FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

Ziņas / Atslēgvārdi / izglītība
2015. gada 21. novembrī

Turpinās pieteikšanās izglītības programmā Iespējamā misija (0)

Skolotājs Valdis Zuters
ar skolniekiem
Vadīt, iesaistīt, motivēt un iedvesmot desmitiem jaunus cilvēkus ir izaicinājums jebkuras jomas vadītājam-līderim. Labs skolotājs to dara katru dienu. Izglītības programma Iespējamā misija (IM) līdz 1. decembrim aicina dažādu specialitāšu mērķtiecīgus un zinošus absolventus, profesionāļus un augstskolu pēdējā kursa studentus pieteikties dalībai programmā, lai attīstītu savas līderības prasmes un iedvesmotu skolēnus mācīties.

lasīt tālāk »

2014. gada 16. oktobrī

Sākusies pieteikšanās Iespējamās misijas astotajam iesaukumam! (0)

Piesakies izglītības programmas Iespējamā misija (IM) Astotajam iesaukumam! Aicinām zinošus un mērķtiecīgus pēdējā kursa studentus, augstskolu absolventus un jaunos profesionāļus pieņemt izaicinājumu par savu turpmākās profesionālās un personīgās izaugsmes ceļu izvēlēties dalību programmā un darbu skolā. Pieteikšanās līdz 1. decembrim.

lasīt tālāk »

2009. gada 30. novembrī

LU rektora aicinājums mācībspēkiem (9)

Cienot Latvijas augstskolu studentu tiesības brīvi paust savu viedokli, aicinu Latvijas Universitātes mācībspēkus nepiemērot sankcijas pret tiem Universitātes studentiem, kas 1.decembrī neapmeklēs lekcijas un piedalīsies gājienā pret valsts budžeta finansējuma samazināšanu augstākajai izglītībai un zinātnei.

lasīt tālāk »

2009. gada 8. novembrī

Seminārs studentiem par studiju programmu kvalitātes uzlabošanu (3)

Lai uzzinātu, kādām ir jābūt studiju programmām, lai uzzinātu, kā Tu, student, spēj ietekmēt studiju programmu saturu un kvalitāti, Latvijas Universitātes Studentu padome organizē semināru „Studiju programmu ABC”. Šajā seminārā informācijā un pieredzē dalīsies, kompetenti pārstāvji gan no Latvijas Universitātes, gan Augstākās izglītības kvalitātes novērtēšanas centra, gan studenti, kas jau vairākus gadus tiešā veidā ir iesaistījušies studiju programmu kvalitātes celšanā.

lasīt tālāk »

2009. gada 5. oktobrī

Seminārs par augstākās izglītības kvalitātes novērtēšanu (2)

Student! Vai zini, kā notiek augstākās izglītības kvalitātes novērtēšana Latvijā un Eiropā? Vai esi kādreiz aizdomājies par savas studiju programmas kvalitāti un to, ko par Tavu studiju programmu ir teikuši eksperti, kas Tavu programmu vērtējuši? Uz šiem un citiem jautājumiem radīsi atbildes Latvijas Studentu apvienības rīkotā seminārā, kas norisināsies 10. - 11. oktobrī Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā (RSEBAA).

lasīt tālāk »

2009. gada 14. februārī

Izglītības jautājumi FMF SP (4)

Šī gada 10. februārī norisinājās pirmā Fizikas un matemātikas fakultātes Studentu pašpārvaldes (FMF SP) Izglītības DG sēde kopš jaunā SP sastāva ievēlēšanās 2008. gada beigās. Sēdē tika pārrunāti daudzi svarīgi un nopietni jautājumi gan par izglītības un studiju kvalitāti, gan studiju popularizēšanu u.c.

Ja vēlies uzzināt vairāk par to, ko dara Izglītības DG un kas tika runāts pirmajā šī gada sēdē, lasi tālāk!

lasīt tālāk »

2008. gada 8. decembrī

Latvijas Universitāte ceļā uz atpazīstamību Eiropā un pasaulē (2)

Latvijas Universitāte
Gatavojoties Latvijas Universitātes 90 gadu jubilejai, ir tapusi un Senātā apstiprināta Universitātes stratēģija nākamajiem desmit gadiem. Tās izstrādes iniciators Latvijas Universitātes rektors prof. Mārcis Auziņš intervijā „Universitātes Avīzei” stāsta, kāpēc tā nepieciešama un ko praksē nozīmēs tajā ietvertās pamatnostādnes – izcilība, jaunrade un atvērtība.

lasīt tālāk »

2007. gada 10. oktobrī

Dr. Čārlza Vessnera lekcija Latvijā (5)

Aicinām Jūs izmantot iespēju apmeklēt ASV un arī citur pasaulē pazīstamā inovācijas un uzņēmējdarbības veicināšanas politikas veidotāja Dr. Čārlza Vessnera (Dr. Charles Wessner) lekciju par augstskolas lomu 21.gadsimtā, kā arī piedalīties diskusijā ar ekspertu š.g. 18.oktobrī plkst. 15:00 Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes telpās, Aspazijas bulvārī 5, 320. auditorijā.

lasīt tālāk »

2007. gada 12. jūnijā

Sākas akadēmiskā godīguma koncepcijas publiskā apspriešana (5)

Sākot ar 13. jūniju, publiskajai apspriešanai nodota biedrības "Akadēmiskā godīguma centrs" izstrādātā "Akadēmiskā godīguma koncepcija". Dokuments piedāvā akadēmiskā godīguma definīciju, apskata rīcību, kas neatbilst akadēmiskā godīguma principiem, un sniedz ieteikumus un priekšlikumus sankciju sistēmas izstrādei.

lasīt tālāk »

2005. gada 28. novembrī

Ivars Lācis - par izglītību un fizmatiem. (47)

Ivars Lācis
Tikko manās rokās nonāca 2005.gada decembra izdevums karjeras žurnālam "Mērķis" un atradās viens interesants rakstiņš, ko varētu attiecināt uz fizmatiem. Patiesībā vairāk gan mani saistīja raksta ievaddaļa. Bet nu lasiet un spriediet paši, pilns raksts atrodams žurnāla 18. lapaspusē.

lasīt tālāk »

« Aprīlis, 2024 »

POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
67 

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva