FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2018. gada 31. decembrī 14:29 

Novembrī paveiktais (0)

Gada tumšais laiks ir klāt, bet vai tas traucē mūsu darbībai? Nē, tieši pretēji! Novembris, kā jau ierasts, ir bijis īpaši darbīgs SP dzīvē (jauns sasaukums ievēlēts!), joprojām izbrīvējot laiku pelnītai atpūtai.

Novembri sākām kā pienākas - ar 15. kopsapulci Lauras O. vadībā. Par FMOF domnieku ievēlēta Enija! Kā mēneša aktīvistu apbalvoja Tomu, kurš oktobrī kopā ar komandu mums sagādāja PBS’u.

Darbīgo noskaņu turpinājām ar akadēmiskā virziena sēdi, kuru vadīja Līva. Tajā tika apspriestas svarīgas tēmas – studiju maksas, starpsemestra anketas un zinātniskās literatūras konkurss.

Pavisam drīz sekoja FMOF SP vēlēšanas un, līdz ar to, sasaukuma pēdējā, 16. kopsapulce. Tajā atskatījāmies uz pēdējo gadu SP dzīvē un pateicāmies burvīgajam sasaukumam jaukā noskaņā. Paldies Laurai O. un valdei par lielisko gadu!

7. un 8. novembrī norisinājās jaunu asiņu indoktrinācija mūsu kultā. Vai! Tas ir, jaunā sasaukuma vēlēšanas! Vēlēšanu komisija Lauras N. vadībā parūpējās par to gandrīz gludo norisi, un, pateicoties viņu pastrādātajam, kā arī vēlētājiem, mums ir jauns sasaukums.

Jaunā sasaukuma ievēlēšanai sekoja 1. ārkārtas kopsapulce, kurā tika apstirpināti daudzi jo daudzi mandāti un līdz ar to – sasaukuma darbība varēja sākties! Par FMOF SP pārstavjiem LU SP'ā tika ievēlētas Līva un Laura O., un priekšsēdētāja amatu savos gādīgajos grožos pārņēma Guna, kura mūs pārliecināja ar savu skatu uz iekšējo izaugsmi un saulstariņa smaidu. Hip hip urrā!!

Starp visiem šiem darbiem Marta un palīgi mums sagādāja iespēju izpriecāties ar Tuc-Tuc ballīti, inovāciju no kultūras virziena puses. Ar ko šis pasākums bija tik īpašs, jūs jautājat? Nu, lūk, ar pievienoto vērtību! Pasākums tika rīkots sadarbībā ar ziedot.lv, un tā ienākumi – ziedoti bērniem ar kustību traucējumiem. Tuc-tuc ballītē varēji izdejoties pēc sirds patikas un izdziedāt dvēseli karaokē.

Turpinājām ar jaunā sasaukuma 3. kopsapulci, kurā norisinājās dikti daudz vēlēšanu. (Par 2. kopsapulci mēs nerunājam!) Pirmā, kas ar sasaukuma sākumu ieguva jaunu titulu bija Laura N., kura kļuva par fizikas nodaļas valdes pārstāvi. Šajā sēdē ievēlējām visu valdi, kur sastopamas gan jaunas, gan jau redzētas sejas. Vietnieka amatu ieņēmis Kaspars, kurš ar savu superīgo prezentāciju un apzinīgu SP telpas un aizsimtās atbildīgā uzdevumu pildīšanu pagājušā gada laikā pārliecināja par savu atbilstību darbam. Par ārlietu virziena vadītāju ievēlējām iepriekšējo akadēmiskā virziena vadītāju Līvu. Sīva cīņa bija par kultūras virziena vadītāja amatu, kuras beigās šo vietu ieņēma Marta un pie reizes ieguva jaunu palīgu. Par propagandas virziena vadītāju kļuva pirmkursniece Linda. Akadēmiskā virziena vadīšanu pārņēma Andra un jaunais finansists ir Dāvis. Veiksmi jaunajai valdei!

Mēneša noslēgumā bija jau atkal pienācis laiks atpūtai draudzīgā noskaņā, un to 29. novembrī mums sagādāja Marta un Kaspars SP saliedējošā formā. Šis pasākums bija burvīgs mēneša noslēgums, kurš sildīja sirdis visiem, kas ieradās.

Lai spēks sesijai un oranžam Jaunajam gadam!

Autors: Linda Arāja  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: atskats, novembris, SP
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 4, vidējais vērtējums: 4

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Aprīlis, 2024 »

POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
67 

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva