FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2018. gada 27. oktobrī 20:56 

Septembrī paveiktais (1)

Fragments no ievadlekcijas
Vai tu jau domāji, ka līdzšinējais SP sasaukums tuvojas beigām, visi sākuši slinkot un oktobrī pat neparādīsies atskata raksts par septembri? Še Tev (!) un lasi, ko mēs paveicām jaunā mācību gada pirmajā mēnesī!

Jau pavisam ātri, 6. septembrī, Laura O. noorganizēja 13. kopsapulci, solīts - pēdējo šī sasaukuma kopsapulci mūsu telpās Zeļļos. Uz pēdējiem diviem mēnešiem kultūras virziena vadītāja amatu divu kandidātu sīvā cīņā ieņēma Marta. Vai solījums kandidēt arī nākamajā sasaukumā izpildīsies, redzēsim jau pavisam drīz. PBS galvenā orga titulu piešķīrām Tomam, kurš pat uz sēdi nebija ieradies, bet godam aizstāvēja sevi sirdi plosošā vēstulē. (Neliels sneak peek no oktobra atskata – PBS izdevās!) Par iesvētību galveno organizatoru kļuva Nauris ar savām lieliskajām idejām par Meksiku, kaktusiem un asiem dzērieniem. Kā mēneša aktīvistu apbalvoja Zigmāru par visgaršīgāko Baldones zupu un lielo palīdzību visa iepriekšējā gada laikā. Ko lai saka – kopsapulce bijusi ražīga!

Kā tradicionāli septembra sākumā notika Pirmkursnieku ievadlekcija, kuru kopā salika Enija. Sākumā Toms prezentēja Fizmatus, dažas mūsu tradīcijas un visu iespējamo, ar ko lepoties un uz ko esam spējīgi! Pēc tam darbs notika stacijās, kurā katrs valdes loceklis pastāstīja par savu darbību. Ciemos bija Brenda un Aigars L., kuri pastāstīja attiecīgi par LUSP un JFS.

Ar 17. septembri sākās ļoti ražīgs laiks, gandrīz katru otro dienu bija kāda sēde vai pasākums. Vai kāds no lasītājiem paguva aiziet uz visu? Tātad sākam – Marta noorganizēja savu pirmo un gan jau ne pēdējo kultūras virziena sēdi. Marta ar komandu organizēja Fukšu balli un veidoja iesvētību plakātu. Sēdes laikā izskanēja ļoti daudz jaunu ideju gan no veckursniekiem, gan pirmkursniekiem. Viena no tām jau ir tapšanas procesā, tā kā gaidi no SP kaut ko jaunu! Visa mēneša garumā aktīvi norisinājās gatavošanās ne tikai Fukšu ballei, bet arī pašām iesvētībām. Par to rūpējās nesen ievēlētais Nauris.

Tam visam pa vidu Guna paspēja noorganizēt Baldones atskata sēdi, kas bija diez gan apmeklēta. Vari uzmest aci arī kopsavilkumam! Un ziņa no Glūdas skolas īpašnieka: “Galvenais, ka jums gāja labi, ka bija viss. Tomass bija ļoti priecīgs. […] Jā, var arī nākamajā gadā kaut ko sadomāt. Zvaniet, kad nāk tuvāk.” Piezīme – saruna notika ar Lauri, kura kolēģis ir skolas īpašnieks Tomass, kurš kopā ar savu ģimeni bija iebraucis pie mums otrās dienas darba laikā. Nākamais Baldones organizator, tev jau ir iespējamā norises vieta!

Kad mācības iesākušās un līdz Fukšu ballei vēl divas nedēļas, Līva kopā ar Andri L. noorganizēja Lielisko cilvēku deju vakaru. Viena no inovācijām bija karaokes konkurss pusnaktī, kurā pēc visām ķibelēm, lai uzstādītu skaņu un attēlu, uzvarēja Jānis Āboltiņš un Aigars Znotiņš ar veselu koncerta uzvedumu, kuru pieprasīja skatītāji. Konkurss bija nopietns - uzvarētāji tika noteikti ar skaņas līmeņa mērītāju! Protams, Lielisko cilvēku deju vakars bija lielisks, tāpēc arī tas kļūst aizvien apmeklētāks – šoreiz jau ap 70 cilvēkiem. Paldies Andrim par lielisko ideju, kas tuvākajā laikā noteikti nekur nepazudīs!

Līva septembra beigās paspēja uzrīkot ar Fizmatu akadēmisko semināru. Kā mērķis tika uzstādīts, lai apmeklējums būtu virs 20 cilvēkiem, kas arī piepildījās! Kā lektori tika uzaicināti jau absolvējušais Fizmats Sintija, kas pastāstīja par gadījumu ar Cepīti; Artūrs Lībietis-Lībaitis, kas iedrošināja citus, pastāstot par motivāciju; un LSA akadēmiskā virziena vadītāja Justīne, kura informēja par akadēmisko struktūru (dome, SPP u. t. t.). Līva kopā ar Daci novadīja lekciju par kursa vecāko pienākumiem un tiesībām. Ja netiki uz semināru, droši jautā par to mūsu akadēmiskā virziena vadītājai! Apmeklētāji ieguva priekšstatu un pamata zināšanas par akadēmisko virzienu. Noslēgumā visus priecēja pica un lieliskais skats no DAC’a jumta. Vai semināram būs turpinājums un iespēja uzzināt kaut ko par nopietnākiem akadēmiskajiem aspektiem?

Septembri noslēdza Zinātnieku nakts, par kuru no telpu organizatoriskās puses Zeļļos bija atbildīgs Artūrs. Viņš saka lielu paldies saviem 17 palīgiem, kuri izskaitīja, ka pa fakultātes durvīm tovakar ienāca ap 1047 cilvēkiem. Kā novērots, popularākais laiks, kad redzēt zinātni Zeļļos, bija 20.00 – 20.30, kad bija 179 apmeklētāji. Zeļļos tovakar varēja ieraudzīt daudz studentu, kas pārstāvēja JFS, NMS, CFI, ĶFI, Lāzercentru un gan jau vēl kādu institūciju, par ko piemirsu. Paldies katram par savu devumu, lai parādītu zinātnes interesanto pusi!

Lai oktobra atskata raksts nāktu laicīgāk un visiem būtu spēks beidzot rudenīgajās dienās!

Autors: Guna Brenda Pogule  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: atskats, deptembris
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Decembris, 2022 »

POTCPSSv
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
234567 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva