FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2006. gada 24. oktobrī 00:46 

FMF SP Attīstības seminārs (4)

21.oktobrī, kad fizmati tikko kā bija atguvušies no iesvētībām, norisinājās jau nākošais fizmatu pasākums - Fizikas un Matemātikas fakultātes Studentu padomes (FMF SP) attīstības seminārs. Šī semināra galvenais mērķis bija veicināt FMF SP attīstību, kā arī iesaistīt jaunos aktīvistus FMF SP darbībā. Pirmkursniekiem šī bija ļoti laba iespēja iesaistīties padomes darbībā, domājot par FMF SP tālāko attīstību un mērķiem.

Semināru atklāja dekāns Mārcis Auziņš ar uzrunu FMF SP esošajiem un topošajiem biedriem. M. Auziņš savā uzrunā novēlēja veiksmi FMF SP turpmākajai darbībai, kā arī šim semināram. Pirms nopietnajām lekcijām vērojām izglītojošas filmiņas no "Brainiac" sērijas. Tajās smēlāmies interesantas idejas par zinātnes pasniegšanu cilvēkiem, kam ar to dzīvē nav darīšanas. Pēc tam visi semināra dalībnieki īsi iepazīstināja citus ar sevi.

Seminārs turpinājās ar izglītojošo daļu. Par tēmu "Izglītības kvalitāte un students" stāstīja Kristīne Ante, LU VFF izpilddirektore, bijusī LUSP vadītāja un bijusī LSA prezidente. K.Ante pastāstīja, par izglītības kvalitāti augstskolās un iespējām to uzlabot. Uzzinājām, ka gan FMF SP biedri, gan ikviens students var ietekmēt izglītības kvalitāti, un risināt dažādas ar izglītību saistītas problēmas.

Semināra turpinājumā klausījāmies lekciju par PR jeb sabiedriskā tēla veidošanu. Jānis Rinķis, SIA "Public Relations Holding" direktors mums pastāstīja, ko īsti saprotam ar PR (Public Relations), kā veiksmīgi veidot sabiedriskās attiecības. Uzzinājam, kā rakstīt labas preses relīzes. Lekcija bija tik aizraujoša, ka ar atvēlēto stundu nepietika.

Pēc abām interesantajām lekcijām sekoja grupu darbs. Semināra dalībnieki tika sadalīti 6 grupās pēc iepriekšējiem pieteikumiem. Darba grupu "Fizmatu pasākumu organizēšana" vadīja Raivis Bēts. Šī darba grupa runāja par pasākumu veidošanu un pilnveidošanu. Par tēmu "Izglītība un darba tirgus" diskutēja darba grupa ar vadītājām Diānu Nagli un Vitu Duku priekšgalā. Zinātnes darba grupu vadīja Juris Ulmanis. Par Fizmati.lv uzturēšanu un attīstību runāja darba grupā, kuras vadītājs bija Kristaps Mors. Pati darbojos darba grupā "PR", kuras vadītājs bija Guntis Šmaukstelis. Darbojoties šajās grupās, radās daudz jaunu ideju fizmatu dzīves uzlabošanai. Nonācām pie vērtīgiem secinajumiem. Pēctam sekojošās grupu darba prezentācijās bija ļoti interesanti dzirdēt un novērtēt citu grupu padarīto.

Seminārs noslēdzās ar vakara pasākumu pirtī jeb semināra sadraudzības daļu. Šī daļa, kā jau iepriekš tika plānots, bija stratēģiski īpaši svarīga. Radās daudz oriģinālu ideju turpmākajai darbībai.

No mana, pirmkursnieces viedokļa, seminārs bija izdevies. Liels paldies par to semināra organizatoriem un ikvienam, kas pielika savu roku, lai seminārs tāds būtu. Manuprāt, tā bija ļoti lieliska iespēja pirmkursniekiem iesaistīties studentu padomē, kā arī vecajiem-viedajiem iepazīt jaunos aktīvistus. Semināra noslēgumā jau bija sakrājies milzums ideju. Tagad tikai atliek tās realizēt! Cerams, ka tas izdosies!

Noslēgumā atliek piebilst, ka nav vērts uztraukties tiem aktīvistiem, kas netika uz šo semināru. Ikvienam, kas vēlas darboties FMF SP labā, ir iespēja to darīt. Atliek vien sekot fizmati.lv saturam vai ziņot par savu vēlmi FMF SP priekšsēdētājai Vitai Dukai (vita.duka@gmail.com)!

Autors: Arta Kudlāne  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: FMF SP, Semināri
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Jūlijs, 2024 »

POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
567 

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva