FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2009. gada 16. martā 21:59 

Latvijas Studentu apvienības 14. Kongress jau sestdien (9)

Šo sestdien, 21. martā, Biznesa augstskolā Turība notiks Latvijas Studentu apvienības 14. Kongress, kas iezīmēs jaunu pagrieziena punktu studentijas attīstībā.

Šajā dienā tiksies vairāki simti augstskolu pašpārvalžu deleģētu studentu, lai kopīgi lemtu par studentijas attīstību nākamajam darbības gadam. Latvijas Studentu apvienības Kongress ir LSA augstākā lēmējinstitūcija, kas ik gadu iezīmē nozīmīgu pagrieziena punktu LSA attīstībā. Tajā tiek ievēlēts jauns prezidents, apstiprinātas Latvijas Studentu apvienības darbības prioritātes un noteiktas vadlīnijas, kā arī apstiprināts 2009. - 2010. gada LSA budžets.

10. marta pusnaktī beidzās pieteikšanās Latvijas Studentu apvienības (LSA) prezidenta amata kandidātiem. Savu vēlmi kandidēt uz šo amatu ir izrādījuši divi studentijas pārstāvji - Rīgas Stradiņa universitātes Eiropas Studiju fakultātes studente un šī brīža Latvijas Studentu apvienības viceprezidente Anna Cīrule un Latvijas Universitātes Vēstures un filosofijas fakultātes Vēstures maģistra studiju programmas students, Latvijas Universitātes Studentu padomes (LU SP) biedrs un Vēstures un filosofijas fakultātes SP vadītājs Rinalds Gulbis.

Abi LSA prezidenta amata kandidāti ir iesūtījuši savu darbības programmu LSA prezidenta amatā, kā arī pauž savu apņemšanos cīnīties studentijas labā šajā laikā, kad studentu interešu aizstāvība ir jo īpaši svarīga. Piesakoties LSA prezidenta amatam, A. Cīrule uzsver, ka gan studentiem, gan augstākās izglītības nozarei kopumā pagājušais gads ir bijis krasu pārmaiņu laiks. Tomēr 2009. gads varētu būt vēl lielāku pārbaudījumu un izaicinājumu periods, tādēļ, viņasprāt, Latvijas Studentu apvienībai ir nepieciešams vairāk kā jebkad agrāk strādāt pie tā, lai studentu tiesības un intereses šajā pārmaiņu laikā būtu pienācīgi pārstāvētas gan nacionālā, gan augstskolu līmenī. Otrs prezidenta kandidāts, izvirzot par savām prioritātēm studentu sociālo nodrošinājumu, augstākās izglītības kvalitāti un studentu tiesību ievērošanu, uzsver, ka "krīzes apstākļos, kad valstī sociāli neaizsargātākās grupas ir pakļautas vislielākajam triecienam un studenti ir viena no tām, mums ir jādomā par kopēju un konsolidētu valstiska līmeņa studentu sociālās aizsardzības politikas veidošanu.” Tomēr to, kurš būs nākamais LSA prezidents, noteiks Kongresa delegāti pēc abu kandidātu uzrunām.

Latvijas Studentu apvienība ir studentu organizācija, kas darbojas ar mērķi pārstāvēt Latvijas studentus - gan topošos, gan esošos - un cīnīties par viņu kā nozīmīgas sabiedrības sociālās grupas tiesību un interešu ievērošanu nacionālā un starptautiskā mērogā. Latvijas Studentu apvienības biedri ir visu Latvijas augstskolu studējošo pašpārvaldes un LSA lēmumu un pozīciju pieņemšanā piedalās pašpārvalžu deleģēti studenti. Papildus informācija www.lsa.lv.

Student, ja arī tu vēlies apmeklēt šo Kongresu un būt starp tiem, kas ietekmē un lemj studentijas likteni, iegriezies savā studējošo pašpārvaldē vai sazinies ar Latvijas Studentu apvienības Iekšējās komunikācijas virziena vadītāju Zani Granti (e-pasts: zane.grante@lsa.lv vai zvanot pa tālr. 26577652). Papildus informācija par LSA 14. Kongresu http://lsa.lv/kongress

Autors: Anete Enikova  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: kongress, LSA
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Jūlijs, 2024 »

POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
567 

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva