FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2011. gada 16. oktobrī 13:43 

Augstskolu absolventus un jaunos profesionāļus aicina pieteikties Iespējamajai misijai (0)

Augstskolu absolventus un jaunos profesionāļus aicina pieteikties Iespējamajai misijai!

Sākas pieteikšanās Iespējamajai misijai, kuras ietvaros aicinām zinošus, aktīvus un mērķtiecīgus pēdējā kursa studentus, augstskolu absolventus un jaunos profesionāļus iegūt neaizvietojamu pieredzi un paveikt ko nozīmīgu, strādājot par skolotāju kādā no Latvijas skolām. Pieteikšanās Iespējamajai misijai sākas no 10. oktobra. Programmā uzņemsim ierobežotu dalībnieku skaitu!

Iespēja paveikt ko nozīmīgu un pilnveidot sevi!
Nāc laukā, lai paveiktu ko nozīmīgu – ar šādu uzsaukumu aicinām augstskolu absolventus un jaunos profesionāļus izmantot savas zināšanas un spējas, kļūt par mūsdienīgu skolotāju un iedvesmot mācīties citus.

„Strādājot skolā, esmu ieguvusi fantastisku gan darba, gan personiskās izaugsmes pieredzi. Darbs skolā, no vienas puses, ir grūts un atbildīgs, jo tajā jāiegulda ļoti daudz sava laika un tas liek nemitīgi domāt par to, kā skolēniem likt mācīties ar prieku un iegūt no stundas pēc iespējas vairāk. No otras puses, šis ir darbs, kas dod gandarījumu, kuru grūti atrast citur. Kaut mazākais skolēna panākums ir arī mana darba rezultāts,” par savu pieredzi skolā stāsta Liene Jurgelāne, Iespējamās misijas absolvente.

Piedaloties Iespējamajā misijā, dalībnieki divus gadus strādā par pilna laika skolotājiem un pasniedz mācību priekšmetu savā specialitātē skolās visā Latvijā. Līdztekus darbam skolā dalībnieki piedalās Līderības attīstības programmā - intensīvās un uz pieredzi balstītās bezmaksas mācībās, kur apgūst mācīšanas un vadības prasmes un saņem pieredzējušu mentoru atbalstu. Papildus skolotāja algai programma nodrošina ikmēneša stipendiju.

Pieteikties Iespējamajai misijai var, aizpildot pieteikšanās anketu programmas mājas lapā www.iespejamamisija.lv. Iespējamajai misijai var pieteikties jebkuru specialitāšu pēdējā kursa studenti, absolventi un jaunie profesionāļi, kuri ir ieguvuši bakalaura grādu vai otrā līmeņa profesionālo izglītību ne skolotāja amatā. Priekšroka tiks dota pretendentiem ar līdera dotībām, radošām spējām, motivāciju dalībai programmā un sasniegumiem akadēmiskajā, sabiedriskajā vai profesionālajā darbībā.

Iespējamā misija pastāv, lai nostiprinātu izglītību kā vērtību Latvijā
Programmu dibinājuši un atbalsta Latvijas labākie darba devēji. Programmas mērķis ir sekmēt izglītības kā vērtības nostiprināšanos Latvijā, palīdzot talantīgiem augstskolu absolventiem kļūt par iedvesmojošiem skolotājiem un nākotnes līderiem. Šo jauniešu talants un enerģija palīdz veidot skolās pozitīvu un progresīvu vidi, celt skolotāja profesijas prestižu un paaugstināt skolēnu motivāciju mācīties, lai kļūtu par aktīviem sabiedrības locekļiem un veidotājiem. Šobrīd savu darbu skolās turpina 37 programmas dalībnieki, katru dienu iedvesmojot mācībām 7400 skolēnus visā Latvijā.

Autors: Agnese Lapsiņa  Apskatīt komentārus »

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Decembris, 2022 »

POTCPSSv
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
234567 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva