FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

Ziņas / Atslēgvārdi / pasākums
2017. gada 29. maijā

Pasēdēšana Zeļļos (2)

Otrais semestris jau tuvojas finišam, un fakultātes sienās var manīt nogurušus, brīžiem arī nomāktus studentus, kuri ar pēdējiem spēkiem cenšas pabeigt laboratorijas darbus, uzrakstīt kontroldarbus un morāli nobriest sesijai.

lasīt tālāk »

2013. gada 20. martā

LU eksakto zinātņu diena (0)

Vidusskolēn!
Atkal ir pienācis laiks „Eksakto zinātņu dienai”, kura norisināsies 19. aprīlī, kad visi 5 eksaktajām zinātnēm veltītie Latvijas Universitātes atzari apvienojas ar LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centru, lai sarīkotu smadzenes stimulējošu un sirdi sildošu pasākumu, kura dēļ katra zinātnieka reālajās vai imaginārajās ūsās atplaukst smaids.

lasīt tālāk »

2011. gada 10. februārī

"Mamutu medības" jau 9. reizi (12)

Mēdz teikt, ka pat labs vanags Ērgļu pakalnos varētu apmaldīties...

“Mamutu medības” ir bērnu un jauniešu biedrības “Jaunie Vanagi” ikgadējā sacensību seriāla ziemas posms, kas šogad norisināsies Ērgļos 19. - 20. februārī. 5 cilvēku jauktajai komandai vecumā no 14 gadiem nakts laikā jāstājas pretī četru stihiju – ūdens, uguns, zemes un gaisa pārbaudījumiem, jāpierāda sava izveicība, spēks, izturība, komandas gars un prasme orientēties tumsā.

lasīt tālāk »

2009. gada 18. oktobrī

fizmati.lv komanda saliedējas peintbolā (14)

“Pain in the balls!” - ar šādu e-pasta virsrakstu mani uzaicināja uz peintbola spēli, kas noritēja aizpagājušajā sestdienā. Kā IT darba grupas (DG) jaunais biedrs šo iespēju nedrīkstēju laist garām!

lasīt tālāk »

2009. gada 4. oktobrī

Atskats uz mūža slimākajām iesvētībām (10)

Bija pienākusi mana mūža slimāko iesvētību diena. Pat putni baidījās čivināt, pat lietus baidījās līt. Drūms klusums mācās pār fakultāti. Humpalās bijām nopirkuši specializētu svētāmtērpu, lai atvieglotu maniem mocītājiem grūtos uzdevumus aizliet man kaut ko aiz biksēm vai izsmērēt pa vēderu. Turklāt uz mana krekla esošajam robotiņam spīdēja acis, ja tās piespieda! Savācāmies kojās, saģērbāmies, nedaudz sasildījāmies un devāmies uz 100.auditoriju. Gan es, gan Virga, kas devās ar mani trasē kopā, bijām apzīmogoti ar miroņgalvas attēlu-orgi ir parūpējušies, lai viņiem pazīstamie netiktu cauri trasei dzīvi. Pēc slīkšanas klipa parādīšanas tiekam izsūtīti briesmās.

lasīt tālāk »

2009. gada 4. oktobrī

Diagnoze: pirmkursnieks (14)

Jau kuro gadu fizmatu veckursnieki Zeļļu ielā 8 sarīko pirmkursniekiem neaizmirstamas iesvētības, lai tie no fukšiem kļūtu par īstiem fizmatiem. Es, būdama pirmkursniece, protams, nelaidu garām izdevību piedalīties šajā pasākumā jeb tikt izfuksētai. Šogad iesvētību tēma bija slimnīca, par to liecina arī iesvētību nosaukums „Tavas slimākās iesvētības”.

lasīt tālāk »

2009. gada 3. oktobrī

Skats uz iesvētībām no pirmkursnieka redzes punkta (26)

Vispirms no 16:00 vairāk kā 4 stundas gaidīju līdz tikšu trasē. Pirmās stundas spēles vēl bija samērā interesantas un cilvēku grupiņu sūtīšana trasē arī, uz beigām vairs spēles/uzdevumi un neskaitāmu video skatīšanās nebija sevišķi aizraujoša. Pieņemu, ka organizatori nebija rēķinājušies ar to cilvēku daudzumu, kas vēlējās iesvētīties.

lasīt tālāk »

2008. gada 14. oktobrī

Filmu vakars - 2. sērija (6)

Ņemot vērā publikas atsaucību, pasākums "Filmu vakars" tiek atkārtots! Šoreiz filmu vakars veltīts Brūsam Vilisam. Par to, kur un kad notiks pasākums, kā arī to, kādas filmas tiks piedāvātas, lasiet tālāk...

lasīt tālāk »

2007. gada 22. oktobrī

Pidžamu ballīte (8)

Sveiks kojiniek! Vai esi kādreiz kopmītnēs pagājis garām cilvēkam jau desmito reizi un nezini kā viņu sauc? Vai joprojām neesi iepazinies ar pirmkursnieku meitenēm/puišiem? Vai jūti zūdam koju studentisko auru? Lai viss iepriekš minētais būtu tikai iedomas nevis realitāte esi laipni aicināts uz "Pidžamu ballīti"!

lasīt tālāk »

« Maijs, 2024 »

POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
34567 

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva