FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2007. gada 17. aprīlī 12:34 

Datorikas nodaļas vadītāja tikšanās reizē ar studentiem pārrunātais. (15)

16. aprīlī plkst. 16.30 LU Galvenajā ēkā 13. auditorijā notika Datorikas nodaļas studentu tikšanās ar nodaļas vadītāju J.Borzova kungu. Vēlos īsumā pastāstīt par tikšanās laikā pārrunāto un diskutēto.

J.Borzovs informēja, ka šī semestra beigās tiks veiktas aptaujas par visiem Datorikas nodaļas studiju kursiem. Nodaļas vadītāja vēlme ir, lai anketas nonāktu pie pilnīgi visiem nodaļā studējošajiem.

Studenti tika informēti par pasniedzēju tikšanos ar darba devējiem, tādējādi palielinot atgriezenisko saiti starp augstskolu un darba tirgu. Jāsaka, ka šo ideju, manuprāt vajadzētu pārņemt arī citām mūsu fakultātes nodaļām, jo šādās tikšanās var vislabāk noskaidrot, ko un kādus speciālistus tad īsti darba devēji vēlas saņemt no augstskolas.

Studentus informēja par 5. studiju virziena ideju sākot no septembra līdzšinējo 4 vietā. Nodaļa strādā arī pie skolotāja specialitātes virziena, kas varētu ar laiku izkonkurēt šāda paša tipa programmu LU Pedagoģijas un Psiholoģijas fakultātē.

Nodaļai ir ideja izveidot modeli 4+1, taču šī sistēma būs pieejama tikai tiem bakalaura beidzējiem, kas pēc bakalaura programmas absolvēšanas ir vairākus gadus jau strādājuši savā specialitātē. Šajā maģistra pirmajā semestrī intensīvi tiek apgūti dažādi kursi, bet otrajā semestrī tiek rakstīts maģistra darbs.

Tāpat nodaļas vadītājs informēja par remontdarbiem nodaļas telpās. Šobrīd jau ir izremontēta 16. auditorija, taču mazliet ir iekavējusies mēbeļu iegāde, kuras varētu būt uz vasaras pusi. Līdzīgi jāsaka arī par solītajiem krēsliem gaitenī, kas varētu arī parādīties pēc kāda laiciņa.

Borzova kungs arī šajā tikšanās reizē izteica neizpratni par nodaļas studentu pasivitāti apmaiņas programmās, tāpēc profesors neredz īstu vajadzību tuvākajā laikā slēgt līgumu vēl ar kādu ES universitāti, ja ar grūtībām (vai pat neaizpildās) aizpildās šī brīža esošās apmaiņas vietas.

Bija vēl daži jautājumi saistībā ar Studentu padomi, bet tos šeit neminēšu. Jāsaka, ka uz šo tikšanos bija ieradušies tikai 2 studenti, kas Borzova kunga vārdiem varētu norādīt uz 2 lietām – vai nu studentus viss apmierina studiju procesā, vai arī liekas tik bezcerīgi, ka neredz jēgu ierasties uz šādu tikšanos. Jāsaka, ka arī es, kā Studentu padomes vadītājs, aicinu studentus aktīvāk apmeklēt šādas tikšanās reizes, jo ir iespēja uzdot jebkuru sev interesējošu jautājumu nodaļas vadītājam, pie tam šada tikšanas ir tieši nodaļas vadības iniciatīva!

Autors: Raivis Bēts  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: Juris Borzovs, studijas
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Jūlijs, 2021 »

POTCPSSv
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
234567 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva