FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2010. gada 7. decembrī 00:22 

Valdis Z. dodas pirmajā sadraudzības vizītē uz SZF JBS (2)

FMF SP jaunā vadītāja viens no darbības mērķiem ir attiecību uzlabošana ar citu fakultāšu studentiem, tādēļ tika izmantots Sociālo zinātņu fakultātes uzaicinājums  ierasties uz viņu Jauno biedru semināru, kas norisinājās LU atpūtas kompleksā „Ratnieki” no 3. līdz 5. decembrim. Vizītes galvenie uzdevumi bija iepazīt SZF studentus, viņu tradīcijas un paražas, pieredzes apmaiņa un semināra dalībnieku iepazīstināšana ar slaveno Fizmatu nakts trasi.

Delegācija, kas sastāvēja no 3 fizmatiem un datoriķu SP vadītājas, seminārā ieradās 4. decembra rītā. Jau no paša sākuma viesi tika uzņemti ļoti draudzīgi, un nekas neliecināja par to, ka gan SZF pirms-Aristoteļa pasākumā, gan iesvētību zvērestā tiek teiktas dažas sliktas lietas tieši par fizmatiem. Fizmati seminārā gan neuzstājās ar savu prezentāciju, taču ļoti uzmanīgi klausījās piedāvātās prezentācijas un nekautrējās uzdot jautājumus, kā arī padalīties ar savu pieredzi apskatāmajos tematos, tikmēr arī plānojot nakts trases uzdevumus.

Tieši nakts trase bija tas elements, ko SZF studenti gaidīja ar nepacietību, jo, citējot vienu SZF studenti, - ”Ir taču vajadzīgs kāds ACTION!” Šī nepacietība nav veltīga, jo seminārā var ļoti ilgi runāt par teorijas elementiem, kas jāievēro komandas darbā, bet nakts trase ir tā vieta, kur šo teoriju var pārbaudīt praksē. Fiziskos komandas uzdevumos atklājas gan līdera nepieciešamība, gan vienota darbība, gan arī tas, ka komanda ir tik spēcīga, cik spēcīgs ir vājākais posms. Nakts trase ir tā vieta, kur šad un tad atklājas interesantas lietas, piemēram, šoreiz  ļoti uzskatāmi bija tas, ka SZF meitenēm ļoti patīk šaudīties ar kartupeļu lielgabalu.

Laikam jau nakts trase bija pārāk īsa un pārāk viegla, jo pēc finiša sasniegšanas dalībniekiem bija pietiekoši daudz enerģijas, lai nedaudz paballētos, taču semināra dalībniekiem nebija ne jausmas, ka svētdienas rītā visi tiks modināti pēc Baldones metodes, izmantojot rupora sirēnu, un kādēļ gan ne, jo arī šajā dienā bija paredzētas svarīgas nodarbības.

Tā saka, ka labs ciemiņš ir tāds ciemiņš, kas pats zina pareizo laiku, kad braukt prom. Tādēļ vizītes komanda nesagaidīja semināra beigas, bet jau krietni agrāk devās prom savās gaitās. Pirms aizbraukšanas notika ļoti pozitīvu pateicību apmaiņa gan no fizmatiem un datoriķiem par laipno uzņemšanu, gan no SZF-iešu puses par to, ka fizmati un datoriķi pagodināja ar savu ierašanos, veicināja fakultāšu draudzību un izveidoja superīgu nakts trasi. Citējot kādu SZF studenti: ”Paldies jūsu komandai par iesaistīšanos mūsu jauno biedru izglītošanā un spēcināšanā! Jūs esat TIK forši! :)”

No savas puses varu izteikt cerības, ka šī starpfakultāšu sadraudzība, kas izveidojusies starp noteiktiem fakultātes cilvēkiem, pāries visā fakultātes mērogā, jo ir taču tik jauki, ja, piemēram, Aristoteļa svētkos fakultātes sveic viena otru ar draudzīgiem saukļiem, nevis klausās un skatās briesmu lietas, ko otra fakultāte ir sagatavojusi.

Autors: Valdis Zuters  Apskatīt komentārus »

Balsis: 5, vidējais vērtējums: 5

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Jūnijs, 2024 »

POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva