FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2008. gada 7. novembrī 10:34 

FMF SP veic studentu anketēšanu par studiju kursu kvalitāti (3)

Septembra beigās un oktobra sākumā Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes Studentu pašpārvalde veica studentu anketēšanu par studiju kursiem Matemātikas, Datorikas un Optometrijas nodaļās. Fizikas nodaļai šādu apkopojumu veic Fizikas nodaļas vadība, ar kuru FMF SP Izglītības darba grupa sadarbojas, un arī šo rezultātu apkopojums ir pieejams FMF SP. Šobrīd ir apkopota liela daļa rezultātu, un tuvākajā laikā izvērtējums par iegūtajiem rezultātiem būs pieejams ikvienam LU FMF studentam.

Šāda studentu anketēšana līdz šim jau vairākus gadus ir tikusi veikta Fizikas nodaļā, jo par to rūpējās Fizikas nodaļas vadība. Iedvesmojoties no šī pozitīvā piemēra, FMF SP nolēma arī pārējās nodaļās uzsākt šādu regulāru anketēšanu. Anketēšanas mērķis ir uzzināt studentu viedokli par konkrētiem kursiem – materiālu pieejamību, lekciju kvalitāti, grūtības pakāpi. Apzinoties to, cik grūti ir kontrolēt studenta patstāvīgā darba apjomu ārpus lekcijām, anketā tika iekļauts arī vairāki jautājumi par to, cik laika konkrētajam kursam students velta nedēļā, kā arī cik – sesijas laikā.

FMF SP anketu rezultātu izvērtēšanā ir nolēmusi sadarboties arī ar nodaļu vadībām, lai apspriestu problēmjautājumus, kā arī domātu veidus, kā problēmas risināt. Jau šobrīd ir notikušas nelielas sarunas ar Matemātikas un Optometrijas nodaļu vadību par anketu rezultātiem, tomēr turpmāk ir paredzēta vēl ciešāka sadarbība.

FMF SP Izglītības darba grupas viens no galvenajiem uzdevumiem ir komunikācija ar studentu pārstāvjiem studiju programmu padomēs, kurās ļoti svarīga loma ir tieši jautājumiem par studiju kvalitāti. Veicinot sadarbību starp nodaļu vadību un FMF SP, tiek panākta pilnīgāka un visaptverošāka iekšējās kvalitātes vērtēšana fakultātē. 

Autors: Inga Saknīte  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: kvalitāte, studijas
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Novembris, 2021 »

POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
67 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva