FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2018. gada 22. jūnijā 13:59 

Maijā paveiktais (0)

FMOF logo
Beidzot sesija ir pieveikta, un zāle tik tikko nopļauta, tad nu atradies laiks atskatīties, ko maija laikā sadarījusi mūsu pašu jau no 1. jūlija FMOF SP. 

Lai gan ikvienam bija pienācis laiks čakli mācīties, Enija, Marta un Līva paspēja sagatavoties Pavasara ballei “Pilnīgā Ziedonī”, kas notika I. Ziedoņa dzimšanas mēneša 24. datumā. Dancotājus priecēja grupa “Zelta kniede”, dziedātājus karaoke, bet tiem, kas gribēja pasēdēt un parunāties ar sen un nesen redzētākiem draugiem, bija iespēja rezervēt skaisti ziedu motīvos izpušķoto galdiņu. Bija daudz jauninājumu, kā grils pie fakultātes parādes durvīm un jaunlaulāto stūrītis, kur bija iespējams iegūt laulības apliecinājumu un iemūžināt skaistos mirkļus īpašā fotostūrī. Viens no galvenajiem vakara notikumiem bija VFF deja īpašos tērpos, lai izpirktu savu karogu, kuru Fizmati “ieguva” LU Absolventu dienā. Visa vakara gaitā un vēl līdz rudenim ikvienu priecēs skaistās ziedu motīva dekorācijas. Par lielu uzcītību un milzum daudz veltītā laika to veidošanā Marta kļuva par mēneša aktīvistu. 

Maija vidū jaunā propagandas virziena vadītāja Enija noorganizēja sēdi, kurā tika izrunāts par došanos uz skolām. Sēde bija idejām bagāta, visi kopīgi izveidoja plānu, kā varētu izskatīties viesošanās skolās. Tika nolemts, ka bez demonstrējumiem un prezentācijas notiks arī Kahoot konkurss ar iespēju iegūt dāvaniņas no Fizmatiem. Tomēr paši Fizmati, aizņemti savos darbos, rīkoties sāka ļoti vēlu, tādēļ kopīgi ar skolām norunāja vizīti atlikt uz rudeni.

Nākamajā dienā notika pirmā Baldones sēde. Tika uzrunāti vēl iztrūkstošie cilvēki lielākiem un mazākiem darbiem, cītīgi aprunāta tajā brīdī vēl neesošā norises vieta un izteikti daži varianti. Liels paldies jāsaka pagājušā gada organizatorei Leldei, kas palīdzēja ar milzum daudz ieteikumiem šī gada organizatorei Gunai. Tā kā vieta nu ir atrasta un orgu sastāvs praktiski jau nokomplektējies, atliek tikai darboties! 

Artūrs M. visa semestra laikā uzklausīja ikviena idejas un domas par logo, kas beidzot ir īstenojies formā, ko var redzēt foto pie šī raksta. Pirms sesijas Artūrs paguva noorganizēt Logo realizācijas darba grupu, kurā galvenokārt tika apspriesta ideja par partizānu marketingu ar uzlīmēm, kuras izdalīt visiem un visur, salīmēt interesantās vietās. Protams, tika nolemts pievienot logo esošajai atribūtikai. Sēdē tika izrunāta vēl kāda ideja, kurš pagaidām tika nosaukts par slepeno projektu. Ja nespēj sagaidīt tā īstenošanos, jautā Artūram M.! Pašās sēdē beigās tika izrunātas idejas par Fizmatu popularizēšanu vēl bez logo. Artūra vārdiem: “Labākais variants stabili bija uztaisīt beef ar PPMF.” Ja vēlies uzzināt, kāpēc tā, jautā jebkuram SP biedram, aktīvistam!

Dienu pirms Pavasara balles notika Udo rīkots volejbola turnīrs, kurā 12 spēļu laikā izkristalizējās trīs labākas komandas: Komanda, Cukurdupsīši un Skaistums un pieredze 1. vietā. 

Laura maija laikā paspēja noorganizēt divas kopsapulces! Bet nav darba bez atpūtas un priekiem, tāpēc 28. maijā mūsu SP priekšsēdētāja pēc dāvanu, ziedu un mīļu dzimšanas dienas apsveikumu saņemšanas visus cienāja ar uzkodām, plātsmaizi, našķiem un šampanieti. Mazie svētki notika fakultātes pagalmā, par sēžamajiem parūpējās puiši, iznesot tukšu SP un pa ceļam paķerot vēl dažus gaiteņos esošos mīkstos dīvānus. Lai gan tā bija pirmdiena tieši pirms sesijas, tas netraucēja nosvinēt Lauras dzimšanas dienu! 

Lai oranži un lustīgi arī nākamie svētki!

Autors: Guna Brenda Pogule  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: atskats, maijs, paveikatis
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 1, vidējais vērtējums: 5

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Novembris, 2021 »

POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
67 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva