FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2005. gada 9. decembrī 14:50 

Paziņos " Studentu Gada Balvu 2005" ieguvējus (2)

Šovakar Latvijas Universitātes Lielajā Aulā tiks apbalvoti Latvijas Studentu apvienības "Studentu Gada balva 2005" laureāti, kuru vidū arī "Gada notikums", "Gada students 2005" un "Gada rektors 2005".

Svinīgā balvu pasniegšanas ceremonijā tiks apbalvoti studentijas veidotāji un atbalstītāji, kuri 2005. gada laikā visvairāk pievērsuši sev apkārtējo uzmanību ar konkrētu problēmu, vērā ņemamiem rezultātiem, akcijām un citām darbībām, kuras ir nozīmīgas ar savu vienreizību. "Studentu Gada balva" ir saistīta ar Latvijas Studentu apvienības dzimšanas dienas svinībām, šogad atzīmējot apvienības 11. jubileju.
Pasākuma mērķis ir, izceļot pozitīvus piemērus, vienot Latvijas studentus, studējošo pašpārvaldes un citus augstākajā izglītībā saistītās personas un organizācijas.

11 nominācijās šogad izvirzīti aktuālākie notikumi, personas un organizācijas. No 68 saņemtajiem pieteikumiem, LSA veidota vērtēšanas komisija izvirzīja atbilstošākos kandidātus, nobeigumā nosakot balvas laureātu.

Gada studenta titulam šogad izvirzīti Rīgas Tehniskās universitātes studente Zane Grigale, Ventspils augstskolas students Jāzeps Baško un Latvijas Lauksaimniecības universitātes students Gints Kukainis. Vērtējot kandidātus, komisija apsprieda pretendentu aktivitātes un sasniegumus zinātnes, sabiedriskās un akadēmiskās dzīves nozarēs. "Gada students atspoguļo Latvijas studentijas sasniegumus, vērtības un attieksmi pret to, ko tā dara. Mūsdienās studentam jābūt daudzpusīgam - nepietiek tikai ar nodošanos pētnieciskajam darbam vai studiju laika pavadīšanu darba meklējumos, studentam jābūt aktīvam arī ārpus augstskolas, lai veidotu vidi ap sevi un gūtu iespējas sasniegt iecerēto," skaidro Latvijas Studentu apvienības prezidents Uldis Luckāns.

Gada rektora balvai izvirzīti Latvijas Universitātes rektors Ivars Lācis, Vidzemes augstskolas rektore Vija Daukšte un Latvijas Lauksaimniecības universitātes rektors Juris Skujāns.

Gada notikuma godam nominēti LSA 10. kongress, valsts budžeta dotācijas prioritāro nozaru finansēšanā, piešķirot papildus budžeta vietas vairākās programmās, un Augstskolu likumā ieviestā studējošo pašpārvaldei piešķiramā 1/200 augstskolas budžeta finansējuma daļa.

Latvijas Studentu apvienības "Studentu Gada balva" šogad notiek 6. reizi. Ik gadu notikums pulcē aktīvākos studentus, labvēļus un vērtē studentijas aktualitātes un sasniegumus. Arī tuvākajā nākotnē Latvijas Studentu apvienība uzturēs ikgadējo tradīciju, svinot apvienības dzimšanas dienu un apbalvojot pozitīvo piemēru radītājus.

Autors: Katrīne Pļaviņa  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: Gada balva
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Novembris, 2023 »

POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
4567 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva