FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2006. gada 26. janvārī 15:28 

Seminārs par preses relīzēm (2)

Masu komunikācija ir lielisks veids, kā panākt vēlamo noskaņojumu sabiedrībā. Kā vienu no masu komunikāciju instrumentiem noteikti var minēt preses relīzes. Ar to palīdzību ir iespējams nodot nepieciešamo informāciju plašākai publikai. Tai pašā laikā ir ļoti svarīgs veids un metodes, kā veidot un raksīt preses relīzes, lai tās sniegtu plānoto efektu un atstātu sabiedrībā vajadzīgo iespaidu.
Tā kā tuvojas Fizmatdienas un būs reāla nepieciešamība par to efektīvi informēt sabiedrību, tiek organizēts īpašs seminārs šo pamatprincipu apguvei.

Seminārs notiks š.g. 9. februāra pēcpusdienā, to vadīs Maija Celmiņa ('Lattelekom' preses sekretāre).
Ieinteresētie fizmati tiek aicināti pieteikties, rakstot uz raimonds.strauss@linux.edu.lv. Pieteikumā jānorāda vārds, uzvārds, studiju programma un kurss. Precīzs norises laiks un vieta tiks paziņoti individuāli.

Autors: Raimonds Strauss  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: Prese, Semināri
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Marts, 2025 »

POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
7 

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva