FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

Luckāns | ViszinisaVērtējums: - 0 +  | 12.01.2009 04:06

Ar vārdu "diagnostiskus" es biju domājis medicīnisku diagnozi apgalvojošus.

luck

ViszinisaVērtējums: - 0 +  | 12.01.2009 04:18

Sapratu :D

Bet gan Lauma, gan Berta parādīja, ka ne viena, ne otra neko nezin un atsaucas uz kaut ko, ko pa ausu galam ir dzirdējušas :D
Un izrāda savu zemo inteliģences līmeni :)

Vienkārši gribējās to uzrakstīt :D

AnonīmsVērtējums: - 0 +  | 12.01.2009 04:45

@Lauma: labāk jau iemācies rakstīt pirms vairot ignoranci (neatbelstu, saimas).
@Berta: tas pats.

Jāiet! Jābūt!

Kristaps KūlisVērtējums: - 0 +  | 12.01.2009 06:33

@Anonīms
Latviešu lengvidžā nav tāda neima kā ignorance. Saka nezināšana :-)

LīgaVērtējums: - 0 +  | 12.01.2009 09:53

Un pēc šīs lieliskās akcijas algas nesamazināsies?!?!?!
Tautai kaut kā sanāk par visu uzzināt tikai, tad kad kaut ko ietekmēt vispār vairs ir iespējams???
Ja būtu bijis tautas protests par to, ka jābūvē Dienvidu tilts igauņiem, kas piedāvāja to izdarīt par n miljoniem lētāk, es ietu un protestētu!
Ja būtu protests par to, ka nevajag izgrūzt naudu Gaismas pils būvniecībai, es ietu un protestētu!
Ja būtu protesti par to, ka jāpārtrauc vājprāts nekustamo īpašumu jomā pirms gada, es ietu un protestētu!
Protestēt, jo viss ir slikti??? Es tam neredzu jēgu...
Ne jau velti ir radies teiciens: vājais visā vaino citus, stiprais - sevi, bet gudrais nevaino nevienu.

DP to egarzzzVērtējums: - 0 +  | 12.01.2009 10:09

ka nesanāk ziepes tev....

:)Vērtējums: - 0 +  | 12.01.2009 11:20

"Kas ir lielākā problēma mūsdienu sabiedrībā - nezināšana vai vienaldzība?"
"Es nezinu un man arī ir vienalga!" :D

Visi - uz piketu!

The other guyVērtējums: - 0 +  | 12.01.2009 12:45

- What's the difference between ignorance and indifference? -
- I don't know and I don't care! -

Jā, šis ir ļoti labs. :D

edgarzzz | to DPVērtējums: - 0 +  | 12.01.2009 13:06

glupus jokus nesaproti? protams ja kāds izdomās paārdīties uz to būs interesanti noskatīties, bet neatbalstu, ka bars jauniešu nonestu saemas vai kādu citu ēku

LaumaVērtējums: - 0 +  | 12.01.2009 15:41

Es ljoti labi saprotu, ka lielaakaas daljas organizatoru praatos pasaakums nav plaanots vardarbiigs, bet izteeloties, ka liels un neapmierinaats puulis viegli nepakljausies masu psihozei, ir navi. Neapmierinaatiiba ir vienojosha - kaads pietiekami stipri pabljaus un vinjam sekos.

VitaVērtējums: - 0 +  | 12.01.2009 16:09

Uldi, varbūt IR jēga pievērsties beidzot tai nesvarīgajai sesijai...

MadarsVērtējums: - 0 +  | 12.01.2009 17:18

Lauma: uz barikādēm ar šitādu attieksmi arī vajadzēja iet? :D

Berta | ewane@inbox.lvVērtējums: - 0 +  | 12.01.2009 17:19

Nu, cik daudz tad ir novākušies uz tusiņu Pingvīnu revolūcija?

pasniedzējaVērtējums: - 0 +  | 12.01.2009 17:40

to Luckāns
Ļoti nepatīkami vērot tik negatīvu attieksmi pret LU personālu. Tas ir mazākais dīvaini, ka cilvēks no fakultātes, kurā maksas vietu problēma ir maz aktuāla, jo lielākā daļa topošo studenu, kuriem LU būtu īstā vieta, ar salīdzinoši pieticīgām priekšzināšanām var iestāties budžetā, tik dedzīgi runā pret maksas palielināšanu, nomelnojot personālu, kuram no šīs maksas palielināšanas alga nepalielināsies ne par 1 Ls.
Nezinu - vai esiet informēts, kādas bija algas akadēmiskajam personālam pirms 5 gadiem. Jā, tagad tās ir palikušas lielākas, bet ļoti lielā mērā dēļ šī Eiropas finansējumu, kuru Jūs dēvējat tikai par lieku uzbarošanās avotu...
tagad lektors (cilvēks ar doktora grādu) saņem apmēram 500 Ls uz papīra, zinātniskais asistents - ap 270 Ls uz rokas/mēnesī, profesors saņem ap 700 Ls uz rokas - tiešām apskaužama situācija, lai cīnītos ar visiem spēkiem pret šiem "liekēžiem". Ja Jūs sakāt, ka notiek kāda uzbarošanās, lūdzu, konkrētu tabulu ar cilvēku vārdiem un "liekajiem" ieņēmumiem.
Varbūt atradīsis arī kāds pasniedzējs LU, kuram Jūs gribētu pateikt - paldies?

Luckāns | VitaVērtējums: - 0 +  | 12.01.2009 18:17

Nez, manuprāt, savā laikā LU SPam vajadzēja labāk veikt savus tiešos pienākumus un vairāk pievērsties studiju maksu jautājumam...

luck

Luckāns | pasniedzējaVērtējums: - 0 +  | 12.01.2009 18:25

Mans viedoklis nebūt neveidojas no subjektīva skatījuma vienas fakultātes ietvaros! Pietiekami ilgi esmu arī dzirdējis argumentētus viedokļus ne tikai no citām LU fakultātēm, bet arī citām augstskolām. Tas arī pamatojums manam viedoklim, ka nedrīkst akli studiju maksas paaugstināt, minot konkrētas pozīcijas, uz kurām var ietaupīt. Korelācija starp studiju maksu apmēru, nepieciešamo darba slodzi, lai to segtu un izdzīvotu, un diennakts stundu skaitu taču pastāv!

Un es nekad neesmu apgalvojis, ka VISI doktorantu vadītāji vai ES naudas saņēmēji ir liekēži - vienkārši vajag pietiekami godīgi visu izvērtēt, atzīstot, ka tādi ir.

Un starp citu, es vienmēr esmu teicis un visur slavējis tos pasniedzējus, kuri, manuprāt un arī cituprāt, ir K O L O S Ā L I !!!
Tāpat vienmēr esmu teicis, ka ir (šīs fakultātes) personāla vidū (atļaušos konkrētu uzvārdu neminēt) ir tādi, kuri vienā personā(!) apvieno to, ka ir vienkārši forši cilvēki, lieliski pasniedzēji, bet tajā pašā laikā draņķīgi administratori.

luck

lambadaVērtējums: - 0 +  | 12.01.2009 23:23

kas tas par pasniedzeej' kas te meetaa zibenjuz?

ehhz, izdauziet tak seimai kaadu logu ar akmeni uztaisit kaadam mentam zil' aci, apgaazhiet un aizdedziniet kaadu mashiinu nah lai juut kas ir speeks! lai letinjus paraada pa CNN un pasaka ka vot te ir PIKETS! citaad bõõringz kkads un filozofeehana komentos tikai vien redzamam.

kārlis stropsVērtējums: - 0 +  | 12.01.2009 23:24

ak, jūs fizmati. prātiņa nekad nav bijis un nekad arī nebūs.
vienu tik nesaprotu - TP tak ir pozīcijā, ko ta jūs ar savām smieklīgajām oranžajām šļapkām tur darīsiet?

edgarzzzVērtējums: - 0 +  | 12.01.2009 23:30

tas ka mums ir oranži krekli nav nekādi saistīts ar TP

lambadaVērtējums: - 0 +  | 12.01.2009 23:35

jaa, bet redz,. strops kārlēns domājā vizuuāālās asociācijaz, un tur vinam buutu grūūūti nepiekrist. !

« 1 2 3 »
Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Jūnijs, 2026 »

POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
67 

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva