FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2006. gada 27. oktobrī 15:17 

Latvijas lielāko augstskolu studenti sacentīsies grandiozā biznesa simulācijas spēļu konkursā (19)

Studenti no 15 Latvijas lielākajām augstskolām piedalīsies grandiozā simulācijas spēļu konkursā „Bizness 24h”. Konkurss notiks vairākās kārtās. Pirmais ceturtdaļfināls notiks 3. novembrī Rīgas Tehniskajā universitātē, bet fināls norisināsies 7. un 8. decembrī, kad piecas labākās studentu komandas sacentīsies Latvijā šobrīd pieprasītākajā biznesa simulācijas spēlē „Decision Base”. Pasākumu atbalsta SIA „Komercizglītības centrs” un SIA „Latvijas Mobilais Telefons”.

Projekta „Bizness 24h” mērķis ir likt studentiem aizdomāties par savu nākotni, karjeru, sniegt tiem jaunas iespējas un paplašināt zināšanas neierastā veidā, kā arī attīstīt līdera spējas darbam mūsdienīgas ekonomikas apstākļos.

„Bizness 24h” organizē Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlaments un biedrība „Quality Dragons”. Organizācija „Quality Dragons” ir dažādu nozaru studentu un interesentu apvienība ar mērķi sekmēt uz zināšanām balstītas sabiedrības attīstību, veicinot jauniešu izpratni par mūsdienu vadības principiem un veidojot radošu vidi vadības un inženierzinātņu studentu un profesionāļu veiksmīgai sadarbībai. RTU Studentu parlaments (RTU SP) ir tradīcijām bagāta studentu organizācija ar spēcīgiem pamatiem un plašu skatījumu. Tā ir Latvijā senākā studentu pašpārvalde, kurā ir visu astoņu RTU fakultāšu pārstāvji.

Viens no projekta organizētājiem Dāvis Meike: „Mēs esam lepni piedāvāt studentiem iespēju iegūt starptautiski atzītu sertifikātu biznesa simulācijas spēlē Decision BaseTM . Tā ir starptautiski pazīstama, praktiska vadītāju apmācības programma, kas izstrādāta Zviedrijas kompānijā Celemi Group AB. Šī fantastiskā iespēja tiek dota, sadarbojoties ar SIA „Komercizglītības centrs”, kas ir pieprasītāko biznesa kursu veidotājs Latvijā.”

Projekts norisināsies trīs daļās: ceturtdaļfināli jeb „Bizness 12h”, pusfināls jeb „Bizness 24h” un fināls jeb „Bizness 32h”. Katrā no šīm kārtām dalībnieki liks lietā savu erudīciju, prātu un veiksmi, lai izcīnītu uzvaru kādā no trim Latvijā populārām biznesa simulācijas programmām („SEB banka darbībā”, „Market Place” un starptautiski atzītajā „Decision Base”).

Ceturtdaļfināli norisināsies 15 lielākajās Latvijas augstskolās, kur vienas dienas laikā tiks izspēlēta simulācijas spēle „SEB banka darbībā”. Ceturtdaļfināls tiek veidots sadarbībā ar „Junior Achievement Latvia” (JAL) un SEB Unibanku. JAL izpilddirektore Laila Kundziņa: „Mēs atbalstām šo projektu, jo spēle „SEB Banka darbībā” pilnībā izpilda vienu no mūsu darbības pamatprincipiem – mācīšanos darot! Jauniešiem, kuru mērķis ir darbs banku sfērā, kas ir ļoti plaša un aptver visas nozares, spēle „SEB Banka darbībā” ir neatsverams ieguvums savai profesionālajai attīstībai. Šī spēle dod tādu papildizglītību, kas ir svarīga arī darba devējam.”

Pusfināls norisināsies RTU, kurā piedalīsies 15 labākās, erudītākās un uzņēmējspējām apveltītākās komandas. Komandas divu dienu laikā inovāciju spēles „Market Place” ietvaros simulēs jauna uzņēmuma iekļūšanu tirgū. Pusfināls tiek organizēts sadarbībā ar Tieto Enator Alise, kas ir viens no vadošajiem Baltijas IT pakalpojumu uzņēmumiem programmatūras izstrādes un izplatīšanas jomā.

Piecas komandas no pusfinālistiem iegūs tiesības startēt finālā, kas norisināsies 7. un 8. decembrī. Finālu būs iespējams redzēt arī Latvijas Televīzijas raidījumā „Kurp dodies?”.

Izglītības un zinātnes ministrijas Augstākās izglītības departamenta direktors Jānis Čakste: „Būs ļoti interesanti salīdzināt humanitāro un eksakto zinātņu studentu rezultātus, jo Latvijā šobrīd visās jomās ir manāms spēcīgu vadītāju trūkums. Ir nozīmīgi studentiem ļaut pārbaudīt savas teorētiskās zināšanas praksē, pie tam ir svarīgi uzsvērt to, ka līderi un vadītāji ir nepieciešami visās sfērās, ne tikai ekonomikā.”

Latvijas Darba Devēju asociācijas valdes priekšsēdētāja Elīna Egle: „Pasākumam ir liela nozīme biznesa domāšanas veicināšanai jauniešu vidū.”

Konkursa norisei varēsiet sekot līdzi arī jauniešu radio „Naba”. Pasākumu tehniski atbalsta „Lattelecom Technology”, bet balvas uzvarētājiem no Microsoft Latvia”! SIA „Komercizglītības centrs” finālistiem piedāvā šobrīd pasaulē populāro biznesa simulācijas modeli „Decision Base”.

Lai pieteiktos, nepieciešams aizpildīt anketu, kas atrodama projekta interneta mājaslapā www.bizness24h.lv.

Lai uzzinātu vairāk atnāc uz prezentāciju 31.OKTOBRĪ ,otrdien, LU Raiņa Bulvārī 19 -13.aud. plkst.16.30.

Lai piedalītos, izveido 3 cilvēku komandu (tikai studenti no LU) un piesakies www.bizness24h.lv - VĒLOS PIETEIKTIES! Pieteikšanās līdz šī gada 8.novembrim plkst. 17:00!

Student, nekavē – bastot vairs nav modē!

Papildu informācija:
Irēna Tuleiko
„Bizness 24h” preses sekretāre
Irena.tuleiko@gmail.com
+ 371 25920677

Dāvis Meike
„Bizness 24h” mārketinga vadītājs
Bizness24h@yahoo.com
+371 29578966

Autors: Bizness 24h  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: Bizness, konkursi
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Decembris, 2023 »

POTCPSSv
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva