pasākuma ideja esot radusies, skatoties vecos Fizmatdienu ierakstus un bildes, runājot par veco labo tēmu - "kad mēs augām, tad zāle bija zaļāka". Kādreiz visiem, gan studentiem, gan pasniedzējiem esot bijis jābrauc rudenī uz kolhozu, uz talku. Šie pasākumi nevienam vien sirdī atstājuši jaukākās un neaizmirstamākās atmiņas no studiju laika. Kā zināms, tad kolhozu vairs nav, un arī mūsdienu biznesa laikmetā diezin vai būs. Tomēr, nostaļģija pēc pagājušajiem gadiem ir saglabājusies, un tas jau arī ir saprotams. Kur gan vēl var tik labi iepazīties ar saviem kursa biedriem, kā šajās talkās?"

"Pasākuma norises laiks - nedēļas nogale, no piektdienas līdz svētdienai, tieši pirms Aristoteļa svētkiem, lai uz šiem svētkiem jaunais fizmats neietu galīgi nobijies - kas nu tagad būs, nevienu nepazīšu, nezināšu kur iet u.t.t., bet gan ierastos jau kā pārliecināts un oranžs, un piebiedrojies lielajai un draudzīgajai fizmatu saimei."

"Kāds tad ir ieguvums no šī notikuma?
Pirmkārt, un galvenokārt, jau daļa fukšu ir savā starpā saliedēti un izveidoti jau par vienotu kolektīvu, kam tuvas fizmatiskās idejas, tradīcijas un iekšā mājo fizmata gars. Par to daži varēja pārliecināties, vērojot patiesi izdomas bagātos, atraktīvos fukšu priekšnesumus, bet visi - kā Aristoteļa svētkos, oranžajās cepurēs (pašu pirmkursnieku darinātajās) tērptais pūlis, kas, balss saites netaupot, skandēja vienu saukli pēc otra.
Otrkārt, jaunie fizmati jau ir iepazīstināti ar fakultāti, un pirmajās dienās tos negaida nepatīkami pārsteigumi, jo viņiem jau ir zināms, kas tad tos tagad sagaida.
Treškārt - jaunie fizmati jau ir integrēti veco fizmatu kolektīvā, un pat vispesimistiskās prognozes rāda, ka FMFSP pievienosies liels pulks jaunu, patiesi darboties gribošu, radošu aktīvistu, un šī organizācija tikai zels un plauks.
Ceturtkārt - šis bija vienkārši labs pasākums, kur atpūsties, un iekrāt spēkus jaunajam mācību gadam!"

Vēl pāris saites interesentiem:
http://fizmati.lv/zinas/pasakumi/baldone_004
http://fizmati.lv/forums/viewtopic.php?t=116
http://fizmati.lv/forums/viewtopic.php?t=114
http://fizmati.lv/forums/viewtopic.php?t=127
http://fizmati.lv/forums/viewtopic.php?t=117

Par to, kas būtu jāņem līdzi, es ceru, ka katrsdalībnieks irlabākinformēts par mani, tāpēc zemāk nosauktās lietas nav uzskatāmas par vienīgajām:
*Guļammaiss
*Darba drēbes jāņem tādas, lai pret tām, tāpat kā jums no mūsu puses, neienāktu prātā izrādīt vismazāko žēlastību
*Sporta drēbes tiem, kas jūtās tik spēcīgi, lai pēc darba vēl sevi fiziski noslogotu. Arī rīta rosmē noderēs...
*Nakts lampiņa un apavi, kurilīdz ar biksēm var tikt samērcēti,būs noderīgi nakts trasē, kas ir obligāta visiem!
*Tērvetes un Bauskas alu, kuruiespēju robežāskonfiscēs organizatori, bet 40% grādīgās dziras un tā saucamo "construction site beer" kā Aldara utml. izstrādājumus labāk nemaz neņemt līdzi, ja vien negribās iesaistīties diskusijās par morālas dabas jautājumiem.

Īpaša piezīme tiem, kas dzīvo provincē: pēc atgriežanās Rīgā līdz Aristotelim būs palikušas kādas 2 stundas, tā kā ja tas nav pietiekams laiks, lai tiktu līdz mājām un atpakaļ, tad līdzi uz Baldoni jāņem arī drēbes, ar kurām ir padomā apmeklēt Aristoteļa pasākumu - sākumā runas Doma laukumā, tad gājienu un visbeidzot mega-pārtiju Sapņu Fabrikā. Drēbes Aristoteļa pasākumam varēs atstāt FMFSP telpās pirms braukšanas uz Baldoni un pēc atgriežanās tās paņemt un savukārt tad tur nolikt Baldones lietas, lai var kārtīgi izbaudīt vakara pasākumu.

Fotogrāfijas iz pagājušā gada pasākuma:
http://fizmati.lv/resursi/foto/baldone_2004/
http://fizmati.lv/resursi/foto/baldone_2004_2/

P.S. Kā nokļūt līdz Zeļļu 8, kas būs tikšanās vieta, var labi apskatīt te: http://fizmati.lv/studijas/kontakti

Autors: Kristaps Mors  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: Baldone
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Maijs, 2024 »

POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
34567 

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva