FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2009. gada 27. decembrī 19:06 

Darbu sācis jaunais FMF SP sastāvs (16)

Jaunā FMF SP
priekšsēdētāja
15. decembrī notika pirmā sēde ar jaunievēlētiem SP biedriem. Šis sastāvs ir īpašs tādā ziņā, ka pirmo reizi tajā nebūs neviena agrākās Datorikas nodaļas, tagad Datorikas fakultātes studenta, kā arī ir ieviests ierobežots biedru skaits. Pirmo šī sasaukuma sēdi vadīja vēl iepriekšējais SP priekšsēdētājs Kirils Solovjovs. Tajā vispirms tika apstiprināti DFMF SP ievēlēto biedru mandāti. Pēc budžeta grozījumu apstiprināšanas notika kandidātu izvirzīšana pārstāvjiem LUSP un SP priekšsēdētāja amatam.

Priekšsēdētāja amatā tika ievēlēta Matemātikas nodaļas 2. kursa studente Ingrīda Buliņa, kas par saviem galvenajiem mērķiem min pēc iespējas veiksmīgāku sadarbību ar DF SP, saiknes stiprināšanu starp pasniedzējiem un studentiem, SP un studentiem, kā arī pašas SP darbības stiprināšanu. Līga Zaķe un Sabīne Trēde tika ievēlētas par pārstāvēm LUSP. Līgai tā būs pirmā šāda veida pieredze, savukārt Sabīne jau ir paspējusi būt priekšsēdētāja biedrs iepriekšējā sasaukuma laikā. Abas šo iespēju uztver kā izaicinājumu pārbaudīt savas spējas.

21. decembra sēdē notika debates par jaunu valdes modeli, tā apstiprināšana un biedru ievēlēšana amatos, iepazīšanās ar Revīzijas komisijas ziņojumu par iepriekšējā sasaukuma darbība, kā arī pašpārvaldes nosaukuma maiņa. Turpmāk nosaukums būs Fizikas un matemātikas fakultātes Studentu padome (FMF SP).

Ingrīda Buliņa izklāstīja savu izstrādāto SP modeli, kas paredz septiņus valdes locekļus - priekšsēdētājs, priekšsēdētāja biedrs, finansists, lietvedis, kas daļēji iekļaus līdzšinējā jurista pienākumus, Izglītības, Sabiedrisko attiecību, Pasākumu darba grupu vadītāji. Pašpārvaldē būs arī Ārlietu/IT un Sporta DG, kas pakļautas attiecīgi iepriekšējām divām DG. Šajā sēdē Sabīne Trēde, kas iepriekšējā sēdē tika ievēlēta par vienu no pārstāvjiem LUSP, atteicās no LUSP biedra amata, pamatojot savu lēmumu ar to, ka tas tomēr nav domāts viņai, tāpēc šajā sēdē tika ievēlēts arī jauns pārstavis LUSP.

Priekšsēdētāja biedra amatā tika ievēlēts Mārtiņš Sandars. Izglītības DG vadīs Guna Doķe, PR DG – Maira Indrikova, Ārlietu/IT – Virgīnija Liepiņa un Sporta DG vadītāja būs Baiba Niparte. Brīvajā LUSP biedra vietā ievēlēja Edgaru Čurksti. Finansista amatu turpmāk pildīs Reinis Taukulis, savukārt Sabīne Trēde būs lietvede.

Revīzijas komisija sniedza ziņojumu par pagājušā gada finansu līdzekļu izmantošanu. Tika ievēlēta jaunā revīzijas komisija, tās sastāvā – Sanda Blomkalna, Gunita Sprūde un Raivis Bēts.

Pateicamies Kirilam par paveikto SP labā.

Vēlam Ingrīdai izturību, izdošanos, kā arī veiksmīgu sadarbību FMF SP ar citām SP!

Autors: Gunita Sprūde  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: Fizmati, FMF SP, Studentu padome
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Maijs, 2021 »

POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
7 
šodienFMOF SP 10.kopsapulce | 19:30 | Discord

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva