FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2019. gada 13. martā 15:51 

Februārī paveiktais 2019 (4)

Stratēģiskā semināra Saule
Pēc sesijas trakuma Fizmati ir atpakaļ pilnā sparā, gatavojoties ar steigu nākošajiem notikumiem un, protams, iedzīvojoties jaunajā Zinātņu mājā. Īpaši svarīgi uzdevumi februāra mēnesī bija iemācīties sadzīvot ar mediķiem un izbaudīt skaudīgos skatienus no blakus mājas.

Februāri sākām ar 3. valdes sēdi, kura atklāja mūsu sezonu jaunajā SP telpā, kura pēc Dabas mājas iemītnieku sūdzībām - pat varētu teikt - ir diezgan glīta. Tajā pārrunājām mediķu klātbūtni mūsu dzīvē, saliedējošo ar lietuviešiem, iekārtošanos Zinātņu mājā un, protams, Stratēģisko Semināru! Finansists Dāvis uzņēmās uztaisīt Google Diskā mapi, kurā atrodama visa noderīgā informācija un kura pavisam nesen tika kopīgota ar interesentiem. Jautā par to jebkuram SP biedram!

Pēc tam Kaspara vadībā braucām uz Pļavniekkalna sākumskolu, kur norisinājās Stratēģiskais Seminārs. Diemžēl slimību laika dēļ no Fizmatdienu orgiem atbrauca tikai galvenais orgs Marta, bet strateģizēšana tāpat notika veiksmīgi. Ar prieku varam paziņot, ka šī gada Fizmatdienu dzīvnieks būs Martas iemīļotā gotiņa! Arī bez orgu vadības ģenerējām dažādas idejas visiem pasākumiem, kā arī, protams, kārtīgi paēdām un pasportojām. Pēc atsauksmēm varēja saprast, ka Fizmati bija dikti pārsteigti - pārmaiņas pēc var būt jautri arī bez alkohola. Bet nu ko vien studentiem nepiedosi!

Lai justos Zinātņu mājā un īpaši jaunajā SP telpā kā savējā, pirmajā studiju dienā tajā izkrāmējām savas mantas. Varēja just, ka bērnībā daudz spēlēts tetris, un pavisam pozitīvi, ka mūsu telpas un skapji ir lielāki nekā iepriekš bija domāts. Kopumā ļoti saliedējošs pasākums, varētu atkārtot.

Pēc mūsu iekārtošanās sekoja Zinātņu mājas Svinīgais seminārs, kurā starp svarīgu vīru svarīgajām runām dekāns paklupa divreiz, par laimi, bez traumām, un bija dikti garšīga kūka. Kaspars ir uzņēmies padalīties ar svarīgāko cilvēku sarakstu, kuru varēs drīz atrast SP telpā.

Nedēļas nogalē pie mums viesojās lietuviešu Fiziko Diena orgi Kalvja organizētā pasākumā. Pirmajā vakarā kopīgi cepām picas, padalījāmies ar Fizmatdienu un Fiziko Diena iespaidiem un vakaru nobeidzām ar nakts trasi, kā pienākas. Nākamajā dienā, kas tā pavisam neplānoti, bez nekādas iepriekšējas saskaņošanas trāpījās JFS sestdienā, viesi veiksmīgi prezentēja populārzinātniskās lekcijas un vakaru nobeidza, kā pienākas – neformālā gaisotnē Vecrīgā! Pēcāk lietuvieši atskaitījušies, ka dikti paticis pasākums, tikai latviešu pietrūcis.

Pirmdienā tomēr ķērāmies vērsim pie ragiem un Gunas vadībā norisinājās 6. kopsapulce. Vēlēšanu drudzis bija atgriezies šajā kopsapulcē (un neizskatās, ka tas steidzas mūs atstāt tuvākajā laikā) un tā ietvaros par OSPP biedru ievēlēta Elīna, savukārt pēc sīvas cīņas domnieku vietas ieņēmušas Guna un Kvēsele. Ar skandalozo paziņojumu, ka visas trīs dienas ne pilīte dziriņas nepieskarsies viņas lūpām, par Baldones galveno orgu izvēlēta Enija! Ticot viņas spējām, vēlam veiksmi un izturību! Par mēneša aktīvistu ar satriecošo Stratēģisko semināru un lielo ieguldījumu jauno telpu iemitināšanā apbalvots Kaspars. Pēc darbiņu padarīšanas un svarīgu lietu izrunāšanas sekoja jautrā daļa – Fizmatu fotosesija ar Andras kameru un rociņām.

Pēc kopaspulces sekoja 4. valdes sēde. Tajā tika apspriestas Fizmatdienas, izstāde Skola 2019 un tuvojošās statūtu izmaiņas. Un, pašsaprotami, Andra jau tika izvaicāta par bilžu gatavības datumu.

Ja jau sen esi vēlējies izdarīt kādu labu darbiņu, saņemt nelielu finansiālo un milzīgu karmisko atlīdzinājumu, tavs brīdis bija pienācis Daces organizētajā Asinsdonoru dienā, kura notika sadarbībā ar VADC un LU SP, atzīmējot LU 100. Pateicoties jaunās mājas ērtajai atrašanās vietai, šoreiz Fizmatu Asinsdonoru dienā varēja piedalīties arī daudzi citu fakultāšu pārstāvji, par ko esam priecīgi ne tikai mēs, bet arī Asinsdonoru centrs.

Izklaides, izklaides! Ja jau reiz dzīvojam ar mediķiem, tad kāpēc gan ar tiem nepadraiskoties? Ņemot vērā, ka nebijām gatavi Valentīndienai, to kompensēja Līva ar lielisku saliedējošo ar mediķiem. Esot gājis dikti karsti, un mediķi ir jau gatavi nākamajam kaimiņu saietam.

Izstāde Skola 2019 jau klauvēja pie Zinātņu mājas durvīm un tai uz papēžiem sāka mīt braucieni uz skolām, stāstīt par visu Fizmatisko, un, lai tam visam sagatavotos, Lindas vadībā notika Propagandas virziena 2. sēde. Tika aizpildīts izstādes grafiks, noskaidrotas pēdējās detaļas un sadalīti svarīgi darbiņi izstādei, kā arī atrasti braucēji un palīgi. Pats svarīgākais – tika pasūtīti džemperi!

Fizmatu SP ārējais veidols jau tuvu gadam manījies, bet noteikumi, pēc kuriem dzīvojam, vēl gaida atsvaidzinājumu. Statūtu darba grupā Andra spēra šos soļus, sākot ar to, ka FMF SP statūti kļūs par FMOF SP statūtiem. Tika arī definēts tāds zvērs kā FMOF SP pārstāvis un viņa tiesības.

Novēlam izbaudīt pavasari pa pilnam!

Autors: Linda Arāja  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: 2019, atskats, februāris, paveiktais, SP
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 6, vidējais vērtējums: 4.33

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Jūnijs, 2024 »

POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva