FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2012. gada 12. jūnijā 17:59 

Iespējamajai misijai jauns iesaukums (0)

Izglītības programmai Iespējamā misija (IM) pievienojies 21 jauns dalībnieks, kuri kā savu nākamo profesionālo izaicinājumu izvēlējušies darbu skolā. No tiem viens ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes absolvents - Marks Gitermans, kurš ieguvis bakalaura grādu matemātikā.

Interesi par dalību programmā šogad izrādīja rekordliels skaits – kopā 746 interesenti. No tiem 299 pieņēma lēmumu pieteikties programmai. Rūpīgā atlasē vērtējot kandidātu akadēmiskos un profesionālos sasniegumus, sadarbības un komunikācijas prasmes, mērķtiecību un neatlaidību un lielu vērību pievēršot dalībnieka motivācijai iesaistīties IM, tika izvēlēts 21 dalībnieks.

Iespējamā misija demonstrē to skolotāju praksi, tās metodes, sadarbības principus gan ar skolotājiem, gan ar bērniem, ko varam likt par mērķi, virzienu un modeli. Tādēļ Iespējamā misija ir dabiska valdības deklarācijas daļa, lai arī tiešā veidā nenosaukta,” savā video uzrunā atbalstu Iespējamajai misijai un programmas jaunajiem dalībniekiem pauda Izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis.

Desmit jaunie IM dalībnieki skolās mācīs dabaszinātņu un eksaktos priekšmetus, astoņi – humanitāros un trīs – sociālo zinātņu mācību priekšmetus. Katrs Piektā iesaukuma dalībnieks dāvanā no Lattelecom saņēma portatīvo datoru.

Šogad vēlmi skolai piesaistīt IM skolotājus izrādīja 46 skolas, piedāvājot 56 skolotāju vietas. Jaunie IM skolotāji strādās lauku pamatskolās un vidusskolās, novadu centru vidusskolās un ģimnāzijās Babītē, Cēsīs, Dobelē, Gardenē, Jelgavā, Kalsnavā, Kuldīgā, Ozolniekos, Salaspilī, Siguldā, Turaidā, Rožupē, Ropažos un Rīgā.

Aicinām iepazīties ar Piektā iesaukuma dalībniekiem.

Noskaties arī Izglītības un zinātnes ministra Roberta Ķīļa apsveikuma uzrunu.

Iespējamā misija pastāv, lai nostiprinātu izglītību kā vērtību Latvijā, piesaistot darbam skolā augstskolu absolventus un jaunos profesionāļus ar potenciālu kļūt par iedvesmojošiesm skolotājiem un nākotnes līderiem. Šo jauniešu talants un enerģija palīdz veidot skolās pozitīvu un progresīvu vidi, celt skolotāja profesijas prestižu un paaugstināt skolēnu motivāciju mācīties, lai kļūtu par aktīviem sabiedrības locekļiem un veidotājiem. Līdz šim 44 Latvijas skolās strādājuši vai šobrīd strādā 54 Iespējamās misijas dalībnieki, diendienā ietekmējot vairāk kā 11 000 bērnu dzīves.  

Autors: Agnese Lapsiņa  Apskatīt komentārus »

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Novembris, 2023 »

POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
4567 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva