FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2008. gada 22. septembrī 22:12 

Latvijas Studentu apvienība ievēl jaunu prezidentu (2)

LSA prezidents Igors Grigorjevs
Pagājušajā sestdienā, 20. septembrī, Rīgas Tehniskās universitātes Lielajā aulā notika Latvijas Studentu apvienības (LSA) ārkārtas kongress, kurā tika ievēlēts jauns LSA prezidents – Igors Grigorjevs. Pēc kongresa notika Domes sēde, kuras laikā valdē tika ievēlēta jauna Sabiedrisko attiecību virziena vadītāja – Anete Enikova.

Kongresā par jauno Latvijas Studentu apvienības prezidentu tika ievēlēts Rīgas Ekonomikas augstskolas 3. kursa students Igors Grigorjevs, kurš no šī gada maija pildīja LSA Sociālā virziena vadītāja amata pienākumus. Jaunais prezidents par sava darba prioritātēm min studentu interešu un viedokļa aizstāvību gan nacionālā līmenī, gan augstskolās – studējošo pašpārvalžu darbībā un finansējuma piesaistē no augstskolas budžeta, kā arī pašas Latvijas Studentu apvienības kapacitātes stiprināšanu. Prezidents kā galvenās prioritātes izvirzīja studentu dzīves kvalitātes uzlabošanu, studentu līdzdalības veicināšanu augstskolu un studiju programmu akreditācijas procesā, un studentu pašpārvalžu tiesību stiprināšanu, iestājoties gan par likumā paredzēto finansējumu pašpārvaldēm, gan pašpārvalžu zināšanu un prasmju bagāžas palielināšanu.

Domes sēdē tika apstiprināta jauna kārtība, kādā turpmāk ievēlēs LSA prezidentu. Bijušais LSA prezidents Uldis Luckāns atcelts no LSA pārstāvja amata Augstākās izglītības padomē. Šīs sēdes laikā tika ievēlēta arī jauna LSA Sabiedrisko attiecību vadītāja - Rīgas Stradiņa universitātes Komunikācijas fakultātes 2. kursa studente Anete Enikova. Tās ir vienīgās izmaiņas LSA valdē – pārējās valdes sastāvs paliek nemainīgs, un savus pienākumus valdes amatos turpinās pildīt Akadēmiskā virziena vadītāja Inga Saknīte (Latvijas Universitāte), Iekšējās komunikācijas virziena vadītāja Anna Cīrule (Rīgas Stradiņa universitāte), Starptautisko attiecību virziena vadītājs Kirils Solovjovs (Latvijas Universitāte) un Juridiskā virziena vadītājs Mārtiņš Brencis (Banku augstskola).

Ārkārtas kongress notika, pamatojoties uz LSA biedru – Latvijas augstskolu studējošo pašpārvalžu - iesnieguma. Lēmums tika pieņemts pēc augstskolu studējošo pašpārvalžu vadītāju tikšanās 6. augustā, kuras laikā tika pārspriests LSA stāvoklis un attīstība. Redzot to, ka LSA nav manāma būtiska attīstība un maijā ievēlētais prezidents nespēj izvest LSA no stagnācijas perioda, augstskolas pieņēma lēmumu sasaukt kongresu un izsludināt konkursu uz jauna prezidenta vietu.

Autors: Anete Enikova  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: LSA
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Jūlijs, 2024 »

POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
567 

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva