Iespējams esi pamanījis sāpīgi sarūgtinošu jaunu rakstu skaita samazinājumu fizmati.lv. Šai nelaimei ir vairāki iemesli - sesija, milzīgs slinkums, rakstnieku trūkums un diemžēl arī skaidras vīzijas trūkums par to, kāda veida saturu mēs gribētu redzēt oranžajā vortālā -, bet nebaidies tas viss drīz mainīsies.
Pēc satriecoši produktīvas sēdes ar neticami spējīgiem cilvēkiem nonācām pie lēmuma, ka jāatgriežas pie saknēm. Šī lapa pēc savas būtības ir studentiska, šeit būtu jāparādās saturam, ko veidojuši studenti par studenta dzīvi un studentus interesējošām lietām. Ja atskatāmies uz arhīvu, rakstu saturs pārklāja ļoti plašu spektru, sākot ar kontemplācijām par to, kādēļ neonacisti sūta mēstules, beidzot ar aktuālāko alus dzeršanas zinātnē, pie tā arī centīsimies pieturēties, paplašinot tematu klāstu, kas tiek piedāvāts!
Mērķis, kas tika nosprausts, ir gana vienkāršs: trīs raksti nedēļā, no kuriem viens būtu ciešāk piesaistīts zinātnei, bet pārējie divi ir tematiski brīvāki. Ir ne tik blāva cerība atjaunot rubriku “Mēneša konstante” un blāvāka cerība uzfrišināt lapas statisko saturu, bet sāksim ar sākumu – konstanta rakstu plūsma. Šeit man ir viens lūgums Tev, dārgo lasītāj. Kā ar jebkuru jaunu lietu – ir lielas iespējas, ka, atgriežoties pie saknēm, kaut kur nošausim ļoti greizi, tāpēc Tavs uzdevums būs ar komentāru, foruma pavedienu un aptauju palīdzību palīdzēt mums noskaidrot, kas ir tas, kas Tev patīk vai tieši pretēji - kam vairāk nekad nevajadzētu parādīties iekš fizmati.lv.
Tad ar cerīgu skatu nākotnē gaidām rakstus par to, kādēļ studenti viļas izstādē “Erots”, kā pievilkt objektus ar gaismu un vēl daži slepeni projekti, par kuriem vēl neko nevar stāstīt.
Balsis: 5, vidējais vērtējums: 5