Lai nu kā, bet uzmanību esam pievērsuši :)
nu uzmanība nevienm ēr ir laba... Domāju būtu jānokaunās un jāapzinās ko dažādas mūsu darbības nodara fizmatu tēlam... Vienkārši pirmsa kaut k odarām būtu vispirms jāpadomā ...
nju taisniiba jau tev ir, bet var jau izmantot dazaadas taktikas manupraat... dariit visaadas muljkjiibas un tad kad cilceeki sadzird taas tad saak skatiities kas tie fizmati pa zveeriem ir un tajaa briidii mees saakam dariit daudz labas lietas ;) protams shii nepavisam nav laba un gudra taktika :)
lai vai kā - par to der padomāt un no kļūdām mācīties.
par kādu tēlu jūs runājat... fizmats kā garš matainis līkām rokām un kājām aizslēpies aiz 2cm briļļu stikliem? Manuprāt, jāparāda, ka arī fizmati ir cilvēki nevis kompleksaini frīki!
tas viss ir for fun, lai studentiem nebuutu garlaiciigi, bet te ieliek kaadu politiku
for fun ir OK, kameer tas nesaak likties kaa galvenaa teema ;)
nu kāreiz arī galvenā tēma tā nav, jo kā piemēru var apskatīt fizmati.lv, kur nopietnās ziņas ir sākumlapā, un visas studentiskās padarīšanas sadaļā dzīve!
nu shis jautaajums tieshaam ir jaapspriezh un aciimredzot teema ir pietiekoshi saapiiga, jo shis raksts pat uz briidi tika deaktiveets deelj taa, ka iejaucaas cilveeki no "augshas"! raksta autors gan pats to neizbaudiija, bet fakts kaa taads, ka Lielajiem viiriem nepatika shii raksta paraadiishanaas... ja jau taa tad aciimredzot kkur ir probleema! es gan piekriitu shmikucim, bet kas zin vai mes pashi nekljuudamies?
citeeju: "Lai nu kā, bet uzmanību esam pievērsuši :)"; Uzmaniibu var arii pieveerst, ejot pliks pa ielu! Lepojies.......
Vai tu domaa, ka uzmaniibas pievershana noziimee to ka cilveeks vienmeer var lepoties???? nebriidi neesu apgalvojis to, ka shaada uzmaniibas pieveershana ir kas labs. atbilde uz jautaajumu - nee, nelepojos, bet arii nedomaaju beedaaties un kko nozheelot! patiesiibaa saape ir pa to, ka visi skataas uz muusu tarakaaniskajaam izklaideem, bet neviens neidomaajas to ka mees ar sho pasaakumu daljeeji meegjinaajaam pievers uzmaniibu, ka dziivojam tarakaanu pereeklii... un shaada situaacija nav tikai fizmatu kojaas...
Tad kāpēc šis raksts ir atpakaļ, ja jau jumts to noņēma no strīpas?
Te nu mēs esam, par musu izdaribām raksta avīzes.. Par to ka dazi FMF studenti piedalijās pasaules līmeņa olimpiādē un sasniesdza labus rezultātus zin tikai retais.. f.lv nenoliedzami attīstās, bet vai pareizajā virzienā????
Slikta reklāma? Kas tas tāds? :)
Ērik, labi teikts, bet vēl labāk būtu, ja varētu palīdzēt fizmati.lv attīstīties tavā skatījumā pareizajā virzienā, informējot mani vai kādu citu web grupas dalībnieku par šādiem sasniegumiem.
Shis raksts ir atpakalj taapeec: 1)sadaljaa viedoklis var posteet ko grib, cenzuura nav paredzeeta 2)fizmati.lv ir jaaparaada reaalaa situaacija, nevis jaaraada cilveekiem utopiskaa zeme - jeb varbuut es kaa muljkja fuksis kljuudos? 3)tajaa rakstaa nav nekaa taada, kas fizmatu reputaaciju tik mezhoniigi frautu, kaa to uzskata dazji... 4)buutu veelams arii paskatiities uz savaam kjuudaam (manupraat tarakaani nemaz taada nav) un izveerteet to ko daram nepareizi, jo neesam mees tik balti un tiiri kaa reizeem sevi maaleejam
To Mors: par tām olimpiādēm bija piesprausta lapina pie zinojumu dēļa, Rainos un to minēju kā piemēru... varētu uztaisīt f.lv iespēju katram iesutit savu rakstu (ne uz k.m@....com) bet poga pievienot savu rakstu un ctrl+c/ ctrl+v, tad kāds weba cilvēks tos iesūtītos rakstus pielabotu un sasķirotu pa sadaļām. varbūt to var uztaisīt bloga stilā bez jebkādas cenzūras/ šķirošanas f.lv būtu jābūt fmf galvenajam mēdijam, visus tos paziņojumus, kas nemitīgi parādas pie ziņu dēļiem fakultātēs varētu sabāzt te, protams f.lv neaizstās ziņu dēli bet pastāvēs paralēli.. kāds katru dienu varētu apsekot ziņu dēļus un svarīgāko info pārnest uz f.lv, uz paša zinu dēļa piespraust f.lv ziņojumu sadaļas reklāmu , studiju padomniecēm iedot tiesības likt paziņojumus utt..
Ēriks, es Raiņos pēdējo mēnešu laikā neesmu bijis pārāk bieži un tā kā lekciju saraksts man ir uz Palma un jūtos pārāk aizņemts, lai pētītu tādu ziņojumu dēli, tad tāda informācija man ir gājusi secen. Bet ideja par to ziņojumu dēļa un fizmati.lv sinhronizāciju man patīk un arī pārējās tevis ieteiktās lietas noteikti tiks tuvākajā laikā apspriestas web grupā, kurai tu, starp citu, esi aicināts pievienoties. Runājot par rakstu pievienošanu - par to jau tiek domāts un tuvāko dienu laikā vajadzētu parādīties iespējai fizmati.lv lietotājiem pievienot savus rakstus sadaļā "Dzīve".
Nu dzeltenās preses līmeni esam sasnieguši, vienīgi viņi atšķirībā no mums "sliktās lietas" raksta par citiem - mēs noliekam un diskreditējam paši sevi... Ar tādiem "draugiem" mums ienaidnieki nav vajadzīgi... Lai nu kā būtu, es ceru, ka attiecīgie cilvēki ņems vērā šo kritiku un turpmāk pievērsīs lielāku uzmanību tam ko viņi dara vai nedara... Patiesībā bez pasaules līmeņa olimpiādes Fizmatu "reportieri" palaida garām arī viena laba krievu džeka lekciju par paralēlo rēķināšanu un datoru klasteriem... Saņemamies un kļūstam labāki ;)
p.s. shmikuci, vai tev liekas, ka mākslīgi radītie bērnišķīgie pasākumi, kas nevis grauj kādu sliktu un nepatiesu stereotipu par fizmatiem, bet gan parāda, ka mūsu kojās ir arī tarakāni, var mums kaut kā palīdzēt... par mums jau tā nedomā to labāko.. Tarakāni ir visās kojās, un konkrēi tajās istabiņās kuru jaukie iemītnieki vairāk laika velta kodēšanai un alus dzeršanai un mazāk tīrībai. Tiem, kas kopj savu dzīves vietu, ar tarakaaniem probleemu nav.. Šādas stulbības=tarakānu skriešanās atspoguļošana masu mēdijos var radīt nepareizu priekšstatu. Problēma ir tajā, ka visādus Debī****** nelīdzsvaro informācija par normālajām lietām kojās. [Jā bez šādiem mākslīgiem *** fizmati kojās darīja(dara?) arī normālas lietas] kapēc nav neviena raksta par to kā studenti savācās un kopīgi mācās vai dara ko citu labu (nepiedzeroties, kopīgā mērķa=zapiņa labad). Kad es kojās biju pēdējo reizi, tur notika normālas, interesantas lietas un par tarakāniem, pārmērīgu alkohola lietošanu vai s*da pelmeņu rīšanu negāja ne runas. Kur ir informācija par sportiskajām aktivitātēm fizmatu kojās? Es piemēram savā laikā palīdzēju tīrīt to telpu, kurā būtu jābūt trennažieru zālei, kas ir ar to? vai tā lieta ir tapusi? Varbūt šai vietai ir vajadzīga "Labdarības mērķiem" alu dzerošo fizmatu palīdzīgā roka...