FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2012. gada 10. februārī 10:10 

Piesakies izglītības programmai "Iespējamā misija" (0)

Sācies otrais pieteikšanās posms izglītības programmā Iespējamā misija. Pieteikties var jebkuru specialitāšu pēdējā kursa studenti, absolventi un jaunie profesionāļi, kuri ir ieguvuši bakalaura grādu vai otrā līmeņa profesionālo izglītību un vēlas paveikt ko nozīmīgu. Priekšroka tiks dota pretendentiem ar līdera dotībām, radošām spējām, motivāciju dalībai programmā un sasniegumiem akadēmiskajā, sabiedriskajā vai profesionālajā darbībā.

Lai piedalītos atlasē, līdz 11. martam jāaizpilda pieteikuma anketa programmas mājas lapā. Programmas ietvaros dalībnieki divus gadus strādā skolā par pilna laika skolotājiem un pasniedz mācību priekšmetu savā specialitātē. Darbs skolā un līdztekus tam notiekošās mācības Iespējamās misijas Līderības attīstības programmā ļauj attīstīt un apgūt vadīšanas prasmes, uzreiz praksē pielietojot iegūtās zināšanas par mācīšanās procesa, cilvēku un organizācijas vadību.

„Divi galvenie iemesli, kāpēc pieteicos Iespējamajai misijai, ir sevis attīstīšana līderībā un cilvēku vadībā un iespēja darīt darbu, kas rada sabiedrībai vērtību ilgtermiņā. Stokholmas Ekonomikas augstskolā Rīgā iegūtās zināšanas tagad varu papildināt ar vadīšanas prasmēm, ko iegūstu praksē, diendienā strādājot ar skolēniem,” stāsta Stokholmas Ekonomikas augstskolas Rīgā absolvents, programmas dalībnieks Imants Auziņš, kurš māca ekonomiku un matemātiku Baložu vidusskolā.

„Noderīgas ir prezentēšanas un stāstīšanas iemaņas, ko apguvu, strādājot skolā. Tās man šobrīd noder, mācoties doktorantūrā. Lai cik tas smieklīgi neskanētu, es tagad labāk saprotu fiziku, jo, lai varētu paskaidrot otram, pašam tēma ir ļoti labi jāzina,” pārdomās par ieguvumiem no darba skolā dalās LU Fizikas un matemātikas doktorants, IM absolvents Pāvels Nazarovs, kurš Rīgas Ostvalda vidusskolā strādā par fizikas un matemātikas skolotāju.

Tikšanās ar programmas dalībniekiem Iespējamās misijas Sarunu klubā
Visus interesentus Iespējamā misija aicina uz Sarunu klubu, lai caur dalībnieku stāstiem uzzinātu, kā programmas dalībnieki sekmējuši pozitīvas pārmaiņas savā, skolas un skolēnu dzīvē. Iespējamās misijas Sarunu klubi notiks 7. februārī un 5. martā, pl.18:30 ¼ Satori grāmatnīcas telpās, Berga bazārā, Dzirnavu ielā 84 k-2. Aicinām uz Sarunu klubu pieteikties jau iepriekš!

Iespējamā misija pastāv, lai nostiprinātu izglītību kā vērtību Latvijā, piesaistot darbam skolā augstskolu absolventus un jaunos profesionāļus ar potenciālu kļūt par iedvesmojošiem skolotājiem un nākotnes līderiem. Šo jauniešu talants un enerģija palīdz veidot skolās pozitīvu un progresīvu vidi, celt skolotāja profesijas prestižu un paaugstināt skolēnu motivāciju mācīties, lai kļūtu par aktīviem sabiedrības locekļiem un veidotājiem. Līdz šim 44 Latvijas skolās strādājuši vai šobrīd strādā 54 Iespējamās misijas dalībnieki. Programmu dibinājuši Swedbank, Lattelecom, Ideju partneru fonds.

Autors: Agnese Lapsiņa  Apskatīt komentārus »

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Jūnijs, 2024 »

POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva