FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2019. gada 23. aprīlī 11:39 

Martā paveiktais 2019 (0)

Visskaistākais semestra mēnesis marts, kad iepriekšējās sesijas trakums jau visiem aizmirsts, bet par nākamo vēl nav jādomā, Fizmatiem bijis vētrains.

Jau pirmajā marta dienā Lindas vadībā piedalījāmies izstādē Skola 2019 un trīs dienu garumā vervējām jauno paaudzi gaitu uzsākšanai Fizmatos, priecējot bērniņus ar stāstiem par Fizmatu dzīvi un rādot prātam (ne)aptveramus eksperimentus!

Uzreiz pēc tam Fizmati nodevās uzcītīgai sēdēšanai, ja būsim super precīzi, tad tieši piecām sēdēm un divām kopsapulcēm. Sākot ar Līvas vadīto Laivu brauciena sēdi, kur aktīvi plānojām gada slapjāko notikumu, sadalot pienākumus, veidojot dienu plānu un ģenerējot idejas.

Tam sekoja 5. valdes sēde, kurā pārrunājam budžeta plānošanu, gatavojāmies Eksakto zinātņu dienai un Atvērto durvju dienai, kā arī atskatījāmies uz Skolu 2019.

Ārkārtīgi karsti tika pavadīta Līvas organizētā Ārlietu sēde, kurā apguvām sponsoru meklēšanas prasmes, rakstot sulīgus e-pastus veikalam SexyStyle.

Kursa vecākie arī tika pie savas kursa vecāko sapulces, kurā kopā ar Andru tika pārrunātas starpsemestra anketas, pirmais mēnesis Zinātņu mājā un citas aktualitātes fakultātē.

Mēneša vidū ar skumjām ziņām mūs satricināja mūsu mīļā Kultūras virziena vadītāja Marta J. ar lēmumu pamest Fizmatus. Bet semestra vidū Fizmatiem nav laika sērošanai un kultūrai ir jābūt, tāpēc ātri rīkojām 7. kopsapulci, kura diemžēl sanāca diezgan bēdīga, un kultūras virziens palika bez vadītāja.

Tomēr tai sekojošajā, daudz veiksmīgākajā, 8. kopsapulcē, kad arī tika atzīmēta mūsu vadones Gunas dzimšanas diena, par mūsu kultūras virziena vadītāju kļuva Līva Luīze jeb - kā mēs viņu labāk pazīstam - Kvēsele! Tikām arī pie diviem jauniem FSPP pārstāvjiem - Kirila un Lindas, kuri mūs darīs lepnus, pārstāvot mūsu viedokli tikšanās reizēs ar fizikas nodaļas vadību, kā arī Marta K. uz saviem pleciem paņēma smagos domnieka pienākumus. Nekādā gadījumā neaizmirsīsim arī to, ka Andra prezentēja gandrīz jau galējo statūtu un kārtības ruļļa variantu, un par super lielo ieguldīto darbu ieguva mēneša aktīvista titulu!

Lai tiktu skaidrībā ar to, vai 23. autobuss mūžīgi būs vienīgais, kas mūs ērti nogādās līdz nu jau vairs ne tik jaunajām mājām, devāmies uz LU SP DG par Rīgas satiksmi uz Torņkalnu. Cerams, drīz uz fakultāti varēsim ērti nokļūt arī biežāk kā reizi pusstundā.

Mēneša nobeigumā mūsu skaisto māju izrādījām ieinteresētiem skolēniem Atvērto durvju dienā (ja viņus varbūt nepārliecinājām Skola 2019, tad tagad gan varam garantēt drīzu Fizmatu ģimenes pieaugumu). Par norisi jāsaka paldies Kvēselei!

Un visbeidzot par svarīgām lietām runājām 6. valdes sēdē, kur galvenais sarunu temats bija gada jestrākais notikums - Fizmatdienas, kuras jau tepat aiz stūra!

Lai oranžs un saulains aprīlis!

Autors: Marta Krūmiņa  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: 2019, atskats, marts, paveiktais, SP
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 3, vidējais vērtējums: 5

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Jūnijs, 2024 »

POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva