FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2008. gada 2. novembrī 12:30 

Iespējamā misija - tavas karjeras sākums (0)

Ir sācies pirmais pieteikšanās posms programmai Iespējamā misija. Iespējamā misija ir lielisks pamats tālākās karjeras veidošanai jebkurā jomā. Tā ir iespēja īsā laikā iegūt zināšanas, pieredzi un rūdījumu, kas Tev noderēs nākotnē.

Iespējamā misija ir pirmā nacionāla mēroga korporatīvās sociālās atbildības iniciatīva izglītības jomā Latvijā. Programmas mērķis ir sekmēt izglītības kā vērtības nostiprināšanos Latvijā, palīdzot talantīgiem augstskolu absolventiem kļūt par iedvesmojošiem skolotājiem un nākotnes līderiem. Šo jauniešu talants un enerģija palīdzēs veidot skolās pozitīvu un progresīvu vidi, celt skolotāja profesijas prestižu un paaugstināt skolēnu motivāciju mācīties, lai kļūtu par aktīviem sabiedrības locekļiem un veidotājiem.

Iespējamās misijas dalībnieki strādās skolā divus gadus, papildus skolotāja algai saņemot ikmēneša stipendiju. Lai sagatavotos darbam skolā, dalībnieki piedalīsies Vasaras akadēmijā, kur piecu nedēļu garumā apgūs teorētiskas un praktiskas iemaņas, kā arī smelsies pieredzi no izciliem vadītājiem, veiksmīgiem uzņēmējiem un viedokļu līderiem Latvijā. Turklāt katru mēnesi notiks apmācības pedagoģijā un līderībā, kas palīdzēs ne tikai darbam skolā, bet arī tālākas karjeras veidošanā.

Ja arī Tu meklē izaicinājumu un paātrinājumu savai izaugsmei, gaidīsim Tavu pieteikumu līdz 1. decembrim. Paralēli notiks dalībnieku atlase. Ja to izturēsi, Tavu dalību programmai apstiprināsim jau janvārī. Taču, ja kādu iemeslu dēļ nepagūsi pieteikties līdz 1. decembrim, nekas nav zaudēts – no 2009. gada 9. februāra līdz 6. aprīlim notiks otrais pieteikšanās posms.

Iespējamā misija dibināta, apvienojoties pazīstamiem biznesa un ideju līderiem Latvijā. Atbalstītāji programmā ne tikai iegulda finanšu līdzekļus, bet arī aktīvi iesaistās tās īstenošanā. Iespējamās misijas dibinātāji ir Swedbank, Lattelecom un Ideju partneru fonds.

Programma Iespējamā misija veidota, iedvesmojoties no līdzīgas pieredzes ārvalstīs – Teach for America (ASV), Teach First (Lielbritānija) un Noored Kooli (Igaunija). Arī šo programmu ietvaros motivēti un apdāvināti augstskolu absolventi tiek izraudzīti un sagatavoti vismaz divu gadu ilgam skolotāja darbam.

"Nekur nav tik dažāda sabiedrība kā skolā. Tas ir izaicinājums - tādā iekļauties, pašai mācīt un mācīties!" pārliecināta viena no pirmajām Iespējamās misijas dalībniecēm Anna Gabriša, Rīgas Tehniskās universitātes absolvente, kas ir dabaszinību, bioloģijas un ķīmijas skolotāja Jelgavas rajona Teteles pamatskolā. Anna ir viena no 12 Iespējamās misijas pirmā iesaukuma dalībniekiem, kas jau divus mēnešus strādā dažādās Latvijas skolās. Savukārt Mārtiņš Bērziņš, Rīgas ekonomikas augstskolas absolvents, kas pašlaik māca matemātiku un ekonomiku Rīgas 28. vidusskolā, atklāj, ka „divi gadi programmā uzlabos spējas saprasties ar dažādiem cilvēku tipiem. Dotumi analītiskajā ekonomikā un prasme vadīt cilvēkus ļaus man ar laiku attīstīt idejas savā uzņēmumā”.
 
Sīkāka informācija par atlases kritērijiem un pieteikšanās anketa pieejama Iespējamās misijas mājaslapā.

Papildu informācija:
Aiva Avota
Programmas Iespējama misija komunikācijas speciāliste
Tel.: 67294645
Mob.: 28356509
E-pasts: aiva.avota@iespejamamisija.lv

Autors: Evita Knospiņa  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: karjera, pieredze
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Decembris, 2023 »

POTCPSSv
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva