FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2012. gada 24. novembrī 12:00 

Balso par labāko Fizmatu pasākumu LU SP Gada balvas'12 nominācijai (0)

Līdz 26. novembrim Latvijas Universitātes studenti, mācībspēki un studentu draugi ir aicināti novērtēt savas fakultātes studējošo pašpārvaldes gada labāko pasākumu. Piedalies BALSOJUMĀ un ļauj pašpārvaldēm uzzināt, kurš ir studentu iecienītākais pasākums. Balsošana notiek Latvijas Universitātes portālā līdz 26. novembra plkst. 23.59.

Labāk novērtētie pasākumi un to organizatori tiks sveikti LU SP Gada balvas 2012 noslēguma svinīgajā ceremonijā šī gada 28. novembrī, LU Mazajā aulā, Raiņa bulvārī 19 plkst. 18.00. Tiešraidi varēs vērot LU portālā.

LU Studentu gada balva ir Universitātes studentu iedibināta tradīcija, lai ar savām mērauklām atskatītos uz paveikto laika posmā, kas saucams par LU Studentu padomes sasaukumu. Padomes valdei Gada balvas pasniegšanas ceremonija ir gada pēdējais lielākais organizatoriskais darbs īsi pirms jaunā sasaukuma sanākšanas un padomes valdes vēlēšanām.

Var BALSOT par šādiem Fizmatu pasākumiem:

Fizmatu – teologu diskusiju vakars
Marta beigās Raiņa bulvārī 19 tika organizēts Fizmatu – teologu diskusiju vakars, kurā šīs abas it kā atšķirīgās, bet tomēr līdzīgās zinātnes nozares centās vienoties un atbildēt uz jautājumiem par pasaules rašanos, laika ritējumu un Dievu. Diskusijas bija spraigas, un vieni pārstāvji lika spēcīgus faktus priekšā otriem, tā arī diskusijas beigās prasījās pēc otrās daļas, kurā varētu par visiem jautājumiem runāt vēl pamatīgāk un sīkāk. Pasākumu vadītāji bija eksakto zinātņu gada pasniedzējs 2011 Vjačeslavs Kaščejevs un no Teloģijas fakultātes puses – Dainis Zeps.

Fizmatdienas 2012
Fizikas un matemātikas fakultātes Studentu padome rīko ikgadējus fakultātes svētkus - Fizmatdienas -, lai popularizētu Fizmatu vārdu gan savā vidū, gan arī ārpus fakultātes sienām. Šogad pasākums noritēja jau 42. gadu pēc kārtas. Pasākuma mērķi: popularizēt eksakto zinātņu jomu, veidot un nostiprināt kontaktus starp skolēnu un studentu, rosināt diskutēt augstskolu studentus par vidējās un augstākās izglītības problēmām un aktualitātēm, attīstīt un nostiprināt studentu organizatoriskās prasmes, popularizēt aktīvu atpūtu un veicināt veselīgu dzīvesveidu skolēnu un studentu vidū, izveidot saikni starp FMF pasniedzējiem un studentiem ne tikai akadēmiskajā vidē, bet arī neformālā vidē. Viens no iecienītākajiem pasākumiem ir Laivu brauciens.

Dabaszinātņu dienu balle
Dabaszinātņu dienu organizēja FMF SP, aicinot piedalīties arī DF, BF, ĶF un ĢZZF. Projekts paredzēts eksakto zinātņu popularizēšanai skolēnu vidū un sabiedrībā. Pa dienu notika vairāki pasākumi, kuros tika rādīti arī eksperimenti, bet vakars noslēdzas ar balli, kura šogad tika rīkota Fizmatu fakultātē. Balles tēma tika izvēlēta veiksmīgi, jo par to liecināja studentu izvēlētie tērpi – hipiji.

Baldone 2012
Pasākums ir ikgadēja tradīcija jau kopš neatminamiem laikiem, kas notiek Baldonē. Pasākuma mērķi: Fizmatu pirmā kursa studentu iepazīstināšana savā starpā, informācijas sniegšana par sabiedrisko un akadēmisko dzīvi studiju laikā, pieredzes nodošana jaunajiem studentiem, kā arī iepazīšanās ar pasniedzējiem neformālā gaisotnē. 3 dienu garajā pasākumā ietilpst sporta spēles, nakts trase, sabiedriskais darbs tuvākajā apkārtnē, priekšnesumu veidošana, ekskursija uz Baldones observatoriju u.c., kas ļauj jaunajiem studentiem iepazīt vienam otru, kā arī veidot saliedētu kursu vēl pirms mācību gada sākuma

Autors: Brigita Zutere, Anete Enikova  Apskatīt komentārus »

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Decembris, 2023 »

POTCPSSv
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva