FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2019. gada 26. janvārī 21:18 

Decembrī paveiktais 2018 (1)

Fizmatu muzejs Ziemassvētku ballē
Jaunais gads jau kā veiksmīgi iesācies! Vēl viens veiksmīgi nodzīvots un godam pabeigts. Lai tā varētu pelnīti teikt, decembrī aktīvi darbojāmies un daudz izdarījām!
 
Mēnesi ievadīja 4. kopsapulce, un vēlēšanu drudzis turpinājās! Šoreiz uz izķeršanu bija mazie, svarīgie amati. Par lietvedi ievēlēta Enija, parādot, ka aktīvista loma mūsu SP ir tik pat nozīmīga kā biedra. Jaunā atbildīgā par SP telpu un aiz100, kā arī tās ekvivalentu jaunajā Zinātņu mājā, ir Kvēsele. Atlikušajos divos atbildīgajos amatos spīd Anšu dominance – Ansis Z. ir mūsu tehnikas cilvēks, savukārt Ansis P.sporta personāžs. Svarīgas ziņas: par Fizmatdienu 2019 galveno orgu ievēlēta kultūras virziena vadītāja Marta J.! Sakomplektējām arī revīzijas komisiju, kura sastāv no Kvēseles, Elīnas, Daniela un Katjas, kā arī apbalvojām Martu J. ar mēneša aktīvista titulu.
 
Kopsapulcei sekoja 1. valdes sēde. Stafetes tika nodotas un uzmundrinājuma vārdi – pateikti. Pie reizes arī sadalīti valdes pienākumi un apspriesta jaunieviestā SP modeļa – katram biedram jādarbojas kādā no virzieniem – implementēšana.
 
Kā jau zinām, pasaulei decembris ir piparkūku laiks, bet Fizmatiem – ciparkūku. Arī šogad turpinājām tradīciju uzcept ļoti daudz ciparkūku, bet šogad bijām īpaši produktīvi – visas ciparkūkas sacepām vienā dienā, turklāt gandrīz nevienu nenodedzinājām, par ko parūpējās pirmkursnieku inovācija – taimera uzņemts ideālais cepšanas laiks! Apdekorējām un sadāvinājām, kā arī paši dažas notiesājām.
 
Decembra vidū norisinājās viens no gada gaidītākajiem notikumiem – Ziemassvētku balle. Šogad mūsu pirmkursnieki ar Pēteri priekšgalā sastrādājās ar BF un DF studentiem, lai sarīkotu piedzīvojumu, ko atcerēties. Balles rīkotāji šogad sagādāja gan ierastās baļļu izklaides – dejas, karaoke, foto stūris, kurā radītās bildes var jau apskatīt tepat, fizmati.lv, – gan arī ko jaunu. Īpašs jaunums šogad bija Comer Svaigs turnīrs Fizmatu kartē. Šī aktivitāte noķēra gan pašu Fizmatu, gan datoriķu, gan arī balles apmeklētāju interesi. Gribētos teikt, ka esam godam atvadījušies no savām mājām Zeļļos, muzejā aplūkojot Fizmatu vēsturiskās izdarības, un esam gatavi ievadīt jauno dzīvi Zinātņu mājā.
 
Protams, pirms mēs varam iet prom no mājām, tās jāsakārto. Par to parūpējāmies aiz100 revīzijā, par kuru īpašs paldies jāsaka Kasparam, Gunai un Ernestam! Tā norisinājās, līdz pat revīzistus izdzina no telpām. Secinājums no šī pasākuma – mums ir dikti daudz mantu un dikti daudz interesentu, kuriem tās iesmērēt. Bet par to jādomā janvārī.
 
Tajā pašā laikā jau sākām gatavoties īstajam gada svarīgākajam notikumam – Fizmatdienām – ar 1. FMD sēdi Martas J. vadībā. Dzirdējām par FMD ‘18 no to galvenā orga Artūra un uzreiz sākām dalīt darbus un, vēl svarīgāk, datumus (izbrīvējiet aprīļa beigas un maija pirmo nedēļu un vēlāk varat teikt paldies). Tagad tik ar nepacietību tie jāgaida un smagi jāstrādā!
 
Decembra beigās, kad lekcijas beigušās, bija makten jauks saliedējošs pasākums – SP eglīte. To mums uzrīkoja Marta J. un Kaspars, FMOF SP kulturālākie ļaudis. Tajā arī apdāvinājāmies – Katja, kultūras lojālais palīgs, mums noorganizēja Slepenos Ziemassvētku vecīšus.
 
Tiekamies jaunās mājas gaiteņos!

Autors: Linda Arāja  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: atskats, decembris, paveiktais, SP
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 2, vidējais vērtējums: 5

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Maijs, 2024 »

POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
34567 

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva