FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2010. gada 23. novembrī 10:23 

Par FMF SP jauno vadītāju vienbalsīgi ievēlēts Valdis Zuters (14)

22. novembrī jaunā sasaukuma Fizikas un matemātikas fakultātes Studentu padome (FMF SP) sanāca uz savu otro sēdi. Tā kā diemžēl pirmā padomes sēde nenoritēja tik veiksmīgi, kā varētu vēlēties, jo no 3 kandidātiem pašpārvaldes vadītājs netika ievēlēts, tad vadītāja vēlēšanas norisinājās 2. sēdē. Par FMF SP vadītāju vienbalsīgi tika ievēlēts Valdis Zuters – fizikas maģistrantūras studiju programmas 1. kursa students.

Vēlēšanu procedūra šajā sēdē noritēja ātri. Lai gan tika izvirzīti vairāki kandidāti, tomēr nezināmu iemeslu dēļ kandidatūru uzturēja tikai Valdis Zuters. Valdis prezentēja savu piedāvāto padomes darbības modeli un mēģināja pārliecināt SP, ka ir labākais kandidāts pašpārvaldes vadīšanai. Viņam tas arī pārliecinoši izdevās.

Par to liecināja vēlēšanu rezultāti. Balsu skaitīšanas komisija izdalīja 21 balsošanas biļetenu, no kuriem visi bija derīgi. Neviens pašpārvaldes biedrs balsojumā par FMF SP priekšsēdētāju neatturējās un neviens nebalsoja pret. Līdz ar to realizējās ļoti rets gadījums SP vēsturē, un biedri ievēlēja vadītāju vienbalsīgi.

Valdis jau sen sevi ir apliecinājis kā aktīvs FMF SP biedrs, gan piedaloties teju visos FMF SP pasākumos, gan organizējot lielāka un mazāka mēroga pasākumus pats. Kā vienu no lielākajiem Valda organizētajiem pasākumiem varētu minēt „Fizmatdienas 2010”. Pa vidu tam visam Valdis ir paspējis kļūt par Gada fizmatu 2009 un pabeidzis studijas fizikas bakalaura studiju programmā, un šobrīd turpina studijas fizikas maģistrantūras 1. kursā. Līdz ar to Valdis kļuva par pirmo fiziķi un pirmo maģistrantu, kas ir Studentu padomes vadītājs (vismaz tik tālā vēsturē, cik apzinātie SP vecbiedri spēj atcerēties).


Lūk, ko dažādi studentu aktīvisti saka par Valda ievēlēšanu un jaunās SP darbību:

Līga Zaķe (pārstāv fizmatus LU SP): „Valdis ir labākais, ko SP varēja dabūt. Viscaur līdz pēdējam veļas gabalam viņš ir viens kārtīgs FIZMATS. Ar degsmi stāv un krīt par šo fakultāti. Tāpēc dosim viņam ēst daudz burkānus, lai paliek vēl oranžāks kā jau tagad ir.”

Raivis Bēts (ir gājis to ceļu, kas Valdim tagad priekšā): "Īstenībā ir liels prieks, ka klusais un darbīgais pašpārvaldes rūķis Valdis ir tomēr nolēmis kļūt par FMF SP vadītāju. Jau iepriekš Valdis sevi ir parādījis no vislabākās puses SP darbībā. Ne velti viņš šajās vēlēšanās bija ieguvis visvairāk balsis un ne velti šodienas balsojumā Valdis saņēma visu klātesošo biedru atbalstu! Lai fizmatu pašpārvaldē un tās darbībā joprojām mājo studentiskais gars!"

Gunita Sprūde (organizē dažādus kultūras pasākumus FMF): „Manuprāt, Valdis bija labākais no abu sēžu kandidātiem. Viņa pieredze un lielais jauno biedru skaits varētu būt veiksmīga kombinācija turpmākajā darbībā, nodrošinot līdzšinējo problēmu risināšanu un turpinot labākās tradīcijas. Lai izdodas!”

Inese Dronka (vērojusi Valda darbošanos SP): "Valdis noteikti padarīs SP caurspīdīgāku, jo jau kā personība šķiet tāds, ka pie viņa varēs iet un jautāt pēc palīdzības jebkurš fakultātes students."

Mārtiņš Sandars (dzīvojis ar Valdi vienā istabā): „Es no Valda sagaidu, ka atgriezīsies jautrība SP. Manuprāt, īstais cilvēks, kas to varētu panākt! Nav gadījumā pirmais vadītājs ar bakalaura grādu? Varbūt beidzot būs kārtība!”

Atliek vairs tikai pievienoties iepriekšējiem novēlējumiem.

Paldies pagājušā sasaukuma pašpārvaldei par ieguldīto darbu! Paldies Ingrīdai Buliņai par stabilo pašpārvaldes kuģa buras stūrēšanu! Lai jaunajai SP izdodas veiksmīgi turpināt iesāktos darbus un pacelt SP vēl nebijušos augstumos! Lai Valdim nepietrūkst spēka un apņēmības SP vadīšanā, tikpat veiksmīgi turpinot savas studiju gaitas! Veiksmīgu darba sezonu!

Autors: Arta Kudlāne  Apskatīt komentārus »

Balsis: 2, vidējais vērtējums: 5

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Jūnijs, 2024 »

POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva