FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2018. gada 15. septembrī 13:18 

Vasarā paveiktais (0)

Kas notika pa vasaru? Jūnijā bija sesija, jūlijā un augustā sen nopelnītās brīvdienas. Arī SP biedriem un aktīvistiem ir jānokārto sesija un jāatpūšas, tāpēc šis raksts varētu būt pavisam īss un ar to arī beigties, bet, kas grib, spēj daudz. Lasi tālāk, lai pats spriestu, vai mūsu SP grib un spēj daudz arī vasaras mēnešos!

Kā jau vienmēr, arī sesijas laikā SP domāja ne tikai par sevi. Lai palīdzētu un uzmundrinātu studentus eksāmenu un gala pārbaudījumu nokārtošanai, jūnija laikā notika trīs mācību vakari DAC’a telpās. Ikvienam bija iespēja uztaisīt sev tēju, kafiju un uzņemt spēkus ar cepumu graušanu. Bonusā nāca galdi, krēsli un daudz rozešu, kā arī citi sesijas izmisumu pieredzējuši studenti, lai pilnvērtīgi veidotu mācību atmosfēru. 

Lai atvilktu elpu no mācībām, Laura noorganizēja jau 12. kopsapulci šajā sasaukumā. Tika izrunāts, kas noticis studiju programmu padomēs, fakultātes domē, SP valdē un, galvenais, apbalvots mēneša aktīvists Artūrs M., kurš patiesībā jau vairāku mēnešu garumā rūpējās par mūsu fakultātes logo, kuru uz uzlīmēm jau reģistrācijas nedēļā redzēja topošie pirmkursnieki. Par pašu reģistrācijas nedēļu parūpējās Enija un visi viņas mazie palīgi. Lai kārtīgi sagatavotos, Enija izsludināja radošo darba grupu sesijas vidū, kurā pārrunāja gan reģistrācijas nedēļu, gan dažādas ar logo saistītas nianses. 

Paši gudrākie, spējīgākie Fizmati arī šogad absolvēja Latvijas Universitāti. Izlaidums bija 30. jūnijā, un visīstākos Fizmatus no absolventu vidus mūsu Studentu Padome sveica īpaši, pateicoties par par ieguldījumu tās darbībā un dāvinot krūzes un termokrūzes ar druku Esmu Fizmats labākajos gados. Pēc svinīgās daļas no LU telpām Raiņa bulvārī 19 visi Fizmatu absolventi un viņu sveicēji tika aicināti uz Zeļļu ielas telpām, aizvadot vienu no pēdējām ballēm šajā jau pierastajā un mīļajā ēkā.

Un kas gan būtu kāda īpaša Fizmata vasara bez Baldones organizēšanas? Par to mūžīgu slavu Fizmatu vidū ir izpelnījusies Guna, kura vasaras laikā noorganizēja arī četras sēdes, un 20. septembrī plkst. 19.30 būs arī piektā – Baldones atskata sēde. Ne pirmo un ne pēdējo reizi – milzīgs paldies visiem palīgiem Baldones tapšanā, bez jums nekā nenotiktu! Pirmkursnieku nometne kā tradicionāli norisinājās nedēļas nogalē pirms studijām (31.08. – 02.09.). Galvenā organizatore jūtas priecīga par paveikto, ir gatava atskata sēdē pārdomāt, ko nākamreiz varētu uzlabot, un, galvenais, šī gada pirmkursnieki pavadīja trīs dienas, klausot oranžos kreklos ietērptos Fizmatus, savā starpā saliedējoties – piedaloties radošās aktivitātēs, sportojot, strādājot, ejot naktstrasi un katru rītu esot pavisam neizgulējušies. Paldies arī jums, pirmkursnieki, par čaklo darbošanos un kļūšanu oranžiem, kas redzams foto pie raksta!

Arī nakamā nedēļa solās darbīga – 17. septembrī plkst. 17.00 Marta vadīs Kultūras virziena sēdi, 19. septembrī plkst. 19.00 Nauris kopā ar palīgiem un Datorikas fakultātes organizatoriem spriedīs par iesvētībām un Fukšu balli ‘18, bet ceturtdien - jau pieminēta Baldones atskata sēde. 

Lai rudenī oranžas ne tikai koku lapas, bet arī ikviens Fizmats!

Autors: Guna Brenda Pogule  Apskatīt komentārus »

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Decembris, 2021 »

POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
34567 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva