FMOFSP portāls
« IepriekšējāNākamā »

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

FufuksVērtējums: - 0 +  | 05.09.2006 10:23

Manuprāt, viena no labākajām ripošanas bildēm.

LīdziņaVērtējums: - 0 +  | 05.09.2006 15:52

Kā man šitais patikās... :)
ja nebūtu vēl pēc tam tajā kalnā atkal jākāpj būtu pavisam ideāli :)

BlekssVērtējums: - 0 +  | 05.09.2006 18:54

fufuk peec sekundes simdaljas tu to meiteni diezgan pamatiigi nopljaavi :)

MatīssVērtējums: - 0 +  | 05.09.2006 19:03

Un tā meitene diezgan ilgi bēdājās par sāpošu roku...!

ĻenuxVērtējums: - 0 +  | 05.09.2006 22:22

Bija labi to visu no kalna sktīties :P

irinaVērtējums: - 0 +  | 19.09.2006 16:07

man nu tieshaam nebija jautri...zilumi tik tagad dzelteet saak!!!

fufuk.. .. sargies!!!

LutherVērtējums: - 0 +  | 25.05.2007 01:40

Njā... Ripinās tikai paši apdauzītākie....

Luusiic | to LutherVērtējums: - 0 +  | 25.05.2007 01:51

Galu galā - viņi jau visi traki un vēl komā. Es gan labāk pasēdēšu savā tumšajā emo stūrītī. Galu galā - izklaide nav priekš manis, jo tā dara tikai TIE. :D

LieniiteVērtējums: - 0 +  | 25.05.2007 02:14

es atceros ka savacu normālu naudiņu pēc šī pasākuma.. :D :D

LutherVērtējums: - 0 +  | 25.05.2007 09:47

Luusi, tad sēdi arī savā klusajā emo stūrī! :D

LuusiicVērtējums: - 0 +  | 25.05.2007 09:54

Ok :) Nu, es tikai saku, ka izklaidēties ir normāli un dažkārt pat veselīgi un labi :)

LutherVērtējums: - 0 +  | 25.05.2007 17:18

Šī gan neizskatās pēc veselīgas izklaides.... :D

JuzinsVērtējums: - 0 +  | 26.05.2007 22:01

Veselīga varbūt nav, bet toties jautra.

LaumaVērtējums: - 0 +  | 27.05.2007 23:29

Izklaide ljoti biezhi ir vai nu jautra, vai sapraatiiga/veseliiga.

LaumaVērtējums: - 0 +  | 27.05.2007 23:29

Bet nomirt var tikai vienu reizi.

IllusionVērtējums: - 0 +  | 28.05.2007 00:03

un iespēju nomirt noteikti vajag izmantot: katrs mirst tikkai vienreiz!

andreassVērtējums: - 0 +  | 28.05.2007 00:23

tieši tā. kad tu būsi miris, vairs nevarēsi nomirt. ļoti interesants fakts :D

IllusionVērtējums: - 0 +  | 28.05.2007 02:29

Būtu jauki, ja katrs varētu nomirt tā, ka tīri vai prieks, ka esi miris! Ieteicams arī pareizā veidā, vietā un laikā.
*veidā, jo nebūtu jauki nomirt atrodoties nožēlojamā stāvoklī: radiem, draugiem un kaimiņiem tā var morālo traumu piebaidīt, tāpēc vēlams būtu atstāt skaistu vai vismaz ne pārāk bojāta paskata līķi.
*vietā, lai radiem, draugiem un kaimiņiem nebūtu jānomokās līdz nāvei, mēģinot līķi aizdabūt no tābrīža lokalizācijas līdz apbedīšanas vietai
*laikā, jo citādi var visus radus, draugus un kaimiņus iedzīt bankrotā ar bēru izdevumiem vai nesagaidīto mantojumu.

Tāpēc saudzēsim radus, draugus un kaimiņus un mirsim saprātīgi!

Vārds: E-pasts vai web-lapa: