Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0
Vismaz vinjam ir jautri!! :D :P
A kam nav?
rikšiem bērīt' es palaid' !
vismaz kaads palika liidz pasaakuma beigaam :)
Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0