FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2015. gada 29. aprīlī 22:48 

Fizmat, piesakies dalībai LU Satversmes sapulcei (0)

Šī gada 4. jūnijā Latvijas Universitātes Lielajā aulā notiks Latvijas Universitātes augstākās lēmējinstitūcijas – Satversmes sapulces – sanākšana un rektora vēlēšanas. Latvijas Universitātes Studentu padome izziņo atklātu pieteikšanos līdz 6. maijam uz 75 studējošo vietām.

Aizpildot pieteikšanās anketu līdz 6. maijam, ikviens no Latvijas Universitātes studentiem var kļūt par balsstiesīgu studējošo pārstāvi Satversmes sapulcē un vēlēt LU nākamo rektoru. Galvenie priekšnosacījumi, lai kļūtu par pārstāvi Satversmes sapulcē: studējošā statuss, interese par notiekošo savā augstskolā, motivācija un iespēja apmeklēt visus ar Satversmes sapulci plānotos oficiālos studentu notikumus un iedziļināties Satversmes sapulces jautājumos - 11. maijā tiek plānotas rektora kandidātu debates, kā arī notiks vairākas studentu pārstāvju informatīvās tikšanās.

Pieteikšanās anketa.


Latvijas Universitātes Studentu padome kopā ar fakultāšu studējošo pašpārvaldēm izvērtēs pieteikumus un atbilstoši pārstāvniecības formulai noteiks vienlīdzīgas iespējas visu fakultāšu studentiem piedalīties Satversmes sapulcē. LU studējošo pārstāvjus apstiprinās LU SP kopsapulcē 13. maijā.

LU Satversmes sapulces sēdes laikā LU rektors prof. Mārcis Auziņš sniegs atskaiti par paveikto, notiks Revīzijas komisijas vēlēšanas, Akadēmiskās šķīrējtiesas vēlēšanas, kam sekos LU rektora vēlēšanas. Rektoru LU Satversmes sapulce ievēl uz četriem gadiem. Rektora vēlēšanas notiek aizklātās balsošanas kārtībā. Par ievēlētu rektora amatā atzīstams pretendents, kurš saņēmis vairāk nekā pusi balsu no to Universitātes Satversmes sapulces dalībnieku skaita, kas piedalījušies vēlēšanās. Rektora amata vēlēšanām noteiktajā laikā ir saņemti divi pieteikumi no LU Datorikas fakultātes dekāna prof. Jura Borzova un LU zinātņu prorektora prof. Indriķa Muižnieka.

Ar aktuālāko informāciju par Satversmes sapulci un rektora vēlēšanām var iepazīties LU Portālā.

Autors: LU SP  Apskatīt komentārus »

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Jūnijs, 2024 »

POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva