Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0
Manuprāt, viena no labākajām ripošanas bildēm.
Kā man šitais patikās... :) ja nebūtu vēl pēc tam tajā kalnā atkal jākāpj būtu pavisam ideāli :)
fufuk peec sekundes simdaljas tu to meiteni diezgan pamatiigi nopljaavi :)
Un tā meitene diezgan ilgi bēdājās par sāpošu roku...!
Bija labi to visu no kalna sktīties :P
man nu tieshaam nebija jautri...zilumi tik tagad dzelteet saak!!! fufuk.. .. sargies!!!
Njā... Ripinās tikai paši apdauzītākie....
Galu galā - viņi jau visi traki un vēl komā. Es gan labāk pasēdēšu savā tumšajā emo stūrītī. Galu galā - izklaide nav priekš manis, jo tā dara tikai TIE. :D
es atceros ka savacu normālu naudiņu pēc šī pasākuma.. :D :D
Luusi, tad sēdi arī savā klusajā emo stūrī! :D
Ok :) Nu, es tikai saku, ka izklaidēties ir normāli un dažkārt pat veselīgi un labi :)
Šī gan neizskatās pēc veselīgas izklaides.... :D
Veselīga varbūt nav, bet toties jautra.
Izklaide ljoti biezhi ir vai nu jautra, vai sapraatiiga/veseliiga.
Bet nomirt var tikai vienu reizi.
un iespēju nomirt noteikti vajag izmantot: katrs mirst tikkai vienreiz!
tieši tā. kad tu būsi miris, vairs nevarēsi nomirt. ļoti interesants fakts :D
Būtu jauki, ja katrs varētu nomirt tā, ka tīri vai prieks, ka esi miris! Ieteicams arī pareizā veidā, vietā un laikā. *veidā, jo nebūtu jauki nomirt atrodoties nožēlojamā stāvoklī: radiem, draugiem un kaimiņiem tā var morālo traumu piebaidīt, tāpēc vēlams būtu atstāt skaistu vai vismaz ne pārāk bojāta paskata līķi. *vietā, lai radiem, draugiem un kaimiņiem nebūtu jānomokās līdz nāvei, mēģinot līķi aizdabūt no tābrīža lokalizācijas līdz apbedīšanas vietai *laikā, jo citādi var visus radus, draugus un kaimiņus iedzīt bankrotā ar bēru izdevumiem vai nesagaidīto mantojumu. Tāpēc saudzēsim radus, draugus un kaimiņus un mirsim saprātīgi!
Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0